Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Teniso Raketė WILSON US JR TNS

Kaina: 43.11 €

Lauko teniso komplektas CV Team JNR 21 G000

Kaina: 64.17 €

Paplūdimio teniso rinkinys SMASHBALL 970102-4614

Kaina: 28.47 €

Teniso raketė DUNLOP SX JNR 25 G0 HQ Styguota

Kaina: 33.68 €

Lauko teniso raketė CX 200 JNR 25 G0

Kaina: 102.64 €

Lauko teniso raketė SRX CV 3.0 G3

Kaina: 130.97 €

Teniso raketė Dunlop NITRO JNR 23 G00

Kaina: 22.46 €

Teniso raketė Dunlop NT R6.0 27.25 G3

Kaina: 117.87 €

Lauko teniso raketė SRX CX 200 TOUR (16x19) G3 TES

Kaina: 107.85 €

Teniso raketė DunlopSRX SX600 27 G2

Kaina: 132.71 €

Lauko teniso raketė SRX CV 3.0F TOUR (27) G2 TES

Kaina: 137.20 €

Teniso raketė DUNLOP NT R5.0 Pro Junior 25 G0

Kaina: 94.50 €

Teniso raketė Dunlop FX700 27,5 G2

Kaina: 109.04 €

Lauko teniso raketė SRX CX 200+ G3 TEST nestyguota

Kaina: 143.81 €

Teniso raketė Dunlop CX21 JNR 21 G0

Kaina: 40.17 €

Teniso raketė Dunlop FX500 LITE 27 G2

Kaina: 103.73 €

Lauko teniso raketė SRX CX 200 LS G3

Kaina: 141.50 €

Teniso raketė DunlopSRX SX300LITE 27 G3

Kaina: 129.67 €
 
 

Lauko teniso rakečių pasirinkimas

Lauko tenisas – viena patraukliausių sporto šakų, kuri gali būti vadinama malonumu. Kadangi žaidžiant tenisą labai pagerinama žmogaus fizinė būklė – jusite ne tik psichologinę, tačiau ir fizinę naudą. Tiesa, kokybiškam žaidimui reikalingos ir kokybiškos raketės, kurios pagerins smūgius ir tuo pačiu padės kur kas greičiau perprasti žaidimą. Lauko teniso raketės labai skirtingos ir B-a.eu siūlo ypač platų jų pasirinkimą, kad kiekvienas rastų tokią, kuri leistų sieti vis geresnio asmeninio rezultato.

Kodėl tenisas?

Lauko tenisas – puiki sporto šaka galinti padėti išspręsti tiek fizines, tiek psichologines problemas.

  1. Lauko tenisas gali padidinti kaulų tankį.
  2. Tvirtinami kaulai stuburo ir juosmens srityse.
  3. Tai puikus sportas leidžiantis plėsti socialinius ryšius.
  4. Šis sportas beveik neturi jokios kūno sužalojimo rizikos.
  5. Žaidimo metu skatinama protinė veiklą mąstymas.

Akivaizdu, kad išbandyti lauko teniso privalumus - verta. Teniso raketės internetu kainuos pigiau, jeigu sulauksite akcijos. Kaina sumažės perkant didesnį kiekį, tad nieko nelaukite ir išbandykite šį vis labiau lietuvių pamėgstamą sportą.

Kaip pasirinkti tinkamas raketes?

Taip jau yra kad tinkama raketė gali padidinti malonumą mušinėjant kamuoliuką. Suprantama, kad kai gerai sekasi – sportas tampa kur kas malonesnis, tad tinkamos rakečių poros pasirinkimas turėtų būti atsakingas žingsnis. O kad susirasti tai, kas Jums labiausiai tinka nebūtų sunku – B-a.eu pateikia pagrindinius rakečių skirtumus.

IŠMATAVIMAI. Ieškodami raketės įvertinkite patogumo faktorių. Kuo pati raketės galva yra didesnė – tuo didesnį smūgį pavyks padaryti. Jeigu, visgi, šis sportas yra tik Jums skirtas malonumas – tokiu atveju paprasčiausiai neverta persistengti ir geriau rinktis mažesnes ir lengvesnes.

GALINGUMAS. Didesnės raketės – didesnis galingumas. Lygiai taip pat kaip ir sunkesnės raketės garantuoja didesnį galingumą. Tačiau neverta persistengti, kadangi ir su mažesnėmis bei mažiau sveriančiomis galima labai smagiai praleisti laiką.

SPALVOS. Estetika galbūt nėra pats svarbiausias kriterijus, tačiau jeigu norite teniso lauke atrodyti stilingai – tokiu atveju būtinai įvertinkite, kokios spalvos raketės dera prie Jūsų aprangos ir kokias malonu laikytis rankose.

KAINOS. B-a.eu siūlo labai daug skirtingų rakečių, kad kiekvienas klientas rastų jam labiausiai tinkamas tiek kainos, tik kitomis charakteristikomis.

GAMINTOJAI. Visada verta plačiau pasidomėti apie gamintojus. B-a.eu siūlo tik žinomiausių pasaulio gamintojų produkciją, tad visi, kurie ieško kokybės – turėtų apsipirkti čia.

SVORIS. Vertindami raketes turėtumėte atsižvelgti į savo plaštakos svorį. Suprantama, kad kuo plaštaka  yra storesnė – tuo ji bus pajėgesnė išlaikyti ir daugiau sveriančią raketę. Nepamirškite, kad niekada neverta pradėti nuo labai sunkos, kadangi po geros pirmos treniruotės jusite nemalonų riešo skausmą.

FUNKCIJA. Raketės skirstomos pagal tai, kas jas naudoja. Nuo tokių, kurios skirtos mėgėjams ir pradžiamoksliams iki tokių, kurias renkasi profesionalai. Pačios raketės detaliau gali būti klasifikuojamos į:

  • Žaidimą lengvinančias raketes. Lengvesnės, todėl puikiai tinka pradedantiesiems.
  • Tarpines raketes. Skirtos pažengusiems mėgėjams.
  • Pareinamąsias raketes. Lengva manevruoti ir kontroliuoti tikslumą.
  • Kontroliuojančias raketes. Sunkiausiai valdomos, tad skirtos pažengusiems ir jau profesionalams, kurie ne tik muša kamuoliuką, tačiau apmąsto kiekvieną savo žingsnį.

RANKENOS STORIS. Storesnė yra sunkesnė ir smūgiuojant ji reikalauja daugiau jėgos. Taigi, jeigu esate dar tik pradedantysis – tokiu atveju rekomenduojame nepirkti raketės sus storu kotu. Pradėkite nuo lengvesnių ir mažesnių.

Gera pradžia – pusė darbo, tad pasirinkimą tinkamiausią raketę galite būti tikras, kad ir žaidimas bus kur kas malonesnis ir smagesnis!