Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Riedlentė "Military Skate"

Kaina: 65.69 €66.02 €

31 Longboardas, plastikinis, ABEC-11 guoliai Worker Tempy

Kaina: 63.00 €

Riedlentė CRUISER BAY longboard

Kaina: 68.84 €

Riedlentė NEXTREME CRUISER LAND GRG-064 longboard

Kaina: 80.32 €

Riedlentė WORKER Kid - 3

Kaina: 17.09 €

Riedlentė NEXTREME FREEDOM GRG-045 black

Kaina: 33.14 €

Riedlentė FREEDOM PRO USA FLAG

Kaina: 35.56 €

Riedlentė Longboard Hudora Cruiser Star, 91cm, Raudona

Kaina: 44.42 €

Riedlentė METEOR Su LED Ratukais Permatoma

Kaina: 28.30 €

Mini riedlentė Spartan Mini Board (iki 80kg) - Sparks Dark Blue

Kaina: 23.73 €

Riedlentė TRIBE PRO BLOODY SKULL

Kaina: 25.24 €

Riedlentė DROP PACIFIC longboard

Kaina: 74.37 €

Riedlentė URBAN WAVE MILITARY

Kaina: 35.56 €

Elektrinė riedlentė / longbordas su valdymo pulteliu Worker Smuthrider Green

Kaina: 289.31 €

Riedlentė NEXTREME URBAN WAVE BLOODY SKULL GRG-010

Kaina: 34.24 €

Mini riedlentė WORKER Pico 17 su šviečiančiais ratukais - Yellow

Kaina: 22.14 €

Riedlentė Longboard Hudora Cruiser Star, 76cm, Rožinė

Kaina: 37.96 €

Riedlente Meteor Flamingo

Kaina: 31.56 €
 
 

Longboardai, riedlentės vaikams ir suaugusiems, elektrinės riedlentės internetu


Riedlentės jau daugelį metų yra viena populiariausių priemonių aktyviam laisvalaikio praleidimui. Ir tai yra ne tik smagi pramoga, bet ir puikus susisiekimo įrankis. Riedlentės padeda lavinti pusiausvyrą ir koordinaciją bei palaikyti bendrą fizinį aktyvumą. Nors priimta galvoti, kad riedlentė yra skirta tik paaugliams, tačiau ja važinėti mielai renkasi ir suaugusieji. Ir jei anksčiau ši lenta su ratukais buvo vadinama vaikų žaisliuku, tai šiais laikais viso pasaulio profesionalai stebina pačiais įspūdingiausias triukais.

Riedlentės yra gaminamos įvairiausių tipų, dydžių, skiriasi jų pritaikymo sritis. Žinome, kad pirmosios riedlentės pasirinkimas gali kelti daug klausimų, tačiau atradę jos džiaugsmą – vėliau kur kas paprasčiau ją gebėsite pakeisti į naują arba pateikti rekomendacijas mylimam žmogui, kuris taip pat nori išmokti važiuoti šia lenta su keturiais ratukais. Juk lėkti gatvėmis tarsi bangomis – malonu, patogu, naudinga ir labai smagu! Tad kokie tie skirtumai ir bendrai, kokio tipo riedlentės yra, aptarsime šiame pirkimo vadove.

Riedlentės vaikams


Lengvos, tačiau patvarios, mažesnio dydžio arba mini riedlentės, kurios yra specialiai sukurtos vaikams. Šio tipo riedlentės yra ryškiaspalvės, dekoruotos įvairių animacinių personažų atvaizdais. Nuo mažų dienų pradėję važiuoti riedlente, vaikai gali lavinti savo koordinacijos ir pusiausvyros įgūdžius, greitį, reakciją. Kas svarbiausia, vaikams riedlentės itin patinka ir jie gali praleisti valandų valandas kieme, tobulindami savo įgūdžius.

Riedlentės suaugusiems


Tai tvirtos, kokybiškos, patvarios riedlentės, kurios gali atlaikyti suaugusio žmogaus svorį. Tačiau tai dar ne viskas. Atsižvelgiant į riedlentės ilgį, plotį bei formą, jos gali būti skirstomos į klasikines, kruizerius (dar kitaip šis tipas yra vadinamas miesto riedlente ir yra skirtas greičiau pasiekti kelionės tikslą) bei ilgąsias riedlentes (longboardai). Tad tinkamiausios riedlentės pasirinkimas iš esmės priklauso nuo to, koks yra jūsų tikslas. Jei norite tiesiog ramiai pasivažinėti plačiais takais, longboardas jums tiks geriausiai. Jei jūsų tikslas triukai - tokiu atveju reikėtų rinktis specialiai tam sukurtas riedlentes.

