Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Sporto įranga internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos
Gimnastikos kopėčios - BenchK 513 Gimnastikos sienų ir lubų konstrukcijos

Gimnastikos kopėčios - BenchK 513

Kaina: 1294.45 €1611.29 €
Gimnastikos kopėčios su barjerais ir turėklais - BenchK 312B Gimnastikos sienų ir lubų konstrukcijos

Gimnastikos kopėčios su barjerais ir turėklais - BenchK 312B

Kaina: 976.86 €1198.42 €
Gimnastikos kopėčios su priedais - BenchK 112 Gimnastikos sienų ir lubų konstrukcijos

Gimnastikos kopėčios su priedais - BenchK 112

Kaina: 691.65 €827.65 €
Medinės-metalinės gimnastikos kopėčios - BenchK 311B Gimnastikos sienų ir lubų konstrukcijos

Medinės-metalinės gimnastikos kopėčios - BenchK 311B

Kaina: 635.30 €754.40 €
Medinė gimnastikos sienelė Gimnastikos sienų ir lubų konstrukcijos

Medinė gimnastikos sienelė

Kaina: 556.95 €652.54 €

Mediniai treniruoklių priedai - BenchK 210

Kaina: 125.79 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Sporto kompleksas (gimnastikos sienelė) LIRA balta-juoda, 226x52,5cm Gimnastikos sienų ir lubų konstrukcijos

Sporto kompleksas (gimnastikos sienelė) LIRA balta-juoda, 226x52,5cm

Kaina: 294.21 €313.33 €

Jėgos stovas / stovas štangai inSPORTline PW50

Kaina: 203.04 €

Balansinė pusiausvyros platforma su gumomis inSPORTline Dome UNI Green

Kaina: 87.10 €

Sporto kompleksas (gimnastikos sienelė) JUNIOR ATLET mėlyna-geltona, 220x60cm

Kaina: 244.27 €

Treniruočių žymekliai / blynai inSPORTline Agily 25cm (10vnt)

Kaina: 29.22 €

Aerobinė pakyla STEP neslystanti

Kaina: 79.16 €
 

Sporto įranga           

                                                       

Sporto įranga – sporte naudojami įvairūs prietaisai, įrenginiai ir įtaisai, reikalingi kūno kultūros, sporto pratyboms ir varžyboms, laisvalaikiui ir žaidimams. Sporto įranga gali būti stacionari (pvz., krepšiai, vartai, gimnastikos sienelės ir t. t.) ir kilnojamieji (treniruokliai, suoleliai, barjerai ir t. t.).

 

Sporto įrangą sudaro – gimnastika, švediškos sienelės, krepšinio įranga, ledo ritulys, lengvosios atletikos įranga, futbolo įranga, rankinio įranga, tinklinio įranga, sporto arenų įranga, įranga sporto klubams, bokso įranga ir kita.

 

Taigi gimnastika, tai sporto šaka, kurioje sportininkas turi atlikti įvairius pratimus, reikalaujančius jėgos, lankstumo, koordinacijos, grakštumo. Gimnastikos elementus galime išvysti cirke, taip pat įvairių pasirodymų, masinių renginių metu kaip pramoginė dalis.

 

Gimnastika, kaip sporto šaka yra skirstoma į įvairias gimnastikos formas: sportinė gimnastika, ritminė gimnastika, šuoliai ant batuto, parodomoji gimnastika, aerobika, akrobatika, komandinė gimnastika ir kita.

 

Gimnastikai atlikti, treniruotis reikalingi yra gimnastikos arkliai, ožiai, gimnastikos sienų ir lubų konstrukcijos, gimnastikos čiužiniai, gimnastikos tramplynai, gimnastikos turėklai, gimnastikos laipteliai, suoliukai ir kita.

 

Turint švedišką sienelę galima atlikti įvairius raumenų tempimo pratimus ir efektingai lavinti visus kūno raumenis.

 

Švediško sienelės gali būti pagamintos iš spygliuočių medienos, faneros, uosio, ąžuolo ir kita.

 

Švediška sienelė, tai viena seniausių ir bene labiausiai pasiteisinusių mankštos priemonių, kuri leidžia be didelių pastangų greitai ir efektyviai atlikti pratimus pagrindinėms raumenų grupėms. Švediška mankštos sienelė ypač tinka tempimo pratimas, kurie yra labai svarbūs sustingusiems raumenims po darbo dienos, atlikti.

