EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Gimnastika internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Šokdynė su guoliais METEOR 5 m

Kaina: 7.83 €
Žiūrėk ČIA

Odinė šokdynė su medinėmis rankenomis METEOR 3 m

Kaina: 6.68 €
Žiūrėk ČIA

Masažinis lankas Meteor HULA HOOP ANION 2

Kaina: 24.51 €
Žiūrėk ČIA

Masažinis lankas HULA HOOP ANION 3

Kaina: 26.74 €
Žiūrėk ČIA

Traukimo virvė Meteor 12 m

Kaina: 45.02 €
Žiūrėk ČIA

Vikrumo kopetėlės 6 m

Kaina: 18.09 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Treniruočių virvė InSPORTline Morpo RS692

Kaina: 17.80 €
Žiūrėk ČIA

Aerobikos pakyla inSPORTline

Kaina: 57.80 €
Žiūrėk ČIA

Virvinės kopėčios Triangular ladder

Kaina: 50.75 €
Žiūrėk ČIA

Šokdynė Jump Rope Basic Black

Kaina: 6.00 €
Žiūrėk ČIA

Vikrumo kopėtėlės Meteor 12 žiedų

Kaina: 17.00 €
Žiūrėk ČIA

Masažinis lankas Meteor HULA HOOP ANION 2

Kaina: 24.51 €
Žiūrėk ČIA
 

Gimnastika  

                                                                 

Gimnastika, tai sporto šaka, kurioje sportininkas turi atlikti įvairius pratimus, reikalaujančius jėgos, lankstumo, koordinacijos, grakštumo. Gimnastikos elementus galime išvysti cirke, taip pat įvairių pasirodymų, masinių renginių metu kaip pramoginė dalis.

 

Gimnastika, kaip sporto šaka yra skirstoma į įvairias gimnastikos formas: sportinė gimnastika, ritminė gimnastika, šuoliai ant batuto, parodomoji gimnastika, aerobika, akrobatika, komandinė gimnastika ir kita.

 

Gimnastikai atlikti, treniruotis reikalingi yra gimnastikos arkliai, ožiai, gimnastikos sienų ir lubų konstrukcijos, gimnastikos čiužiniai, gimnastikos tramplynai, gimnastikos turėklai, gimnastikos laipteliai, suoliukai ir kita.

 

Gimnastikos arklius, ožius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, medžiagų, išmatavimų ir kita. Gimnastikos arkliai, ožiai gali būti pagaminti iš medinio pagrindo ir dengti oda. Aukštis gali būti reguliuojamas. Gimnastikos arklį, ožį naudoja ne tik profesionalūs gimnastai, bet ir vaikai mokykloje per kūno kultūros pamokas.

 

Gimnastikos čiužinius būtų geriausiai rinktis pagamintus iš odos, atsparius prakaitui bei slydimui paviršiumi, puikiai absorbuotus smūgių bei garsų, turėtų puikias termoizoliacines savybes ir kita. Juos galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, spalvų ir kita. Ant gimnastikos čiužinio galima daryti įvairiausių pratimų, tai ir gerai žinomą „tiltelį“, „žvakę“, kūlverstį, atsilenkimus ir kita. Taigi darant pratimus ant gimnastikos čiužinio yra lavinami kūno raumenys, lankstumas ir kita. Ant gimnastikos čiužinio atliekant pratimus reikėtų laikytis saugumo reikalavimų – neskubėti ir kita, nes galite patirti traumų.

 

Gimnastikos tramplynus reikėtų rinktis atsižvelgus į mokinių svorį, medžiagas iš kurių yra pagamintas ir kita. Gimnastikos tramplynai turėtų būti tvirti, kad atlaikytų sportininkų pratimus ir pakankamai lankstus, kad užtikrintų gimnastų saugumą.

 

Taigi jeigu nežinote kokį gimnastikos arklį, ožį, gimnastikos čiužinį, gimnastikos tramplyną, gimnastikos turėklą, gimnastikos laiptelį, suoliuką ir kita pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Gimnastikos arklį, ožį, gimnastikos čiužinį, gimnastikos tramplyną, gimnastikos turėklą, gimnastikos laiptelį, suoliuką ir kita geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Gimnastikos arklį, ožį, gimnastikos čiužinį, gimnastikos tramplyną, gimnastikos turėklą, gimnastikos laiptelį, suoliuką ir kita galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.