EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Projektorių priedai internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Avtek Tripod Standard 150 (1:1)

Kaina: 56.92 €
Žiūrėk ČIA

Avtek Tripod Standard 175 (1:1)

Kaina: 63.88 €
Žiūrėk ČIA
REFLECTA CR 240 X 240 1:1 BL FRAME

REFLECTA CR 240 X 240 1:1 BL FRAME

Kaina: 84.87 €89.56 €
Žiūrėk ČIA

Rankinis ekranas POP 153x203 pakabinamas

Kaina: 72.27 €
Žiūrėk ČIA

Projekcinis ekranas POP 114x153, su trikoju

Kaina: 66.71 €
Žiūrėk ČIA

Interaktyvi lenta QOMO QWB379BW

Kaina: 901.11 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Avtek Tripod Standard 150 (1:1)

Kaina: 56.92 €
Žiūrėk ČIA

Sieninis ekranas Avtek Video 200 (195 x 146.5) - 4:3 - Matt White

Kaina: 68.78 €
Žiūrėk ČIA

4World Sieninis projektoriaus ekranas 221x124 (100,16:9) Matt White

Kaina: 71.93 €
Žiūrėk ČIA

Prezentacijų pultelis TRACER Showman 400

Kaina: 21.08 €
Žiūrėk ČIA

NOBO Projektoriaus Vežimėlis Multimedia Twin LCD

Kaina: 213.49 €
Žiūrėk ČIA

Projekcinis ekranas Optoma DS-3100PMG+ (100, 4:3, 203x152)

Kaina: 114.57 €
Žiūrėk ČIA
 

Projektorių priedai                     

                                                  

Projektorių priedai yra projektorių ekranai, projektorių lempos, projektorių stalai, projektorių laikikliai ir kiti priedai.

 

Jeigu norite išgauti kokybišką projektoriaus atkuriamą vaizdą, būtina naudoti tam skirtus ekranus, kurie pasižymi aukštu atspindžio koeficientu, suteikia vaizdui tolygumą bei teisingą spalvų gamą.Projektorių pasirinkimas yra didžiulis, todėl labai svarbus teisingas jų pasirinkimas, siekiant pačios geriausios vaizdo kokybės.

 

Tad renkantis projektoriaus ekraną labai svarbu jo kokybė, lengvumas ir patogumas naudojantis ir kita. Geriausiai, kai ekranas tinka bet kokio galingumo projektoriams ir kita.

 

Ekranus galite įsigyti skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, spalvų ir kita.

 

Projektoriaus ekrano dydį reikėtų rinktis atsižvelgus į patalpos dydį, žiūrovų skaičių, naudojamo projektoriaus raiškos ir galios.

 

Ekranai būna dviejų rūšių pagal projektoriaus montavimo žiūrovų atžvilgiu principą – tiesioginės ir galinės projekcijos.

 

Pagal konstrukciją ekranai projekcijai gali būti skirstomi į mobilius, suskleidžiamus rankiniu būdu, suskleidžiamus motorizuota pavara, rėminius, montuojamus į lubas, specialius ekranus ir kita.

 

Mobilūs ekranai yra tokie, kurie greitai sumontuojami ir trikojai ekranai. Turint šį ekraną Jus lengvai jį galėsite persinešti į kitą norimą vietą, taip pat lengvai įrengti ir paruošti darbui. Juos galite rinktis iš įvairių konfigūracijų, dydžių ir kita.

 

Suskleidžiami ekranai rankiniu būdu, tai tokie ekranai, kurie išskleidžiami rankiniu būdu: rankenos pagalba arba ištempiami ir fiksuojami spyruokliuojančiu mechanizmu. Šie ekranai labai tinka auditorijose, mokymo ar posėdžių patalpose, namuose, ten kur reikalingas motorizuotas ekrano išskleidimas ar nėra arti elektros srovės.

 

Montuojami į lubas ekranas puikiai tinka patalpose su pakabinamomis lubomis, kur reikalinga griežta estetika. Šio tipo ekranai būna tik su motorizuota išskleidimo pavara.

 

Suskleidžiami motorizuota pavara ekranai yra gaminami iš ypač tvirto aliuminio karkaso, išskleidimo mechanizmo. Ekranuose montuojami tylūs ir galingi elektriniai varikliai. Kadangi yra naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos ir kita, todėl ekranas visada užtikrina tolygų ekrano paviršių bet kokiomis sąlygomis. Elektriniai, ypač didelio formato ekranai, kurių plotis gali siekti nuo 3 iki 10 metrų yra skirti didelėms auditorijoms, konferencijų salėms ir kino teatrams ir kita.

 

Projekcinės plėvelės atkuria ypač kontrastingą vaizdą, net jei ir aplinka yra pakankamai šviesi. Jas galima naudoti didelėse viešose vietose – prekybos centruose, transporto stotyse, oro uostuose ir kita. Plėvelės yra lengvai tvirtinamos prie bet kokių lygių stiklo ar akrilo paviršių.

 

Projektorių priedus rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Projektorių priedus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.