Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Reguliuojamo ilgio šokdynė SPRINGOS Šokdynės

Reguliuojamo ilgio šokdynė SPRINGOS

Kaina: 6.50 €7.33 €

Šokdynė SPRINGOS odinė

Kaina: 6.50 €

Reguliuojamo ilgio šokdynė SPRINGOS su skaitikliu

Kaina: 6.50 €

Reguliuojamo ilgio šokdynė SPRINGOS PRO

Kaina: 10.00 €

ŠOKDYNĖ inSPORTline, REGULIUOJAMO ILGIO

Kaina: 15.65 €

Šokdynė AVENTO 42HC Basic Black

Kaina: 9.76 €

Šokdynė AVENTO 42HC Basic Pink

Kaina: 9.76 €

Šokdynė PROFIT DROP DK 1019

Kaina: 12.26 €

Odinė šokdynė inSPORTline 2,75 m

Kaina: 26.97 €

Šokdynė AVENTO 42HC Basic Blue

Kaina: 8.49 €

Šokdynė TOORX AHF-016 PVC lime green/black

Kaina: 7.26 €

Greičio šokdynė Reebok Mens Training

Kaina: 15.21 €

Šokdynė AVENTO 42HD Steel Blue

Kaina: 15.61 €

Greičio šokdyne, 280cm

Kaina: 9.95 €
 
 

Šokdynės             

                                                   

Šokdynė yra virvutė su rankenomis, skirta atlikti įvairiems šokinėjimo pratimams. Šokdynė dažniausiai yra naudojama apšilimui prieš treniruotes, taip pat laisvalaikio žaidimams.

 

Šokdynės dažniausiai yra gaminamos iš gumos, tačiau gali būti gaminamos ir iš kitų medžiagų (odos ir kita). Na, o šokdynės rankenos yra gaminamos iš medžio arba plastiko.

 

Su šokdyne galima atilikti įvairius pratimus. Ilgesnė šokdynė paprastai būna skirta pratimams, kai šokdynę suka du asmenys, o vienas ar keli asmenys per ją šokinėja.

 

Taigi šokdynes galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, medžiagų, ilgio ir kita. Patobulintose šokdynių rankenose gali būti įmontuotas skaitiklis, kuris skaičiuoja šuolių skaičių ir pagal jį bei šokinėjančio amžių, ūgį ir svorį – sudegintas kalorijas.

 

Šokinėjimas šokdyne turi daug privalumų sveikatai – padeda sustiprinti viso kūno raumenis, vysto ilguosius raumenis didžiosiose raumenų grupėse, veikia ir apatinę ir viršutinę kūno dalis, gerina kraujagyslių ir širdies veiklą, padeda išlaikyti ištvermę ir judrumą. Taigi šokinėjant šokdyne vienu metu treniruojamos blauzdos, šlaunys, pilvo presas, pečiai, krūtinė, rankos, nugara ir kita.

 

Taigi šokinėti su šokdyne ir treniruotis gali įvairaus sportinio pasirengimo ir įvairaus amžiaus žmonės. Tačiau dažniausiai šokdynę naudoja vaikai.

 

Renkantis šokdynę reikėtų atkreipti dėmesį į medžiagas iš kurių yra pagaminta, nes tik kokybiško medžiagos garantuoja, kad šokinėti galėsite ilgiau, sutaupysite pinigus pirkdama kitą ir kita. Taip pat svarbu, o ypatingai vaikams, kad šokdynė būtų pagaminta ne iš toksinių medžiagų.

 

Jeigu nežinote kokią šokdynę pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Šokdynę būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Šokdynę galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Taigi jeigu norite jaustis visada žvalus, energingas, darbingas, tai pradėkite sportuoti vienas ar kartu su savo mažaisiais ir tai galite daryti namuose įsigiję šokdynę. Ją galite rinktis iš keleto variantų, atsižvelgę į savo poreikius, finansines galimybes ir kita.

 

Pavyzdžiui odinė šokdynė leidžia atlikti tolygesnius šuoliukus, o šokdynės rankenos pagamintos iš medžio suteikia rankoms šilumos, lengvumo, atsparios prakaitui ir kita.