Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Žolės riedulys internetu pigiau

 
 

Žolės riedulys    

                                                                       

Žolės riedulys, tai komandinis žaidimas, kuris žaidžiamas ant žolės su lazda ir kamuoliuku tarp dviejų komandų. Kiekvienoje komandoje yra po 10 aikštės žaidėjų ir po 1 vartininką. Žaisti galima tik lazdomis varantis kamuoliuką. Vartininkas gali saugoti vartus bet kuria kūno dalimi. Žaidimo tikslas – įmušti kuo daugiau įvarčių į varžovo vartus ir praleisti kuo mažiau įvarčių į savuosius.

 

Žolės riedulio lazdomis yra varinėjamas kamuoliukas. Kamuoliukai gali būti įvairių dydžių, svorių, tekstūros ir medžiagų.

 

Žolės riedulio lazda yra viena seniausių sportinių lazdų pasaulyje. Žolės riedulio žaidimas yra populiarus visame pasaulyje, taip pat populiarus ir Lietuvoje. Šiuolaikinė lazda turi keletą variantų (skiriasi lazdos lenkimo forma ir ilgis) ir yra gaminama dažniausiai iš anglies pluošto.

 

Riesta lazda yra skiriamasis žolės riedulio, kaip sporto šakos bruožas. Žolės riedulio lazda yra skirta varytis, perduoti, stabdyti, smūgiuoti ir mesti kamuoliuką. Dešinė lazdos pusė yra apvalaus pjūvio, o kairė – plokščia. Kamuoliuką liesti galima tik plokščia lazdos dalimi, todėl lazdą reikia nuolat sukioti. Jo lietimas apvalaus pjūvio dalimi traktuojamas kaip taisyklių pažeidimas.

 

Žolės riedulio lazdas rinkitės atsižvelgę į jų patogumą, kokybę ir lengvumą.

 

Žolės riedulio vartai stovi aikštės galuose, ant galinių linijų.

 

Žolės riedulio vartai turi tinklą, kuris sulaiko į jį atsitrenkiantį kamuolį ar ritulį. Vartus paprastai gina specialus žaidėjas vartininkas.

 

Žolės riedulio vartai gali būti gaminami iš plieno ir surenkami (sudedami) vietoje. Lengvas ir patvarus plieninis vartų rėmas tinka lauko žaidimams. Plieninės adatos užtikrina vartų stabilumą ant žolės paviršiaus.

 

Jeigu nežinote kokią žolės riedulio lazdą, vartus pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Žolės riedulio lazdas, vartus būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Žolės riedulio lazdas, vartus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Taigi jeigu norite jaustis visada žvalus, energingas, darbingas, tai pradėkite sportuoti ir tai galite daryti žaisdami žolės riedulį. O norint jį žaisti reikia įsigyti žolės riedulio lazdą, kamuoliuką ir kt. ir susiradus tam tinkamą vietą žaisti. Tai puikus laisvalaikio praleidimo būdau su draugais ir šeima.