EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
 

Įrankiai vaikams internetu

Labai gaila, bet prekių, atitinkančių Jūsų pasirinktus filtrus, nėra. Kad gautumėte daugiau rezultatų, bandykite atsisakyti vienos ar kelių filtro reikšmių.

 
 

Įrankiai vaikams                                                                                    

 

Jūsų mažyliai gali būti tikri pagalbininkai sodo darbuose, tik jie turėtų turėti Jiems tinkančius sodo įrankius, tai yra vaikiškas pirštines, vaikišką laistytuvą, vaikišką semtuvą, vaikišką kastuvą, vaikišką grėblį, vaikišką kauptuką, vaikišką šluotą ir kita.

 

Įrankiai vaikams yra gaminami funkcionalūs, patogūs, tvirti, lengvai telpantys mažose rankose ir kita.

 

Vaikai dirbdami sode susipažins su naujais pojūčiais, taip pat bus ugdomas atsakomybės jausmas, domėjimasis gamta, gryname ore galėsite leisti kartu laiką ir kita.

 

Darbus, kuriuos planuojate atlikti su vaiko pagalba, reikėtų parinkti atsižvelgiant į mažylio amžių. Jei jam ketveri ar penkeri metukai, geriausia užsiimti sodinimu bei piktžolių rovimu. Kitaip sakant- lengvąja darželio priežiūra. Nepalankūs darbai tie, kuriems atlikti yra reikalingi aštrūs ar sunkūs įrankiai, nes gali grėsti pavojus, jog vaikas gali susižaloti. Taigi tam labai tinka vaikiški įrankiai.

 

Dažniausiai vaikiški įrankiai yra gaminami spalvingi, lengvi, ekologiškų medžaigų ir kita, todėl jie yra saugesni, smagesni vaikams.

 

Taigi perkant įrankius vaikams galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, svorio, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Jeigu nežinote kokius įrankius vaikams pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Įrankius vaikams būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Įrankius vaikams galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Taigi kada geriau mokytis pagrindinių sodo ir daržo darbų, jei ne vaikystėje. Tad kad Jūsų vaikas Jums galėtų pagelbėti sode, jam reikalingi lengvesni, jo mažesnėms rankoms pritaikyti sodo įrankiai nugludintais kampais, kad jis nesusižeistų besidarbuodamas.