 

Krepšinio įrangą sudaro krepšinio stovai, krepšinio lankai, krepšinio lentų aukščio reguliavimas, krepšinio lentos ir kita.

 

Ledo ritulys yra komandinis žaidimas, žaidžiamas ant ledu padengtos aikštelės. Žaidžiant – čiuožykloje dvi komandos stengiasi ritmušomis (lazdomis) įmušti ritulį į viena kitos vartus.

Ledo ritulį sudaro ledo ritulio vartai, ledo ritulio vartų tinklai ir kita.

 

Lazdos (ritmušos) yra gaminamos iš medienos, aliuminio, sudėtinių medžiagų ir kita. Mentės yra lenktos ir gaminamos iš medžio arba įvairių sudėtinių medžiagų. Iš kokybiškų medžiagų pagamintos lazdos gali lengviau valdyti ritulį.

 

Ledo ritulio vartai yra gaminami skirtingų išmatavimų, medžiagų ir kita. Gali turėti transportavimo ratus, kurie leidžia lengviau juos transportuoti. Ledo ritulio vartai gali būti pagaminti iš plieno ir kita.

 

Ledo ritulio vartai stovi ant aikštės galuose ant specialios vartų linijos, kuri nesutampa su aikštės galine linija. Vartai gali būti padaryti iš apvalių 5 cm skersmens vamzdžių, su tinklu. Pelnius įvartį skiriamas taškas. Vartus gina vartininkas.

 

Futbolas yra žaidimas kamuoliu tarp dviejų komandų. Kiekvienoje komandoje yra po 10 aikštės žaidėjų ir po 1 vartininką. Žaisti galima visomis kūno dalimis, tačiau tik ne rankomis – daugiausiai yra žaidžiama kojomis. Žaidimo tikslas yra įmušti kuo daugiau įvarčių į varžovo vartus.

 

Futbolo įrangą sudaro futbolo vartai, futbolo vartų montavimo elementai, futbolo vartų tinklai bei priedai futbolo vartams.

 

Tinklinis yra komandinė sporto šaka, kurioje žaidžia dvi komandos sudarytos iš šešių žaidėjų. Abejas komandas skiria tinklas, o žaidėjų tikslas yra permušti kamuolį per tinklą į priešininkų teritoriją ir užsidirbti taškus pagal tam tikras taisykles. Dažniausiai žaidžiama rankomis, tačiau taisyklės leidžia kamuolį liesti bet kuria kūno vieta. Kadangi žaidėjai dažnai šokinėja mušdami kamuolį per tinklą,svarbiausias fizinis veiksmas yra vertikalus šuolis.

 

Tinklinio įrangą sudaro tinklinio priedai, tinklinio tinklai ir kita.

 

Turint kokybišką tinklinio įrangą galima žaisti tinklinį ir nuo to gali priklausyti kaip seksis ir pats žaidimas.

 

Įrangą sporto klubams sudaro įvairiausi treniruokliai – dviračiai – treniruokliai, elipsiniai treniruokliai, bėgimo takeliai, vibro treniruokliai, irklavimo treniruokliai, kiti treniruokliai, svoriai, svarmenys, grifai, mankštos suolai ir stovai ir kita.

 

Turint sporto klube įrangą galima atlikti įvairius fizinius pratimus ir stiprinti savo sveikatą, ugdyti ištvermę ir kita.

 

Kuo įvairesnė yra sporto įranga, tuo daugiau gali išmankštinti kūno raumenų.

 

Bokso įrangą sudaro – bokso maišai, stovai bokso maišams, bokso priedai ir kita.

 

Bokso maišus galite rinktis pagamintus ne tik suaugusiems, bet ir vaikiškus, skirtus Jūsų mažyliams. Taip pat bokso maišus galite rinktis pagamintus skirtingų svorių, išmatavimų, kainų, medžiagų, gamintojų ir kita.

 

Taigi jeigu namuose įsigysite bokso maišą, tai laisvu metu namuose galėsite užsiimti boksu, tai pastebėsite, jog jo dėka juda visas Jūsų kūnas ir dirba kiekvienas raumuo. Tad turint bokso maišą Jums nereikės įsigyti begalės treniruoklių tam, jog pasiektumėte norimą rezultatą.

 

Visa sporto įranga yra skirta stiprinti Jūsų fizinę kūno būklę, stiprinti sveikatą, ugdyti ištvermę ir kita.

 

Jeigu nežinote kokią sporto įrangą pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Sporto įrangą būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Sporto įrangą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.