Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Atsuktuvai ylos internetu pigiau

 
 

Atsuktuvai ylos                       

                                                                         

Atsuktuvus ylas galite rinktis iš plataus asortimento (atsuktuvai, atsuktuvų antgaliai, ylos, atsuktuvų komplektai ir kita), skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, svorių, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Renkantis atsuktuvus ylas, reikia atsižvelgti į jų patogumą, dizainą, medžiagas iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Atsuktuvas yra instrumentas, kuris yra skirtas varžtų, medvaržčių ir kitų detalių su įpjovomis atsukimui ir užsukimui (įsukimui). Paprasčiausias atsuktuvas turi antgalį, kurio vienas galas įstatomas į varžto ar medvaržčio įpjovą, o kitas galas paprastai turi medinę ar plastmasinę rankeną. Sudėtingesni atsuktuvai turi specialų mechanizmą, kuris leidžia antgaliui laisvai judėti rankenėlėje viena kryptimi. Tokios konstrukcijos atsuktuvas leidžia dirbti atsuktuvu neatitraukiant rankos nuo rankenėlės ir neištraukiant atsuktuvo antgalio iš įpjovos. Priklausomai nuo to koks veiksmas atliekamas (atsukimas ar įsukimas) specialiu jungtuku keičiama laisvo sukimosi kryptis.

 

Gali būti naudojami skirtingo tipo antgaliai: plokšti, kryžminiai, specializuoti antgaliai retai naudojamų įpjovų tipams ir kita. Kokius naudosite antgalius priklauso nuo įpjovos ant sukamos detalės galvutės tipo.

 

Taip pat būna ir universalių atsuktuvų, kurie susideda iš rankenos, prie kurios gali prijungti visą rinkinį skirtingų tipų ir dydžių antgalių.

 

Galite rinktis ir mechaninius atsuktuvus, akumuliatorinius elektrinius atsuktuvus ir kita.

 

Yla, tai paprastas įrankis, kurį sudaro adata su rankena ir yra skirta pradurti skylėms tankiose, kietose medžiagose ar skylėms praplatinti. Siuvimo ylų adatos smaigalinėje dalyje gali turėti skylutę siūlui perverti. Ylos panaudojimas yra platus: avalynės siuvime, siuvant gaminius iš kietų audinių, knygrišyboje, taip gali būti naudojama ir kituose darbuose, kur reikia plono smailaus įrankio ir kita.

 

Jeigu nežinote, kokius atsuktuvus, ylas pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

 

Atsuktuvus, ylas pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos ir yra brangesnės.   

 

Atsuktuvus, ylas galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Turint atsuktuvus, ylas darbus galėsite atlikti greičiau, kokybiškiau, efektyviau, našiau ir kita.

 

Naudojant atsuktuvus, ylas reikia laikytis saugumo reikalavimų, naudoti pagal instrukciją, tinkamai prižiūrėti, saugoti nuo mažų vaikų ir kita.