EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Autoservisų dirbtuvių įranga internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Defort DBC-6A akumuliatoriaus kroviklis

Kaina: 22.00 €
Žiūrėk ČIA

Automatinis inverterinis akumuliatoriaus įkroviklis Awelco Automatic 20

Kaina: 86.25 €
Žiūrėk ČIA

Įkroviklis automobiliniams akumuliatoriams AWELCO ENERBOX 15 įkroviklis automobiliniams akumuliatoriams

Kaina: 40.80 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinis akumuliatorių įkroviklis Awelco BAT15 230V 10A 12/24V

Kaina: 34.80 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinis portatyvinis paleidėjas (būsteris) AWELCO ENERGY 1500, 230V, 300A, 12V

Kaina: 82.79 €
Žiūrėk ČIA

Automatinis akumuliatorių ikroviklis CBC-10 iki 300Ah

Kaina: 58.81 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Medinis darbastalis Elite 1500 Dirbtuvių baldai

Medinis darbastalis Elite 1500

Kaina: 1610.56 €2178.10 €
Žiūrėk ČIA
Medinis darbastalis Nordic Plus 1950 Dirbtuvių baldai

Medinis darbastalis Nordic Plus 1950

Kaina: 530.13 €684.34 €
Žiūrėk ČIA

DEFORT DBC-15 automobilinis įkroviklis

Kaina: 74.75 €
Žiūrėk ČIA

TELWIN LEADER400 START, 12-24V, AKUMULIATORIAUS PAKROVĖJAS-PALEIDĖJAS

Kaina: 228.85 €
Žiūrėk ČIA

Įkroviklis automobiliniams akumuliatoriams AWELCO ENERBOX 15 įkroviklis automobiliniams akumuliatoriams

Kaina: 40.80 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinis portatyvinis paleidėjas (būsteris) AWELCO ENERGY 1500, 230V, 300A, 12V

Kaina: 82.79 €
Žiūrėk ČIA
 

Autoservisų dirbtuvių įranga internetu

Kokybiškame autoservise privalo būti visa reikalinga įranga, kuri gali padėti išspręsti bet kokias su transporto priemonėmis susijusias problemas. Kadangi šiais laikais daugelis negali įsivaizduoti savo gyvenimo be transporto priemonės – pamatę net ir pačias mažiausias problemas skuba pas profesionalus, kad jos būtų kuo greičiau sutvarkomos ir vėliau per laukimą ta problema nepradėtų didėti. Tai – puiku, o geri serviso darbuotojai turi stengtis kuo efektyviau tą problemą išspręsti, kad žmogus vėl galėtų grįžti ramiai į savo įprastą gyvenimo ritmą.

B-a.eu autoservisų dirbtuvių įranga apima labai daug skirtingos technikos, kuri padeda išspręsti skirtingo pobūdžio problemas.

  • Dirbtuvių baldai, kurie padės tvarkingai laikyti daiktus ir esant poreikiui greitai juos rasti.
  • Kėbulų lyginimo įrankiai.
  • Pneumatiniai įrankiai.
  • Taip pat ypač populiari ir reikalinga ratų remonto įranga.
  • Visuose autoservisuose būtina auto stiklų keitimo įranga, kuri gali naujam gyvenimui prikelti net ir seną transporto priemonę.
  • Važiuoklės remonto įranga.
  • Siūloma ir auto testavimo įranga.
  • Daugelis kitų priemonių, kurios skirtos automobiliui tvarkyti bei prižiūrėti, diagnozuoti problemas.

B-a.eu katalogas nuolatos pildomas, tad jeigu šiuo metu nerandate konkrečios įrangos – siūlome susisiekti su mūsų konsultantais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas bei padės rasti tai, ko ieškote.

Peržiūrint siūlomą įrangą pamatysite, kad B-a.eu gali pasiūlyti išties labai daug ir labai įvairios produkcijos, kuri atitinka skirtingų žmonių poreikius. Daugelis, pirmiausia, įvertina kainą, kadangi siekia, jog įranga kuo greičiau atsipirktų. Tai  - geras kriterijus, tačiau derinant kainos aspektus nepamirškite detaliau susipažinti ir su charakteristikomis, kurios nulemia pačios įrangos funkcionalumą. Įvertinkite ir galingumą, gamintojus, svorį, rūšis, medžiagas bei kitas gaminio charakteristikas. Pavyzdžiui, B-a.eu akumuliatoriniai įkrovikliai skiriasi savo charakteristikomis, tad kiekvienas žmogus žinodamas savo galimybes bei poreikius, detaliau susipažinęs su produkcija ras tai, kas jam labiausiai tinka. Įrangos svoris gali varijuoti nuo 300 gramų iki kilogramo ir daugiau, tad įvertinkite, ar Jums reikalingas nuolatinis įrangos transportavimas iš vienos vietos į kitą. Taip pat – įkrovimo srovė, kuri varijuoja nuo 5 V iki 24 V. Skiriantis poreikiui reikia įvertinti ir galingumą, kadangi kuo įkroviklis yra galingesnis – tuo greičiau jis įkraus akumuliatorių ir mašina pradės veikti. Įranga gali papildomai turėti apsaugą, kuri leis ja saugiau naudotis, išvengti netinkamo sujungimo bei perkrovimo. Labai svarbu susipažinti su detaliomis įrangos naudojimo taisyklėmis, kad pavyktų išvengti nesklandumų bei užsitikrinti tiek saugų, tiek profesionaliai greitai atliekamą darbą.

B-a.eu parduodama autoservisų dirbtuvių įranga yra labai įvairi, tad pagal poreikius kiekvienas ras tai, ko jam reikia. Tiesa, profesionali įranga dažnai perkama ne tik servisams, tačiau ir individualių žmonių poreikiams tenkinti, kurie siekia su transporto priemonės gedimais susitvarkyti patys. Žinoma, su įranga viskas kur kas paprasčiau, o detaliai perskaičius instrukciją ir peržiūrėjus video internete - greitai išmoksite ja naudotis ir spręsti iškilusias problemas patys. Pigiau, greičiau ir tada, kai Jums to labiausiai reikia.

Prekybos vietoje reguliariai siūlomos akcijos leis sutaupyti, tad pasinaudokite mažesnėmis kainomis, kurios garantuoja lygiai tokia pat aukštą kokybę. Užsisakykite dabar ir jau po poros dienų džiaukitės prekėmis, kurios bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu Jums labiausiai tinkamu metu. Papildomai, prekės pasirinkimo lengvinimui – siūlome susisiekti su B-a.eu konsultantais, kurie mielai atsakys į visus klausimus bei suteiks rekomendacijas.