Pasiūlymai
Atpigo Įrankių dėžė 585x360x217mm KISTENBERG Įrankių dėžės krepšiai

MAKPAC lagaminas Nr.3 MAKITA Įrankių dėžės krepšiai

MAKPAC lagaminas Nr.2 MAKITA Įrankių dėžės krepšiai

Kuprinė įrankiams KNIPEX Modular X18 Įrankių dėžės krepšiai

Įrankių dėžė PARAT Profi-line 5812 Įrankių dėžės krepšiai

Įrankių krepšys PARAT BASIC M Įrankių dėžės krepšiai

Įrankių dėžė PARAT Profi-line 5811 Įrankių dėžės krepšiai

Įrankių dėžė PARAT Profi-line 5813 Įrankių dėžės krepšiai

Populiariausios prekės
Grąžtas metalui 1.6 33816
Turime sandėlyje
0.10 € / 1 vnt

Grąžtas betonui 10x160mm ST-LINE 1561007AR Grąžtai betonui
Turime sandėlyje
0.92 € / 1 vnt

Grąžtas metalui 10.4 338104
Turime sandėlyje
2.00 € / 1 vnt

Grąžtas SDS plus 10x500 SDS10500
Turime sandėlyje
7.72 € / 1 vnt

Grąžtas metalui 11.6 338116
Turime sandėlyje
2.46 € / 1 vnt

Meistro įrankių rinkinys BORT BTK-160 Įrankių komplektai

Rankiniai įrankiai apima abrazyvus, atsuktuvus ylas, dildes brūžeklius, rankinius kabių pistoletus, raktų galvutes, kniediklius, laužtuvus, montiruotės svertus, plaktukus kūjui, raktus veržliarakčius, rankinius pjūklus, peilius, reples, žnyples, spaustuvus, griebtuvus, įrankių dėžes, krepšius, įrankių komplektus, žirkles, kaltus, kirstukus ir kita.

Kiekvieno įrankio gamyba praeina griežtą kokybės kontrolę nuo žaliavų iki galutinio produkto. Iš esmės visi produktai tenkina standartus, kurie garantuoja atsparumo savybes būtinas darbui. Kiekvienas įrankis yra profesionaliai sukurtas ir preciziškai pagamintas, praeina kruopščią kokybės kontrolę kiekviename gamybos etape.

Rankinių įrankių yra pačių įvairiausių: gręžimo, kalimo, sukimo, veržimo, traukimo, šlifavimo, šveitimo, pjovimo, spaudimo, spec. paskirties, kirpimo, pjovimo, kėlimo ir kita. Pas mus įrankiai profesionalams ir mėgėjams! Platus kokybiškų įrankių asortimentas iš lyderiaujančių  gamintojų. Siūlome Jums kokybiškus, įvairiausiose žmogaus veiklos srityse naudojamus įrankius ir įrangą, kai reikia kokybės ir ją atitinkančio rezultato. Pagrindinis mūsų tikslas yra kokybiškas vartotojo poreikių patenkinimas. Įrankiai ir įranga skirti profesionalams, specialistams ir mėgėjams. Mes padėsime Jums priimti sprendimą išsirinkti  atitinkantį Jūsų šiandienos poreikius.

Taigi jeigu nežinote, kokius rankinius įrankius pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Rankinius įrankius pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos ir yra brangesnės. 

Rankinius įrankius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

Turint rankinius įrankius darbus galėsite atlikti greičiau, kokybiškiau, efektyviau, našiau ir kita.

Naudojant rankinius įrankius reikia laikytis saugumo reikalavimų, naudoti pagal instrukciją, tinkamai prižiūrėti ir kita.