EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Stalo žaidimai

Stalo žaidimas ORIGINAL

Kaina: 22.11 €
Žiūrėk ČIA

Mattel y2556 Angry Birds Space

Kaina: 599.49 €
Žiūrėk ČIA

Stalo žaidimas Mattel N8511 UNO

Kaina: 7.65 €
Žiūrėk ČIA

Stalo žaidimas TACTIC 14006 5 in 1 (Scan+Eur)

Kaina: 24.58 €
Žiūrėk ČIA

Žaidimas 98831 Hasbro 14525 Twister

Kaina: 25.94 €
Žiūrėk ČIA

Stalo žaidimas Tactic 030838 Playing Cards Classics

Kaina: 5.42 €
Žiūrėk ČIA

B7063 stalo žaidimas HASBRO Pie Face Game

Kaina: 31.13 €
Žiūrėk ČIA

Stalo žaidimas HASBRO 00009 MONOPOLY STANDARD RUS

Kaina: 35.70 €
Žiūrėk ČIA

00991 TREFL stalo žaidimas

Kaina: 9.45 €
Žiūrėk ČIA

00565 TREFL Stalo žaidimas

Kaina: 10.73 €
Žiūrėk ČIA

Dėlionė TREFL 00834 Domino Princeses

Kaina: 11.11 €
Žiūrėk ČIA

Dėlionė TREFL 00817 Domino Cars

Kaina: 11.11 €
Žiūrėk ČIA

Spin Master 6019877 - DreamWorks Dragons - 2 in 1

Kaina: 28.19 €
Žiūrėk ČIA

Stalo žaidimas Hasbro Angry Birds Star Wars Jenga Death Star A2845

Kaina: 76.62 €
Žiūrėk ČIA

Trefl 01022 Monster University

Kaina: 12.97 €
Žiūrėk ČIA

Trefl 01022 Monster

Kaina: 12.97 €
Žiūrėk ČIA

Trefl 01023 Planes

Kaina: 12.97 €
Žiūrėk ČIA

Stalo žaidimas A2847 / A2844 Angry Birds Star Wars Jenga TATOOINE

Kaina: 33.61 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Stalo žaidimai internetu

Net ir niūriais lietuviškos žiemos vakarais tikai galima rasti labai daug smagių pramogų, kurios leis Jums praleisti laiką su draugais bei šeima ir tuo pačiu džiaugtis, kad išmoksite naujų dalykų, atrasite naujus potyrius, geriau pažinsite savo šeimos narius. Stalo žaidimai – puiki pramoga, kuri keičiantis visuomenei vis tiek išlieka vienu smagiausiu pasirinkimu, kurio gausa tokia įvairi, kad kiekvienas pagal savo pomėgius ras tai, kas jam labiausiai patinka.

B-a.eu stalo žaidimai internetu

B-a.eu stalo žaidimai internetu labai įvairūs, tad kiekvienas ieškantis pramogų, kurios padės smagiai leisti laiką – turėtu peržiūrėti mūsų pasiūlymus ir susirasti tai, kas jiems labiausiai tinka bei patinka. Kadangi stalo žaidimų pasiūla labai plati – kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai patinka: nuo intelektualinių žaidimų iki tokių, kuriuos dažniausiai renkasi smagias pramogas mėgstantys žmonės.

  • B-a.eu siūlo intelektualius žaidimus vaikams.

  • Galima rinktis ir labai linksmus žaidimus, kurie skirti visai šeimai.

  • Tokius, kurie skatins kūrybiškumą.

  • Stalo žaidimai gali būti skirti ir tik suaugusiems.

  • Rinkitės žaidimus, kurie padės išmokti naujų dalykų pavyzdžiui, kalbą.

  • Puikiai mėgstami žaidimai, kurie lavina racionalų mąstymą.

Kiekvienas gali rinktis tai, kas jam labiausiai tinka bei patinka. Kai galimybės atviros – pasinaudokite jomis, kadangi B-a.eu reguliariai skelbia įvairias akcijas ir padeda nepermokant įsigyti aukštos kokybės gaminius, kurie atitiks Jūsų poreikius ir tuo pačiu leis neišeinant iš namų rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Reguliariai skelbiamos akcijos bei nuolaidos padės sutaupyti ir įsigyti kokybišką produkciją mažesnėmis kainomis bei tuo pačiu sutaupyti. Kadangi stalo žaidimų katalogas reguliariai atnaujinamas – kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka.

Puiki dovana kiekvienam

Stalo žaidimai labai dažnai pasirenkami kaip ypač smagi dovana, kuri puikiai tinka ir vaikams, ir suaugusiems. Jeigu nežinote, kuo galima nustebinti mylimą žmogų gimimo dienos proga arba kuo galima nudžiuginti Kalėdų proga – tokiu atveju stalo žaidimai yra ta universali dovana, kuri nudžiugins kiekvieną ir leis gavus dovaną ja džiaugtis ištisus metus nors ir kiekviena diena. Ši dovana tuo pačiu dovanojama kartu su draugyste, kadangi stalo žaidimai sujungia žmones, padeda jiems vieni kitus pažinti, galiausiai, skatina naujas pažintis. O tai – nuostabu, kadangi kai žmonės užsiima malonia veikla – jie kur kas geresnės nuotaikos ir kur kas laimingesni.

Atsipalaidavimas ir geresnis miegas

Dažnai teigiama, kad stalo žaidimai yra labai puikus streso nuėmėjas, kuris padeda kur kas labiau atsipalaiduoti ir tuo pačiu sumažinti įtampą, kuri suaugę labai dažnai patiria darbe. Jeigu kankina nemiga, tokiu atveju kaip terapinė priemonė taip pat rekomenduojami žaidimai. Tačiau tokie, kuri neverta labai daug galvoti, o priešingai – skatina visišką atsipalaidavimą ir galbūt net mechanišką žaidimą. Tokiu atveju žmogus labiausiai atsipalaiduoja, geriau pailsi, o vėliau ir kur kas geriau miega. O kai pavyksta kokybiškai išsimiegoti – gyvenimas būna kur kas malonesnis.

Kiekvienam pagal poreikius

Stalo žaidimai internetu pigiau – kiekvienam, kuris nori smagiai praleisti laiką. Nuo tokių stalo žaidimų, kurie skirti vaikams, iki tokių, kurie labiausiai rekomenduojami paauglio amžiaus asmenims, žinoma, siūloma įvertinti ir tuos, kuriuos labai mėgsta suaugusieji. Ir jeigu vaikams labai svarbu laimėti, tuo tarpu suaugę dažniausiai priima strateginius sprendimus ir tuo pačiu džiaugiasi, kad iš žaidimo galima tiek daug sužinoti ir tiek daug naujų dalykų atrasti pramogoje. Juk žaidimai gali mokyti ir B-a.eu padės tokius rasti.