Atpigo Žaidimas „Pakvaišęs kirminas“ Stalo žaidimai vaikams
16.11 € 19.40 € / 1 vnt

Atpigo Turnyriniai šachmatai 42x42 cm Stalo žaidimai vaikams
36.91 € 43.90 € / 1 vnt

Atpigo Nardai mediniai MIDI 50x25 cm Stalo žaidimai vaikams
28.22 € 33.46 € / 1 vnt

Atpigo Žvejybos žaidimas su 20 elementų Stalo žaidimai vaikams
16.29 € 19.18 € / 1 vnt

Atpigo W2085 / W2087 Kortos UNO N8511 / W2085 / W2087 UNO Stalo žaidimai vaikams

Atpigo Jenga žaidimas mažiesiems Stalo žaidimai vaikams
17.79 € 20.69 € / 1 vnt

Atpigo GKF04 Mattel - Uno kortos Junior Stalo žaidimai vaikams
12.96 € 14.96 € / 1 vnt

Atpigo Nardai mediniai MAXI 60x30 cm Stalo žaidimai vaikams
34.22 € 39.42 € / 1 vnt

Atpigo Lakuoti šachmatai 29x29x1,9 cm Stalo žaidimai vaikams
22.77 € 25.89 € / 1 vnt

Atpigo Žaidimas "Trys viename" Stalo žaidimai vaikams
33.18 € 37.34 € / 1 vnt

Atpigo Nardai mediniai MINI 40x20 cm Stalo žaidimai vaikams
24.41 € 26.75 € / 1 vnt

Atpigo Žaidimas - Pakvaišusi gyvatė Stalo žaidimai vaikams
14.87 € 16.00 € / 1 vnt

Atpigo Žaidimas - Pašėlusi šiukšlių dėžė Stalo žaidimai vaikams

Stalo žaidimas UNO kortos Mattel N8511 Stalo žaidimai vaikams

Stalo žaidimas Trefl Mistakos 01493 T Stalo žaidimai vaikams

Stalo žaidimai internetu

Net ir niūriais lietuviškos žiemos vakarais tikai galima rasti labai daug smagių pramogų, kurios leis Jums praleisti laiką su draugais bei šeima ir tuo pačiu džiaugtis, kad išmoksite naujų dalykų, atrasite naujus potyrius, geriau pažinsite savo šeimos narius. Stalo žaidimai – puiki pramoga, kuri keičiantis visuomenei vis tiek išlieka vienu smagiausiu pasirinkimu, kurio gausa tokia įvairi, kad kiekvienas pagal savo pomėgius ras tai, kas jam labiausiai patinka.

B-a.eu stalo žaidimai internetu

B-a.eu stalo žaidimai internetu labai įvairūs, tad kiekvienas ieškantis pramogų, kurios padės smagiai leisti laiką – turėtu peržiūrėti mūsų pasiūlymus ir susirasti tai, kas jiems labiausiai tinka bei patinka. Kadangi stalo žaidimų pasiūla labai plati – kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai patinka: nuo intelektualinių žaidimų iki tokių, kuriuos dažniausiai renkasi smagias pramogas mėgstantys žmonės.

  • B-a.eu siūlo intelektualius žaidimus vaikams.

  • Galima rinktis ir labai linksmus žaidimus, kurie skirti visai šeimai.

  • Tokius, kurie skatins kūrybiškumą.

  • Stalo žaidimai gali būti skirti ir tik suaugusiems.

  • Rinkitės žaidimus, kurie padės išmokti naujų dalykų pavyzdžiui, kalbą.

  • Puikiai mėgstami žaidimai, kurie lavina racionalų mąstymą.

Kiekvienas gali rinktis tai, kas jam labiausiai tinka bei patinka. Kai galimybės atviros – pasinaudokite jomis, kadangi B-a.eu reguliariai skelbia įvairias akcijas ir padeda nepermokant įsigyti aukštos kokybės gaminius, kurie atitiks Jūsų poreikius ir tuo pačiu leis neišeinant iš namų rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Reguliariai skelbiamos akcijos bei nuolaidos padės sutaupyti ir įsigyti kokybišką produkciją mažesnėmis kainomis bei tuo pačiu sutaupyti. Kadangi stalo žaidimų katalogas reguliariai atnaujinamas – kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka.

Puiki dovana kiekvienam

Stalo žaidimai labai dažnai pasirenkami kaip ypač smagi dovana, kuri puikiai tinka ir vaikams, ir suaugusiems. Jeigu nežinote, kuo galima nustebinti mylimą žmogų gimimo dienos proga arba kuo galima nudžiuginti Kalėdų proga – tokiu atveju stalo žaidimai yra ta universali dovana, kuri nudžiugins kiekvieną ir leis gavus dovaną ja džiaugtis ištisus metus nors ir kiekviena diena. Ši dovana tuo pačiu dovanojama kartu su draugyste, kadangi stalo žaidimai sujungia žmones, padeda jiems vieni kitus pažinti, galiausiai, skatina naujas pažintis. O tai – nuostabu, kadangi kai žmonės užsiima malonia veikla – jie kur kas geresnės nuotaikos ir kur kas laimingesni.

Atsipalaidavimas ir geresnis miegas

Dažnai teigiama, kad stalo žaidimai yra labai puikus streso nuėmėjas, kuris padeda kur kas labiau atsipalaiduoti ir tuo pačiu sumažinti įtampą, kuri suaugę labai dažnai patiria darbe. Jeigu kankina nemiga, tokiu atveju kaip terapinė priemonė taip pat rekomenduojami žaidimai. Tačiau tokie, kuri neverta labai daug galvoti, o priešingai – skatina visišką atsipalaidavimą ir galbūt net mechanišką žaidimą. Tokiu atveju žmogus labiausiai atsipalaiduoja, geriau pailsi, o vėliau ir kur kas geriau miega. O kai pavyksta kokybiškai išsimiegoti – gyvenimas būna kur kas malonesnis.

Kiekvienam pagal poreikius

Stalo žaidimai internetu pigiau – kiekvienam, kuris nori smagiai praleisti laiką. Nuo tokių stalo žaidimų, kurie skirti vaikams, iki tokių, kurie labiausiai rekomenduojami paauglio amžiaus asmenims, žinoma, siūloma įvertinti ir tuos, kuriuos labai mėgsta suaugusieji. Ir jeigu vaikams labai svarbu laimėti, tuo tarpu suaugę dažniausiai priima strateginius sprendimus ir tuo pačiu džiaugiasi, kad iš žaidimo galima tiek daug sužinoti ir tiek daug naujų dalykų atrasti pramogoje. Juk žaidimai gali mokyti ir B-a.eu padės tokius rasti.