EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Plaktukai kūjai internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Plaktukas medinis 70mm apvalus

Kaina: 3.41 €
Žiūrėk ČIA

Plaktukas 1,0kg PROLINE

Kaina: 9.67 €
Žiūrėk ČIA

Plaktukas 1,5kg PROLINE

Kaina: 11.28 €
Žiūrėk ČIA

Plaktukas 800g KING TONY

Kaina: 19.35 €
Žiūrėk ČIA

Plaktukas 800g PROLINE

Kaina: 6.98 €
Žiūrėk ČIA

Plaktukas plast. rankena 800g PROLINE

Kaina: 7.96 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Plaktukas guminis 1000g plast.rankena TOYA

Plaktukas guminis 1000g plast.rankena TOYA

Kaina: 4.31 €4.65 €
Žiūrėk ČIA

Plaktukas medinis 70mm apvalus

Kaina: 3.41 €
Žiūrėk ČIA

Plaktukas 1,0kg PROLINE

Kaina: 9.67 €
Žiūrėk ČIA

Plaktukas 1,5kg PROLINE

Kaina: 11.28 €
Žiūrėk ČIA

Plaktukas 400g PROLINE

Kaina: 4.51 €
Žiūrėk ČIA

Plaktukas plast.rankena 400g PROLINE

Kaina: 5.27 €
Žiūrėk ČIA
 

Plaktuko sandara:

Ji yra labai paprasta ir visada tokia pat. Ją sudaro du tarpusavyje sujungti elementai:

kotas – tai plaktuko rankena, tai dalis, prie kurios yra pritvirtinama plaktuko galva, paprastai yra gaminama iš atitinkamai apdirbto medžio, tačiau kartais galime sutikti plaktukų kotus iš kompozitinių medžiagų ar metalo.

galva – šis svarbesnis elementas, paprastai gaminamas iš metalo, nors taip pat egzistuoja plaktukai su medinėmis, guminėmis arba kompozitinių medžiagų galvomis. Tai dalis, nuo kurios priklauso plaktuko paskirtis. Jos atitinkamas profilis ir svoris turės įtakos tam, kur plaktukas bus naudojamas – statybiniams darbams ar tiksliems skardos lyginimo darbams.
   Pagrindinės plaktukų rūšys
-Mechaniko plaktukas – tai universaliausias ir labiausiai paplitęs plaktuko tipas, įvairių dydžių, jis sėkmingai naudojamas įvairiems nesudėtingiems darbams, tačiau jis neturi tokių naudingų funkcijų kaip specializuoti plaktukai, kurie profesionalų rankose leidžia didinti darbo našumą bei kokybę.

- Plaktukas skardai – tokio plaktuko galva paprastai yra pagaminta iš gumos arba kitos elastingos medžiagos. Pirmiausiai jis naudojamas skardos formavimo darbams.

- Dailidės plaktukas – galva pagaminta iš plieno, savo forma nuo klasikinio plaktuko skiriasi tuo, kad jo kūginė dalis yra padalyta į dvi dalis, o viršutinėje dalyje yra magnetas bei speciali ertmė, palengvinanti vinių įkalimo pradžią. Šis įrankis taip pat puikiai tinka greitam vinių ištraukimui.

- Mūrininko plaktukas – paprastai jis yra didesnis nuo kitų plaktukų, turi aštrios formos galvos viršutinę dalį, tad puikiai tinka plytų ir blokelių trupinimui bei kitiems statybiniams darbams. Tokio tipo plaktukų svoris gali siekti ir 20 kg.

- Staliaus plaktukas – šio plaktuko galva yra pagaminta iš kieto medžio, todėl netinka vinių įkalimui. Jis dažniausiai yra nesunkus ir pakankamai trapus, dažniausiai yra naudojamas kitų įrankių kalimui – kaltams, štampams.

- Juvelyrinis plaktukas – įrankis, skirtas juvelyrų darbams, yra miniatiūrinis, jo masė nedidelė.
     Plaktukas tai vienas iš seniausių žmonijos įrankių, tarnaujantis įvairiems darbams. Plaktukas šiandien yra plačiai naudojamas skulptorių, staliaus, metalo darbams ir panašiai. Priklausomai nuo konkrečių poreikių plaktukas buvo tobulinamas ir keitėsi kai kurios jo formos detalės. Būtent todėl šiandien turime platų šio paprasto, tačiau labai universalaus įrankio pasirinkimą.

   Plaktukas sudarytas iš dviejų elementų:

koto – plaktuko rankena prie kurios yra pritvirtinama plaktuko galva, gaminama iš atitinkamai apdirbto medžio, kompozitinių medžiagų ar metalo.

galvos – ši pagrindinė plaktuko dalis gaminama iš metalo, nors taip pat yra plaktukai su medinėmis, guminėmis arba kompozitinių medžiagų galvomis. Tai dalis, nuo kurios priklauso plaktuko paskirtis. Jos atitinkamas profilis ir svoris turės įtakos tam, kur plaktukas bus naudojamas – statybiniams darbams ar tiksliems skardos lyginimo darbams ar kitų elementų kalimui.
  Galima sutikti plaktukus, pagamintus iš vientiso metalo lydinio, kur kotas ir galva sudaro vientisą elementą.

Plaktukas, tai įrankis kuris yra skirtas smūgiuoti į tam tikrą objektą. Dažniausiai yra naudojami kalti vinims, sujungti atskiroms dalims, skaldymui ir kita.

Priklausomai nuo to kam yra skirti plaktukai galite juos rinktis iš įvairių dydžių, formų bei medžiagų iš kurių yra pagaminti. Plaktuką sudaro kotas ir „galva“, svorio centras yra galvutėje.

Plaktukai yra naudojami labai plačiai – tiek ir buityje, tiek ir statybose, medicinoje, juvelyrikoje, geologijoje ir kita.

Plaktukas yra naudojamas laikant plaštaka už koto.

Platuko galvą priklausomai nuo paskirties, galite rinktis įvairių formų, kurios gali būti pagamintos iš medžio, metalo, gumos, plastiko ar kitų medžiagų. Kotas įprastai būna medinis, bet būna ir iš metalo, plastiko ir kita. Galva gali turėti vieną arba dvi vienodo arba skirtingo dydžio smūgiavimo plokštumas. Vietoje vienos smūgiavimo plokštumos gali būti speciali įpjova skirta ištraukti vinis.

Taigi plaktukus, kūjus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, formų ir kita.

Jeigu nežinote, kokį plaktuką, kūjį pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Plaktuką, kūjį pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos ir yra brangesnės.  

Plaktuką, kūjį galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

Turint plaktuką, kūjį darbus galėsite atlikti greičiau, kokybiškiau, efektyviau, našiau ir kita.