EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Įvairūs modeliai internetu

Naujienos Visos naujienos

TAMS Elektronik 53-02180-02 H0 2 pcs set ZSB-2 rear train lighting

Kaina: 37.17 €
Žiūrėk ČIA

NOCH 48051 TT TUNNEL-PORTAL 1 PROFI-PLUS, PAINTED

Kaina: 19.36 €
Žiūrėk ČIA

NOCH 58030 H0 Tunnel inner wall, gerade

Kaina: 46.46 €
Žiūrėk ČIA

Viessmann 4042 H0

Kaina: 50.82 €
Žiūrėk ČIA

Viessmann 4043 H0

Kaina: 53.72 €
Žiūrėk ČIA

Elita 57016 Anthracite grey 15 ml 7016

Kaina: 6.90 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Wiking 0773 12

Kaina: 181.26 €
Žiūrėk ČIA

Auhagen 41619 H0 10 Bowden cable bracket and 2 pressure roller boxes

Kaina: 13.06 €
Žiūrėk ČIA

Ahrens 88-12-52-1

Kaina: 21.30 €
Žiūrėk ČIA

Graupner Kit 1145 mm

Kaina: 84.52 €
Žiūrėk ČIA

Hype FOX ELECTRO-SAILOR RTF RtF 1800 mm

Kaina: 188.51 €
Žiūrėk ČIA

WP DER KLEINE RC-UHU

Kaina: 70.79 €
Žiūrėk ČIA
 

Modeliavimas                  

                                     

Modeliavimas apima laivų ir kito vandens transporto modeliavimą, geležinkelio modeliavimą, RC sraigtasparnių modeliavimą, lėktuvų ir kt. oro transporto priemonių modeliavimą, automobilių modeliavimą ir kita. 

 

Laivų modelius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, modelių, išmatavimų, medžiagų ir kita.

 

Laivų modeliai gali būti valdomi radijo bangomis.

 

Laivų modelius galite rinktis įspūdingos išvaizdos, dydžio, kurie patiks ne tik vaikams, bet ir RC mėgėjams. Skirtingi laivų modeliai gali išvystyti ir skirtingą greitį vandenyje.

 

Komplektacijoje gali būti pilnai paruoštas naudojimui modelis, valdymo sistema, akumuliatorius, pakrovėjas akumuliatoriui, atsarginių propelerių komplektas ir kita.

 

Galima įsigyti laiviukų, kurie yra sukurti specialiai žvejams, šerti žuvis. Taigi su šiuo laivu galėsite nugabenti pašarus ir pašerti žuvį tiksliai norimoje vietoje. Pašarų išvertimo talpa valdoma per distancinį pultą, laivo apačioje įmontuota pašvietimo lemputė žuvims vilioti. Lemputė taip pat valdoma per distancini pultą.

 

Prieš naudojimą būtina susipažinti su naudojimo instrukcija.

 

Kiekvienas laiviukas vandenyje skrieja skirtingai, todėl smagu turėti kolekcijoje skirtingus laiviukus ir stebėti kaip skirtingai jie gali vandeniu skrieti, plaukti.

 

Surinkinėjant iš detalių laivų modelius yra smagus užsiėmimas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

 

Laivų modelius galite surinkti iš plastmasinių, medinių ar kitų detalių. Galite surinktus modelius nudažyti norimomis spalvomis, uždėti aksesuarus ir kita.

 

Laivas gali būti puiki dovana verslo partneriui ar tiesiog draugui, kolegai, mylinčiam jūrą.

 

Geležinkelio modeliavimas apima tam tikrus modelius, geležinkelio modeliavimo aksesuarus, modelių atsargines dalis, signalinį apšvietimą, kraštovaizdį ir kita.

 

Geležinkelio modelius galite rinktis pagal sudėtingumo lygį (lengvas, vidutinis, sunkus). Kuo sudėtingesnė yra pagaminimo ir surinkimo konstrukcija tuo ji yra ir brangesnė. Taip pat labai svarbu ir medžiagos, iš kurių yra pagaminti geležinkelio modeliai.

