Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Gimnastika internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos
Odinė šokdynė inSPORTline 2,75 m Šokdynės

Odinė šokdynė inSPORTline 2,75 m

Kaina: 24.99 €27.15 €

Skersinis pakabinamas ant švediškos sienelės H105, iki 100kg

Kaina: 60.85 €

Sulankstomas gimnastikos čiužinys SANRO 100x100x8 cm mėlynas

Kaina: 45.91 €

Sporto kompleksas (gimnastikos sienelė) GAMMA balta-salotinė, 230x52,5cm

Kaina: 189.89 €

Sporto kompleksas (gimnastikos sienelė) HAPPY KID balta-žydra, 230x52,5cm

Kaina: 174.91 €

Sporto kompleksas (gimnastikos sienelė) LIRA salotinė-vaivorykštė, 226x52,5cm

Kaina: 199.91 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Pasipriešinimo virvė treniruotėms inSPORTline Byfaster RS1300 3-7.5m Virvinės kopėčios, laipiojimo virvės, žiedai, trapecijos

Pasipriešinimo virvė treniruotėms inSPORTline Byfaster RS1300 3-7.5m

Kaina: 62.15 €66.67 €
Prie sienos tvirtinamas skersinis + lygiagretės "ATLET 3 in 1" Juodas, iki 200kg Priedai švediškoms sienelėms

Prie sienos tvirtinamas skersinis + lygiagretės "ATLET 3 in 1" Juodas, iki 200kg

Kaina: 78.65 €84.28 €
Kopimo virvė inSPORTline CF010 3.5cm-15m Virvinės kopėčios, laipiojimo virvės, žiedai, trapecijos

Kopimo virvė inSPORTline CF010 3.5cm-15m

Kaina: 140.40 €146.25 €

Sulankstomas gimnastikos čiužinys SANRO 200x100x4cm, mėlyna-raudona

Kaina: 64.90 €

Aerobinė pakyla STEP neslystanti

Kaina: 79.16 €

Šokdynė AVENTO 42HC Basic Black

Kaina: 9.76 €
 

Gimnastika  

                                                                 

Gimnastika, tai sporto šaka, kurioje sportininkas turi atlikti įvairius pratimus, reikalaujančius jėgos, lankstumo, koordinacijos, grakštumo. Gimnastikos elementus galime išvysti cirke, taip pat įvairių pasirodymų, masinių renginių metu kaip pramoginė dalis.

 

Gimnastika, kaip sporto šaka yra skirstoma į įvairias gimnastikos formas: sportinė gimnastika, ritminė gimnastika, šuoliai ant batuto, parodomoji gimnastika, aerobika, akrobatika, komandinė gimnastika ir kita.

 

Gimnastikai atlikti, treniruotis reikalingi yra gimnastikos arkliai, ožiai, gimnastikos sienų ir lubų konstrukcijos, gimnastikos čiužiniai, gimnastikos tramplynai, gimnastikos turėklai, gimnastikos laipteliai, suoliukai ir kita.

 

Gimnastikos arklius, ožius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, medžiagų, išmatavimų ir kita. Gimnastikos arkliai, ožiai gali būti pagaminti iš medinio pagrindo ir dengti oda. Aukštis gali būti reguliuojamas. Gimnastikos arklį, ožį naudoja ne tik profesionalūs gimnastai, bet ir vaikai mokykloje per kūno kultūros pamokas.

 

Gimnastikos čiužinius būtų geriausiai rinktis pagamintus iš odos, atsparius prakaitui bei slydimui paviršiumi, puikiai absorbuotus smūgių bei garsų, turėtų puikias termoizoliacines savybes ir kita. Juos galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, spalvų ir kita. Ant gimnastikos čiužinio galima daryti įvairiausių pratimų, tai ir gerai žinomą „tiltelį“, „žvakę“, kūlverstį, atsilenkimus ir kita. Taigi darant pratimus ant gimnastikos čiužinio yra lavinami kūno raumenys, lankstumas ir kita. Ant gimnastikos čiužinio atliekant pratimus reikėtų laikytis saugumo reikalavimų – neskubėti ir kita, nes galite patirti traumų.

 

Gimnastikos tramplynus reikėtų rinktis atsižvelgus į mokinių svorį, medžiagas iš kurių yra pagamintas ir kita. Gimnastikos tramplynai turėtų būti tvirti, kad atlaikytų sportininkų pratimus ir pakankamai lankstus, kad užtikrintų gimnastų saugumą.

 

Taigi jeigu nežinote kokį gimnastikos arklį, ožį, gimnastikos čiužinį, gimnastikos tramplyną, gimnastikos turėklą, gimnastikos laiptelį, suoliuką ir kita pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Gimnastikos arklį, ožį, gimnastikos čiužinį, gimnastikos tramplyną, gimnastikos turėklą, gimnastikos laiptelį, suoliuką ir kita geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Gimnastikos arklį, ožį, gimnastikos čiužinį, gimnastikos tramplyną, gimnastikos turėklą, gimnastikos laiptelį, suoliuką ir kita galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.