EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Rodyti:
A B Č D E F G H J L M O P S T V W Z
Filtruoti
 
 

Auskarai internetu pigiau

Puošnūs auskarai A999

Kaina: 15.10 €
Žiūrėk ČIA

Auskarai ''Auksiniai kaspinėliai'' A2764

Kaina: 9.18 €
Žiūrėk ČIA

Puošnūs auskarai A220

Kaina: 9.18 €
Žiūrėk ČIA

Auskarai klipsai A945

Kaina: 9.18 €
Žiūrėk ČIA

Puošnūs auskarai A1022

Kaina: 9.18 €
Žiūrėk ČIA

Auskarai klipsai A952

Kaina: 9.18 €
Žiūrėk ČIA

Auskarai „Širdelės'' A269

Kaina: 9.18 €
Žiūrėk ČIA

Elegantiški auskarai A100

Kaina: 9.32 €
Žiūrėk ČIA

Laivelio formos auskarai A047

Kaina: 9.32 €
Žiūrėk ČIA

Elegantiški auskarai A036

Kaina: 9.32 €
Žiūrėk ČIA

Puošnūs auskarai A211

Kaina: 9.32 €
Žiūrėk ČIA

Auskarai ''Burbulai'' A2982

Kaina: 9.32 €
Žiūrėk ČIA

Apvalūs auskarai A2801

Kaina: 9.32 €
Žiūrėk ČIA

Elegantiški auskarai A097

Kaina: 9.32 €
Žiūrėk ČIA

Puošnūs auskarai A273

Kaina: 11.06 €
Žiūrėk ČIA

Puošnūs auskarai „Kaspinas'' A222

Kaina: 11.06 €
Žiūrėk ČIA

Auskarai ''Little heart'' A2788

Kaina: 6.26 €
Žiūrėk ČIA

Auskarai ''Ūsai'' A2648

Kaina: 6.80 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Auskarų pasirinkimas vyrams ir moterims

Šiais laikais sunkiai rastumėte moterį, kuri ausyse neturi auskarų. Pastarieji tikrai labai puošia, tad kiekvienas norintis atrodyti puikiai – dažnai užsideda auskarus ir jaučiasi kur kas geriau. Žinoma, auskarai vyrams taip pat nėra naujiena, tačiau tai kur kas geresnis sprendimas. Vyrai dažniausiai renkasi kitokius aksesuarus ir puošia savo rankas, kaklą bei klubus. Tuo tarpu moterys gali džiaugtis, kad auskarai internetu yra pigūs, o akcija leidžia įsigyti dar pigiau. B-a.eu pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas nujaučianti ko nori – tas tai, kas jai labiausiai tinka.

Pasirinkti tinkamiausius auskarus pavyks tokiu atveju, jeigu susidėliosite prioritetus ir palyginsite tam tikrus kriterijus, kurie garantuoja, kad galiausiai rezultatas pranoks lūkesčius.

KAINA. Moteriški auskarai dažnai ieškomi įvertinus savo galimybes. Tai – labai patogus sisteminimo būdas. Nesvarbu, ar ieškote auskarų sau, ar dovanai, tačiau finansų žinojimas labai palengvina paieškas. Tiesa, galimas biudžetas dažniausiai apsprendžia, kokius auskarus galėsite įsigyti, iš kokios medžiagos jie bus pagaminti.

MEDŽIAGA. Auskarai moterims gali būti pagaminami iš brangiojo metalo, t.y. auksas ir sidabras. Tuo pačiu jie gali būti arčiau natūralumo, tad pagaminti iš odos arba medžio. Galiausiai, mėgstami ir siūliniai, kurie atrodo labai išskirtinai, tačiau dera ne prie visos aprangos. Skirtingų medžiagų auskarai sveria skirtingai, atrodo skirtingai ir dera prie skirtingų komplektų, tad  įsigijus bent kelias skirtingas poras galite būti rami, kad kasdien keičiami auskarai leis visada atrodyti puikiai.

SVORIS. Kasdien naudojami auskariukai dažniausiai būna lengvi, kadangi paprasčiausiai nesinori varginti ausų. Taip pat lengvesni dažniausiai ir mažesni, tad po plaukais ne visada yra matomi. Štai sunkus auskarai dažniausiai būna išskirtinis aksesuaras, kuriuo džiaugiamasi ypatingų progų metu. Greta ilgos, elegantiškos suknelės nuogais pečiais puikiai derės ilgi, kabantys auskarai. Suprantama, kad su labai sunkiais būti gal ir nėra malonu, tačiau kadangi jie dėvimi retai – pakenkėt tikrai verta. Juk tai leis nuostabiai atrodyti.

GAMINTOJAS. Auskarai gali būti pasirenkami įvertinus, kokio gamintojo produkcija Jums labiausiai tinka. Nuo puikiai visame pasaulyje žinomo gamintojo GUESS iki kiek rečiau girdimo Briolio. Tiesa, gamintojo vardas neturėtų būti svariausias kriterijus, kadangi įsigijus auskarus su dokumentais – gražiau atrodyti nepavyks. Svarbiausia kaip atrodo patys auskarai.

STILIUS. B-a.eu auskarai labai įvairūs. Nuo klasikinių, kurie dėvimi tradicijos mylėtojų iki modernių, kurie dažniausiai iššaukia ir traukia akį. Galima tik pasidžiaugti, kad pasirinkimas toks platus, jog kiekvienas ieškantis ras tai, kas labiausiai tinka. O geriausia namuose turėti bent kelis skirtingus komplektus, kad pagal poreikius galėtų būti keičiamas žmogaus stilius.

UŽSEGIMAS. Turbūt teko pastebėti, kad visi auskarai turi užsegimus. Dažniausiai didesni ir sunkesni paprasčiausiai užsikabina ant ausies ir nėra papildomai pritvirtinami guminiu arba metaliniu galiuku. Visgi, verta, kadangi dažnai plaukuose besišlaistantys auskarai gali iškristi. O jeigu jie nesveria labai daug – tokiu atveju nt nepajusite kai pamenate vieną gražiausių savo stiliaus akcentų.

Nuostabūs auskarai gali būti pats gražiausias jūsų kūno papuošalas, tad leiskite žavėti aplinkinius savo išvaizda ir neleisti jiems suprasti, kokios smulkmenos taip puikiai atrodo ir galiausiai pilnai išbaigia bendrą visumą. Jeigu sunkiai randate tokius auskariukus, kurie Jums labiausiai tinka – tokiu atveju visada galite susisiekti su B-a.eu profesionalais, kurie pakonsultuos ir padės susirasti ne tik ausis, tačiau ir visą kūną puošiančius aksesuarus, kurie trauks smalsius aplinkinių žvilgsnius.