EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Rūšis
Gamintojas
Rodyti:
# B C D E F G J L M P R S T V W
Filtruoti
 
 

Kaklo papuošalai internetu pigiau

Kaklo papuošalas Vicca® Cup Blue OI_105063_blue

Kaina: 22.86 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® Cup Gold OI_105063_gold

Kaina: 22.86 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® Lilian Light Yellow OI_141015_yellow

Kaina: 26.97 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® Pearl OI_107013

Kaina: 21.15 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® Double D Purple OI_141014_purple

Kaina: 21.54 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® Mice Light Purple OI_141030_lightpurple

Kaina: 26.00 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® Bean Blue OI_140315_blue

Kaina: 20.96 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® Bean Aurora Boreale OI_140315_Ab

Kaina: 20.96 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® Bean Champagne OI_140315_cham

Kaina: 20.96 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® Prime OI_105072

Kaina: 29.89 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® Grey Emanuel OI_140215_grey

Kaina: 34.74 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® Bow Tie OI_109011

Kaina: 30.47 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® Yellow Nightmare OI_109001_yellow

Kaina: 19.76 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® White Nightmare OI_109001_white

Kaina: 19.76 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® Blue Moth OI_140214_blue

Kaina: 19.32 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® Ragtime Champagne OI_141004_champ

Kaina: 24.07 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® Champagne Cherry OI_109009_champagne

Kaina: 23.68 €
Žiūrėk ČIA

Kaklo papuošalas Vicca® Twilight Dark OI_140221_dark

Kaina: 23.49 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kaklo papuošalai – stilingam žmogui

Šiais laikais, kai egzistuoja toks platus pigių, tačiau labai kokybiškų papuošalų pasirinkimas, kuris savo skirtumais padeda kiekvienam žmogui rasti jam labiausiai tinkamus papuošalus, galima džiaugtis, kad nereikia daug pastangų norint atrodyti puikiai. Kaklo papuošalai – vienas labiausiai mėgstamų pasirinkimų, tad norėdami atrodyti puikiai turėtumėte susipažinti su B-a.eu papuošalais.

Didžiausias privalumas, kad B-a.eu kaklo papuošalai vyrams ir moterims labai skirtingi, o platus pasirinkimas užtikrina, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka.

Kaklo papuošalai yra labai įvairūs. Grandinėlės dažniausiai nešiojamos kiekvieną dieną. Kadangi retas jas nusiima net ir tada, kai eina į dušą – geriausia rinktis minimalistinio stiliaus brangiojo metalo grandinėles. Aukso, sidabro ir kitų brangiojo metalo gaminiu savybė – atsparumas. Tai reiškia, kad nei tiesioginiai saulės spinduliai, nei lietus nebus kenksmingas. Tai garantuoja gaminio ilgaamžiškumą ir paprastumą. Tiesa, kasdieniniam nešiojimui geriausia rinktis kuo mažesnes, lengvesnes grandinėles, kurios yra be pakabuko arba turi minimalistinį pakabuką. Tokiu atveju jos nesivels plaukuose, drabužiuose, nešioti bus paprasta ir patogu.

Kaklo papuošalai moterims taip pat dažnai būna labai pompastiški. Kadangi šiuo metu ištisus metus mėgstami ir nešiojami kaklo papuošalai su akmenimis bei kitais dideliais akcentais – esant paklausai yra ir pasiūla. Dažniausiai šie dideli kaklo papuošalai turi ilgas grandinėlės arba virveles. Pats pakabukas gali siekti net ir bambą, tad viskas priklauso nuo kiekvieno poreikių. Jeigu kaklo papuošalas turi didelį akmenuką arba akutę ir pati grandinėlė nėra ilga – reikia įvertinti tai, kad papuošalas bus sunkus. Suprantama, kad retomis progomis taip dekoruoti savo kaklą verta, tačiau kasdieniniam nešiojimui tokie papuošalai nėra geras pasirinkimas.

Dar vienas labai mėgstamas pasirinkimas – karoliai. Moteriškos dažniausiai būna ryškesnių spalvų, taip pat, trumpesni. Tuo tarpu vyriški karoliai dažniausiai būna ilgesni, taip pat siekia bent jau pusę pilvo. Vyrams tokio tipo karoliai patinka, kadangi jie ne tik atrodo labai solidžiai, tačiau tuo pačiu ir puikiai dera prie labai skirtingos aprangos - nuo oficialesnio iki laisvesnio stiliaus. Svarbiausia pasirinkti tinkamos spalvos karolius, taip pat įvertinti, ar Jums reikalingas pakabukas, ir galiausiai džiaugtis nuostabiu aksesuaru, kuris gali atskleisti Jūsų grožį.

Prabangūs kaklo papuošalai, suprantama, kainuoja, tačiau jeigu norėsite tam tikrų švenčių metu atrodyti puikiai ir aplinkinius stebini savo elegancija – tokiu atveju investuoti verta. Tiesa, užsisakius internetu kaina bus mažesnė, o akcija leis įsigyti dar pigiau, tad sumokėsite nedaug, tačiau gausite puikios kokybės kaklo papuošalus, kurie nustebins ne tik jus pačius žvelgiant į veidrodį, tačiau ir visus kitus. Mažiausias kaklo papuošalas gali būti svarbiausias Jūsų aprangos akcentas. Tokiu atveju jis puikiai derės prie paprastos, minimalistinės suknelės, tačiau bendra išvaizda bus puiki!

Gal kiek neįprastas, tačiau jaunimo labai mėgstamas kaklo papuošalas – virvutės. Jos taip pat labai universalios, tad puikiai tinka prie skirtingos aprangos ir vis tiek atrodo labai puikiai. Tokios virvutės, kurios nešiojamos kaip kaklo puošmena, gali būti labai skirtingų spalvų. Kadangi jų kaina maža – verta įsigyti daugiau vienetų, kuriuos būtų galima keisti priklausomai nuo tuo metu vilkimos aprangos.

Renkantis kaklo papuošalus tikrai reikės skirti nemažai laiko paieškoms. Ypač tokiu atveju, kai norisi rasti labiausiai Jums tinkamą ir geriausiai poreikius tenkinantį variantą. Svarbiausia – kad įmanoma, kadangi B-a.eu siūlo labai daug įvairiausių kaklo papuošalų pasirinkimą. Ir tiems, kurie ieško papuošalų kiekvienai dienai, ir tiems, kurie nori pasipuošti švenčių metu.