Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
 

Pjūkl.metalui 300mm su ašmen

Kaina: 0.32 €
 
 

Rankiniai pjūklai peiliai                        

                                                          

Rankinius pjūklus peilius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, svorių, dydžių, formų ir kita.

 

Pjūklas yra įvairių medžiagų pjovimo įrankis, turintis dantytus ašmenis. Pjūklus galima suskirstyti į rankinius ir mašininius (pavyzdžiui elektriniai, benzininiai). Pagal tai kam skirtas pjauti pjūklo dantukai gali būti pakrypę tam tikru kampu. Pjūklų ašmenys gali būti plieniniai, deimantiniai ir kiti.

 

Pjūklų naudojimas yra labai platus, gali būti naudojami gamyboje, statyboje, buityje, medicinoje ir kita.

 

Pjūklų funkciją taip pat gali puikiai atlikti ir kitokie įrankiai, kaip pavyzdžiui – peiliai, peiliukai, geležčių nugarėlės ir kita.

 

Tačiau naudojant rankinius pjūklus ir peilius riekia laikyti saugumo reikalavimų, kad dirbdami nesusižalotumėte ir aplinkinių žmonių nesužalotumėte. Ypatingai šiuos įrankius reikia saugiai laikyti, kai yra grėsmė, kad vaikai gali šiais įrankiais susidomėti, liesti ir kita.

 

Naudojant rankinius pjūklus ir peilius gali prireikti jėgos, todėl norint ilgai dirbti ir nepavargti šiuos įrankius pirkite kuo patogesnius, lengvesnius.

 

Jeigu nežinote, kokius rankinius pjūklus, peilius pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

 

Rankinius pjūklus, peilius pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos ir yra brangesnės.  

 

Rankinius pjūklus, peilius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.