EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Arbatos internetu

Balzamas Schweden Bitter 30g, Emili

Balzamas Schweden Bitter 30g, Emili

Kaina: 3.27 €4.67 €
Žiūrėk ČIA

Karčiojo kiečio(Pelyno) smulk.arbata 100g. Karvelio įmonė

Kaina: 1.95 €
Žiūrėk ČIA

Šeivamedžio žiedai 50g. Karvelio įm.

Kaina: 1.42 €
Žiūrėk ČIA

Čiobrelio žolės arbata 1g N25. Karvelio Įmonė

Kaina: 1.88 €
Žiūrėk ČIA

Čiobrelio žolės arbata 50g. Karvelio Įmonė

Kaina: 1.88 €
Žiūrėk ČIA

GRIPOKAR vaikams žolelių arbata 50g. Karvelio įmonė

Kaina: 2.03 €
Žiūrėk ČIA

Bio IMBIERINĖ ARBATA SU APELSINAIS, 20pakelių po 1,5g

Kaina: 2.63 €
Žiūrėk ČIA

Raudonojo kirvenio (raudonosios šaknies) šaknys nesmulkinti 30g

Kaina: 3.13 €
Žiūrėk ČIA

Stevikom Kombučia gėrimas 0.5l-500ml-Žalioji arbata

Kaina: 2.09 €
Žiūrėk ČIA

Didžioji ugniažolė (Čistotel) 40g, Lekraset

Kaina: 1.94 €
Žiūrėk ČIA

Bio arbata Transit žarnyno valymui 20pak x1.5g, Yves Ponroy

Kaina: 7.70 €
Žiūrėk ČIA

Debesylų šaknys žolelių arbata 50g. Karvelio įmonė

Kaina: 2.72 €
Žiūrėk ČIA

Ramunėlių žiedų arbata 50g. Karvelio įmonė

Kaina: 1.88 €
Žiūrėk ČIA

Gysločių plačialapių arbata 50g. Karvelio įmonė

Kaina: 1.95 €
Žiūrėk ČIA

Šalavijo lapų arbata 50g. Karvelio įmonė

Kaina: 1.74 €
Žiūrėk ČIA

Stevikom BIO-Kombučia gėrimas 0.5l-2 l-Melisa

Kaina: 6.05 €
Žiūrėk ČIA

Stevikom BIO-Kombučia gėrimas 0.5l-500ml-Juodoji arbata

Kaina: 2.25 €
Žiūrėk ČIA

Stevikom BIO-Banča gėrimas 0.5l-Juodasis serbentas

Kaina: 2.78 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Arbatos                       

                                                                            

Arbatos, tai gėrimas, kuris yra ruošiamas iš džiovintų lapų ar kita, kelioms minutėms užpylus juos karštu vandeniu. Arbatą galima gerti prieš miegą, tačiau ją reikėtų plykite nemažiau 3 minučių, kitaip ji veiks stimuliuojančiai.

 

Pagal lapų fermentacijos (oksidacijos) laipsnį ir laiką skiriamos kelios arbatos grupės: baltoji arbata, žalioji arbata, ulongas, juodoji arbata, pu-erh.

 

Baltoji arbata yra gaminama mažais kiekiais, todėl yra brangesnė už kitas arbatas. Skinami pumpurėliai su dviem pirmaisiais lapeliais, padengtais švelniu pūkeliu. Pumpurai uždengiami nuo saulės šviesos, kad nesiformuotų chlorofilas.

 

Žaliosios arbatos lapai gali būti paliekami džiūti pavieniui arba suvynioti į mažus kamuoliukus, jeigu yra gaminama Parako arbata. Pastarasis procesas užima daug laiko ir dažniausiai taikomas tik aukštesnės kokybės Pekoe arbatoms. Arbata dažniausiai apdorojama praėjus 1-2 dienoms po derliaus nuėmimo. Ruošiant žaliąją arbatą reikia žinoti, kad vandens temperatūra jai turi būti – 80 °C-85 °C. Kuo aukštesnė lapų kokybė, tuo žemesnė turi būti temperatūra. Kad arbata ilgiau išlaikytų šilumą, indas, kuriame ji yra pritraukiama turi būti pašildytas. Žalioji arbata yra ruošiama ilgiau nei juodoji.

 

Juodąją arbatą gaminant oksidacijos procesas yra ilgesnis už kitas rūšis – žaliąją, baltąją, ulongą. Laikoma, kad juodoji arbata yra stipresnė ir joje yra daugiau kofeino nei kitų rūšių arbatoje. Tradiciškai naudojami du juodosios arbatos gamybos principai – iš smulkių ir stambių lapų. Juodoji arbata savo skonio gali neprarasti kelerius metus.Grynoje juodojoje arbatoje yra nedidelis kiekis kalorijų, riebalų, natrio ir baltymų. Kai kurių rūšių juodojoje arbatoje yra mažiau nei 1 gramas angliavandenių. Juodoji arbata ruošiama: į sausą arbatinuką įberiama arbatžolių ir laikoma 2-3 minutes kol įkais. Arbatinukas laikomas ant viryklės arba virš garų, neleidžiant atvėsti. Paskui užpilama verdančio vandens, kad jis būtų 1 cm virš arbatžolių ir laikoma šiltai 2-3 minutes, tada įpilama kiek vandens ir leidžiama arbatai nusistoti (1-2 min.). Visas procesas, pradedant nuo to momento, kai arbatžolės pirmą kartą užplikomos verdančiu vandeniu, turi trukti 3,5-4 minutes. Vanduo turi būti užkaitinamas iki virimo temperatūros (100 °C).

 

Taigi arbatos spalva, skonis, aromatas priklauso nuo arbatos lapų fermentacijos laipsnio ir augalo paruošimo. Na, o kad arbata būtų švieži ir aromatinga reikia žinoti ir keletą užplikimui skirtų taisyklių. Jeigu į arbatinuką įdėsite gabaliuką cukraus, tai arbata bus žymiai stipresnė. Taip pat arbatą galite pasiskaninti medumi, citrina, uogiene, pienu ar kita.

 

Taigi arbatą galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, rūšių, skonio, maišeliuose, laisvą arbatą, spalvos ir kita.

 

Taigi arbatas galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, vyksta įvairios akcijos, bus suteikta profesionali konsultacija.