EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Šokdynės internetu pigiau

Odinė šokdynė inSPORTline 2,75 m

Kaina: 18.88 €
Žiūrėk ČIA

ŠOKDYNĖ inSPORTline, REGULIUOJAMO ILGIO

Kaina: 8.49 €
Žiūrėk ČIA

Šokdynė Meteor 7942

Kaina: 15.46 €
Žiūrėk ČIA

Šokdynė PROFIT PVC JUMP ROPE AION DK 1008

Kaina: 7.50 €
Žiūrėk ČIA

Šokdynė PROFIT AERO 18 18cm DK1001L

Kaina: 6.26 €
Žiūrėk ČIA

Šokdynė su skaitikliu PROfit

Kaina: 8.53 €
Žiūrėk ČIA

Šokdynė PROFIT DROP DK 1019

Kaina: 9.75 €
Žiūrėk ČIA

Šokdynė PROFIT EVER DK 1019

Kaina: 11.11 €
Žiūrėk ČIA

Šokdynė su skaitikliu PROFIT ANTEROS DK 1025

Kaina: 6.25 €
Žiūrėk ČIA

Šokdynė PROFIT FIT DK 1023

Kaina: 10.28 €
Žiūrėk ČIA

Šokdynė Spokey CROSSFIT II

Kaina: 6.85 €
Žiūrėk ČIA

Šokdynė KETTLER DIGITAL

Kaina: 15.98 €
Žiūrėk ČIA

Odinė šokdynė su putų rankenomis METEOR 3 m

Kaina: 7.57 €
Žiūrėk ČIA

Šokdynė METEOR 34191

Kaina: 6.15 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Šokdynės             

                                                   

Šokdynė yra virvutė su rankenomis, skirta atlikti įvairiems šokinėjimo pratimams. Šokdynė dažniausiai yra naudojama apšilimui prieš treniruotes, taip pat laisvalaikio žaidimams.

 

Šokdynės dažniausiai yra gaminamos iš gumos, tačiau gali būti gaminamos ir iš kitų medžiagų (odos ir kita). Na, o šokdynės rankenos yra gaminamos iš medžio arba plastiko.

 

Su šokdyne galima atilikti įvairius pratimus. Ilgesnė šokdynė paprastai būna skirta pratimams, kai šokdynę suka du asmenys, o vienas ar keli asmenys per ją šokinėja.

 

Taigi šokdynes galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, medžiagų, ilgio ir kita. Patobulintose šokdynių rankenose gali būti įmontuotas skaitiklis, kuris skaičiuoja šuolių skaičių ir pagal jį bei šokinėjančio amžių, ūgį ir svorį – sudegintas kalorijas.

 

Šokinėjimas šokdyne turi daug privalumų sveikatai – padeda sustiprinti viso kūno raumenis, vysto ilguosius raumenis didžiosiose raumenų grupėse, veikia ir apatinę ir viršutinę kūno dalis, gerina kraujagyslių ir širdies veiklą, padeda išlaikyti ištvermę ir judrumą. Taigi šokinėjant šokdyne vienu metu treniruojamos blauzdos, šlaunys, pilvo presas, pečiai, krūtinė, rankos, nugara ir kita.

 

Taigi šokinėti su šokdyne ir treniruotis gali įvairaus sportinio pasirengimo ir įvairaus amžiaus žmonės. Tačiau dažniausiai šokdynę naudoja vaikai.

 

Renkantis šokdynę reikėtų atkreipti dėmesį į medžiagas iš kurių yra pagaminta, nes tik kokybiško medžiagos garantuoja, kad šokinėti galėsite ilgiau, sutaupysite pinigus pirkdama kitą ir kita. Taip pat svarbu, o ypatingai vaikams, kad šokdynė būtų pagaminta ne iš toksinių medžiagų.

 

Jeigu nežinote kokią šokdynę pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Šokdynę būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Šokdynę galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Taigi jeigu norite jaustis visada žvalus, energingas, darbingas, tai pradėkite sportuoti vienas ar kartu su savo mažaisiais ir tai galite daryti namuose įsigiję šokdynę. Ją galite rinktis iš keleto variantų, atsižvelgę į savo poreikius, finansines galimybes ir kita.

 

Pavyzdžiui odinė šokdynė leidžia atlikti tolygesnius šuoliukus, o šokdynės rankenos pagamintos iš medžio suteikia rankoms šilumos, lengvumo, atsparios prakaitui ir kita.