EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Racijos, CB radijo stotelės internetu pigiau

Motorola T82 Extreme portatyvios radio stotelės, 10km, 8kanalai

Kaina: 125.10 €
Žiūrėk ČIA

Portatyvios radio stotelės Motorola T81 Hunter DuoPack , 10km, Green

Kaina: 201.04 €
Žiūrėk ČIA

Racijos Motorola T92 H2O short-wave radio, 10 km, Black-Yellow

Kaina: 149.41 €
Žiūrėk ČIA

Racija Motorola T50 portatyvios radio stotelės, 8km, 8kanalai

Kaina: 49.71 €
Žiūrėk ČIA

Racijos Motorola T62 short-wave radio, 8km, Blue

Kaina: 67.82 €67.84 €
Žiūrėk ČIA

Radio stotelė Motorola T62 short-wave radio, 8km, Red

Kaina: 73.73 €
Žiūrėk ČIA

Radijo stotelė Motorola T42 Triple Pack short-wave radio, 4km, Mix Color

Kaina: 54.51 €
Žiūrėk ČIA

Portatyvios radio stotelės Motorola T81 Hunter , 10km, Green

Kaina: 112.14 €
Žiūrėk ČIA

Racijos Motorola T42 short-wave radio, 4km, Blue

Kaina: 37.12 €
Žiūrėk ČIA

Portatyvios radio stotelės Motorola T82 , 10km, 8kanalai

Kaina: 104.19 €
Žiūrėk ČIA

Racijos Motorola T42 short-wave radio, 4km, Red

Kaina: 43.57 €
Žiūrėk ČIA

Portatyvios radio stotelės Motorola T82 Extreme QuadPack , 10km, 8kanalai

Kaina: 216.24 €
Žiūrėk ČIA

Racijos Motorola T41 short-wave radio, 4km, black-blue

Kaina: 34.75 €
Žiūrėk ČIA

MaxCom WT360 radio stotelės short-wave radio

Kaina: 56.33 €
Žiūrėk ČIA

MaxCom WT207 radio stotelės short-wave radio

Kaina: 38.24 €
Žiūrėk ČIA

Motorola T60 portatyvios radio stotelės, 8km, 8kanalai

Kaina: 70.99 €
Žiūrėk ČIA

Radijo stotelių komplektas Motorola TLKR T80 EXTREME

Kaina: 129.38 €
Žiūrėk ČIA

Radijo stotelių komplektas Cobra AM845 su akumuliatoriais

Kaina: 85.50 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Racijos, CB radijo stotelės internete-kaip išsirinkti? Racijos – į kokias kainas ir parametrus atkreipti dėmesį?

Turbūt ne kartą matėte, kaip policija, kareiviai, renginių organizatoriai ar kitų specialybių atstovai naudojasi racijomis ryšiui palaikyti. Tačiau racijos ir CB radijo stotelės naudojamos kur kas plačiau, nei galima pamanyti. Jas naudoja ir turistai, ir įvairiausių aktyvių žaidimų mėgėjai, taip pat tie, kas užsiima šratasvydžiu bei kitomis aktyvesnėmis veiklomis. Racijomis susisiekti yra žymiai patogiau nei mobiliuoju telefonu. Nereikia surinkinėti numerių, skambinti ir laukti, kol draugas pakels ragelį. Taip pat racijos dažniausiai yra lengvai talpinamos ant diržo ar kišenėje. Racijų internete pasirinkimas yra didelis ir net Lietuvoje galima rasti jūsų poreikius atitinkančias: b-a.eu. Šioje svetainėje racijas galėsite pasirinkti pagal gamintoją, pagal kainą ar kitus kriterijus.

Nesunkiai pastebėsite, kad racijų kainos skiriasi kelis kartus. Jei pigiausios racijos ir  CB radijo stotelės kainuoja 50 ar net 30 eurų, tai brangiausios racijos gali siekti ir du šimtus, ir tris šimtus eurų. Tiesa, atkreipkite dėmesį ir į tai, ar perkate 2 racijų komplektą, ar 4 racijų, o gal ir dar kitokio dydžio. Skiriasi ne vien racijų surinkimo kokybė, bet ir tam tikri parametrai. Vienas svarbiausių parametrų, renkantis racijas, yra veikimo atstumas. Šis atstumas paprastai svyruoja 5 – 10 kilometrų diapazone. Tačiau tai dar nereiškia, kad galėsite kalbėtis su draugu, nutolusiu per 10 kilometrų. Šis atstumas nusako galimybę susikalbėti atviroje vietoje. Tačiau miške, kalnuose, o ypač kanjonuose, šis atstumas gali sumažėti net ir keliolika kartų. Maksimaliam susisiekimo atstumui taip pat daro įtaka ir meteorologinės sąlygoms, teritorijos uždarumas, pastatai, įvairios kliūtys. Todėl, jei planuojate bendrauti bent kelių kilometrų atstumu, rinkitės racijas, kurios turi galimybę susisiekti ir 10 – ies ar daugiau kilometrų atstumu atviroje vietoje.Taip pat labai svarbu, kad racijos garsas būtų „švarus“, gerai girdimas.

Į racijų veikimą nusakančius parametrus įeina ir galimų dažnių ruožas, taip pat ir kanalų kiekis, kuriuose galima bendrauti. Daugiau kanalų – privalumas, tačiau tik tuomet, kai jūs juos išnaudojate. Jei neplanuojate naudoti tiek kanalų, galite rinktis pigesnes racijas, su mažiau kanalų.

Kai kurios čia parduodamos racijos turi kištuką ausinės, kas gali dar labiau padėti supaprastinti jų naudojimą ir padaryti jį patogesniu. Kitos racijos gali būti naudojamos ir kūdikių kambario klausymuisi. Tiesiog viena racija paliekama kambaryje, kuriame yra vaikas, o kitą galima visur nešiotis ir išgirdus kūdikio verksmą ar kitus garsus, nueiti juo pasirūpinti.

Mažesni racijų privalumai yra perspėjimas dėl išsikraunančio akumuliatoriaus, kvietimo tono pasirinkimas. Be to, labai svarbūs ir racijose naudojami akumuliatoriai. Dažniausiai racijos turi nikelio – metalų hidratų arba ličio jonų akumuliatorius. Pirmųjų krovimas nėra toks patogus, šiuos akumuliatorius būtinai iki galo iškrauti ir iki galo pakrauti, nes kitaip sparčiai mažėja jų talpa. Ličio jonų akumuliatorių talpai įkrovimo pobūdis turi gerokai mažesnę įtaką, tačiau tokie akumuliatoriai daugiau ir kainuoja. Visgi, tokia investicija dažniau verta gaunamo patogumo. Todėl rekomenduojame nepagailėti keliolikos eurų ir įsigyti racijas su ličio jonų akumuliatoriais.                                                   

Komplektacijoje yra gerai kai yra racijai skirtas stovas, pakrovimo akumuliatoriai ir kita.Racijos spalvų yra gaminama įvairių, tačiau dažniausiai galima rasti juodos spalvos raciją. Juoda spalva yra praktiška, nes nesimato nešvarumų, subraižymų, dėmių ir tinka prie visų daiktų.Pirkdami raciją atsižvelkite į jos patogumą, nes nuo patogumo priklauso kaip dažnai ja norėsite naudotis.Racijų naudojimas yra gan paprastas, tačiau jei neatsimenate kaip reikia ja tiksliai naudotis, visada Jums gali priminti naudojimo instrukciją, kurią gaunate iš gamintojų pirkdami raciją.

Taigi racijos tinka idealiai komandiniam darbui.