 

Surinkti geležinkelio modeliai gali būti graži dekoro detalė interjere.

 

Surinkus geležinkelio modelius galite sukurti ir pats kraštovaizdį. Kraštovaizdžio spalvos, detalės gali būti labai artimos natūralioms spalvoms ir kita.

 

RC sraigtasparnių modeliavimas apima multikopterius, RC sraigtasparnių modelius, sraigtasparnių modeliavimo aksesuarus, atsargines dalis ir kita.

 

Sraigtasparniai gali turėti distancinį valdymą, taip pat gali turėti šviečiamų vietų. Tad jais galima grožėtis ne tik namuose, bet ir lauke.

 

Jeigu sraigtasparnis bus pagamintas iš kokybiškų medžiagų, tai „kieti“ nusileidimai jam nebus baisūs.

 

Sraigtasparnio modelių pasirinkimas šiuo metu yra didžiulis, todėl renkantis jį reikia kuo daugiau susirinkti informacijos apie norimą įsigyti sraigtasparnį ir pasikonsultuoti dar prieš perkant su šios srities specialistu ar kitu mėgėju, kad paskui nereikėtų gailėtis išleistų pinigų.

 

Lėktuvai su viena pora sparnų yra vadinami monoplanais, su dviem – biplanais, su trim – triplanas.

 

Monoplanai pagal sparno tvirtinimo prie liemens padėtį gali būti su viršutiniu, viduriniu arba apatiniu sparnu. Stabiliausi, lengviausiai valdomi yra lėktuvai su viršutine sparno konstrukcija.

 

Pagal naudojamos jėgainės tipą skraidantys modeliai skirstomi į sklandytuvus, moto sklandytuvus, lėktuvus su elektros ir vidaus degimo varikliais. Pakelti į tam tikrą aukštį sklandytuvai laikosi ore dėl kylančių oro srautų, kurie susidaro dėl žemės paviršiaus nelygumų, arba vasarą saulei labiau įkaitinus prie žemės esantį atmosferos sluoksnį.

 

Jėgainės varomi lėktuvai nereikalauja ypatingų oro sąlygų, jie laikosi ore dėl variklio traukos.

 

RC lėktuvams pakilti ir leistis naudojami 30-50 m ilgio takai su žolės arba asfalto danga.

 

Jeigu norite, kad lėktuvas turėtų papildomų priedų, tokių kaip žaisliniai lėktuvo pilotai, stiuardesės, plastikiniai 3D prietaisų skydeliai ir kita, tada galite rinktis papildomus lėktuvų modelių aksesuarus.

 

Automobilių modeliavimas apima lengvųjų automobilių modeliavimą, sunkvežimių modeliavimą ir kita.

 

Automobilių modeliukai yra skirti ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems žmonėms, nes vis daugiau populiarėja žmonių kolekcionuojančių automobilių modeliukus.

 

Automobilių modeliukus galite rinktis iš plataus asortimento – spalvų, dydžių, rūšių (transportiniai, keleiviniai (lengvieji, autobusai), kroviniai (sunkvežimiai, automobilinės cisternos, vilkikai ir kita), specialieji (sanitariniai, gaisriniai, kelių priežiūros ir statybiniai, grunto gręžimo, lenktyniniai, sportiniai ir kita)), medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Jeigu svajonių mašinos neįperkate, tai galite įsigyti automobilio modeliuką, kurie yra gaminami ir atrodo labai tikroviškai.

 

Taip pat jeigu žavitės senaisiais automobiliais ir jaučiate malonius sentimentus praėjusiems laikams, tai galite būtent rinktis tokio tipo automobilius. Praeities laikus menantys automobilių modeliukai – tai yra tikras suaugusių kolekcionierių džiaugsmas. Tad jei ir Jus domina istorinė modelių vertė, norite sau ar bičiuliams suteikti malonumą mintimis nors akimirkai sugrįžti į vaikystę, o gal supažindinti šeimos narius su automobilių istorija, tai rinkitės būtent tokius automobilių modeliukus.