Elektrinės riedlentės


Jei elektrinis dviratis ar paspirtukas jau nieko nestebina, tai elektrinė riedlentė gali būti tikras atradimas. Į ratukus integruotas variklis, maitinamas įkraunama ličio baterija leidžia pasiekti pakankamai nemažą greitį ir važiuoti tokia riedlente jums nereikės didelių pastangų. Svarbu laikyti pusiausvyrą bei tinkamai įveikti posūkius. Su pilnai įkrauta baterija elektrinė riedlentė lengvai gali įveikti ir 10 kilometrų atstumą. Jei mėgstate riedlentes ir patinka jomis važinėti, tai su tokia riedlente įveiksite dar didesnius nuotolius itin paprastai.

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis riedlentę


Kaip ir renkantis bet kurią kitą transporto priemonę, taip ir renkantis riedlentes reikia atsižvelgti į savo ūgį, svorį ir važinėjimo tikslą. Tinkamai pasirinkus, jūs ne tik galėsite mėgautis važiavimu bet ir jausitės saugus, nes riedlentė atitiks reikiamus parametrus.

Riedlentės lentos pasirinkimas

Pati svarbiausia šios transporto priemonės dalis yra riedlentės lenta ir ieškodami tinkamiausios priemonės būtent jai turite skirti daugiausia dėmesio. Ji turėtų būti pasirenkama pagal žmogaus ūgį bei kojos pėdos dydį ir kuo pėda didesnė – tuo didesnė turi būti ir riedlentės lenta ant kurios stovėti bus žymiai patogiau. Standartinės lentos ilgis būna iki 80 cm, o plotis apie 20 cm. Tačiau standartas tinka ne visiems. Vaikai, patogumo vardan, turėtų rinktis mažesnes lentas, kai tuo tarpu aukštesni arba stambesni žmonės turėtų rinktis didesnes ir ilgesnes riedlentes, kad važiavimo procesas būtų patogesnis.

Lygiai taip pat svarbu pasirinkti ir tinkamo pločio lentą. Kuo riedlentė yra platesnė  - tuo stovėjimas ant jos bus stabilesnis, tačiau didesnei lentai išjudinti reikia daugiau jėgų, tad čia svarbu įvertinti savo patirtį bei poreikius.

Riedlentės ratukai

Lenta yra pati svarbiausia, tačiau ratukai taip pat gali nulemti sėkmingą arba nelabai sėkmingą riedlentės pasirinkimą. Vertinant ratukus reikia atsižvelgti į tai, kokia danga bus važinėjama. Pavyzdžiui, kai riedlentės ar longboardo ratukai mažesni – danga turi būti lygesnė. Kai ratukai didesni – galima važinėti ir gatvėmis, kurių paviršius nėra labai lygus, kadangi pats važiavimas nebus labai sudėtingas.

Taip pat reikia įvertinti ir ratukų kietumą. Minkštesni suteikia stabilumo jausmą, tad dažniausiai rekomenduojami tiems, kurie neseniai pradėjo mėgautis riedlentės malonumu. Tuo tarpu kietesni ratukai jau puikiai tiks ir patyrusiems, kurie savo jėgas išbando ant rampų, atlikdami triukus su riedlente.

Riedlentės ašis

Dar vienas svarbus kriterijus, kurį reikia įvertinti norint būti tikru, kad pasirinkta riedlentė jums puikiai tinka – jos ašis, kuri gali būti tiek labai žema, tiek labai aukšta. Skirtingo aukščio ašis padeda išgauti ir skirtingo tipo savybes, tad būtinai įvertinus savo poreikius ieškokite ir atitinkamos riedlentės. Žemos ašies riedlentės yra stabilesnės ir jos puikiai tiks pradžiamoksliams. Lygiai taip pat su žemesnės ašies riedlentėmis kur kas lengviau atlikti ir sudėtingus manevrus.

Riedlentės vaikams ir suaugusiems internetu gera kaina

Mūsų kataloge rasite platų, įvairaus tipo riedlenčių pasirinkimą geromis kainomis. Klasikinės ir mini riedlentės, kruizeriai, longboardai suaugusiems ir vaikams. Riedlentės kaina įprastai priklauso nuo jos tipo, gamintojo bei funkcionalumo. Paprasta klasikinė riedlentė pigiau kainuos nei elektrinė. Katalogą formuojame taip, kad kiekvienas galėtų rasti sau tinkamos kainos riedlentę.

Nežinote, kokia riedlentė jums geriausiai tiktų? Susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, jų privalumus ir skirtumus, patarsime, kokia suaugusiems ar vaikiška riedlentė būtų tinkamiausia.

Įsigijus internetu, riedlentės pristatomos visoje Lietuvoje.