Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Riedlentės internetu pigiau

Plastikinė riedlentė su šviečiančiais ratukais METEOR balta

Kaina: 39.95 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė DROP PACIFIC longboard

Kaina: 68.17 €
Žiūrėk ČIA

36 Longboardas, kinų klevas, ABEC-7 guoliai Worker Surfbay

Kaina: 51.50 €
Žiūrėk ČIA

43 Longboardas, kinų klevas, ABEC-7 guoliai Worker Maverick

Kaina: 54.28 €
Žiūrėk ČIA

22 Mini riedlentė, Penny lenta su šviečiančiais ratukais Worker Transpy 400

Kaina: 45.50 €
Žiūrėk ČIA

27 Mini riedlentė, Penny lenta, plastikas, ABEC-11 guoliai Worker Blace Blue

Kaina: 38.49 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė CRUISER BAY longboard

Kaina: 68.04 €
Žiūrėk ČIA

36 Longboardas, kinų klevas, ABEC-5 guoliai Shaun White Patrol

Kaina: 78.20 €
Žiūrėk ČIA

31 Longboardas, plastikinis, ABEC-11 guoliai Worker Tempy

Kaina: 53.49 €53.50 €
Žiūrėk ČIA

27 Mini riedlentė, Penny lenta su šviečiančiais ratukais Worker Engly PRO

Kaina: 53.49 €
Žiūrėk ČIA

27 x 8 Vaikiška riedlentė (nėra skirta šuoliams) Worker Junior

Kaina: 23.50 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė METEOR Su LED Ratukais Permatoma

Kaina: 28.30 €
Žiūrėk ČIA

22 Mini riedlentė, Penny lenta, plastikas, ABEC-7 guoliai WORKER SUNBOW 22 - (11753-4)

Kaina: 37.50 €
Žiūrėk ČIA

22 Mini riedlentė, Penny lenta, kanados klevas, ABEC-11, Worker Bambo

Kaina: 50.00 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė URBAN WAVE MILITARY

Kaina: 38.03 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė 40 Longboardas, kinų klevas, ABEC-9 guoliai Street Surfing Woods

Kaina: 130.53 €
Žiūrėk ČIA

31 Elektrinė riedlentė / logbordas su valdymo pulteliu Worker Smuthrider Green

Kaina: 296.99 €
Žiūrėk ČIA

36 Longboardas su LED ratukais, plastikinis, ABEC-11 guoliai Worker Pike Blue

Kaina: 76.80 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis riedlentę?

Riedlentės – ne tik visame pasaulyje, tačiau ir Lietuvoje populiarėjanti pramoga, kuri ne tik padeda smagiai praleisti laiką, tačiau taip pat ir pagerinti savo fizinę bei psichologinę organizmo būseną. Riedlentės puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems. Anksčiau ši lenta su rateliais buvo vadinama vaikų žaisliukų, tačiau šiuo metu pasaulio profesionalai stebina pačiais įspūdingiausias triukais, kuriuos galima padaryti naudojant paprasčiausią spalvotą lentą.

Riedlentės B-a.eu – puikus pasirinkimas visiems, kurie nori išmokti skrieti gatve arba paprasčiausiai seną riedlentę pakeisti naują. Užsisakius internetu gaminys pasieks Jūsų namų duris vos per kelias dienas. Nuolatos siūlomos akcijos leis įsigyti transporto priemonę dar pigiau, nors kaina ir taip maža, tad leiskite sau atrasti naują aistrą.

Riedlentės lentos pasirinkimas

Pati svarbiausia šios transporto priemonės dalis yra riedlentės lenta ir ieškodami tinkamiausios priemonės būtent jai turite skirti daugiausia dėmesio. Ji turėtų būti pasirenkama pagal žmogaus ūgį bei kojos pėdos dydį ir kuo pėda didesnė – tuo didesnė turi būti ir riedlentės lenta ant kurios bus labai patogu stovėti ir tuo pačiu greitai judėti. Standartinės lentos ilgis būna iki 80 cm ilgio ir 20 cm pločio, tačiau standartas tinka ne visiems. Vaikai, patogumo vardan, turėtų rinktis mažesnes lentas, kai tuo tarpu aukštesni arba stambesni žmonės turėtų rinktis didesnes lentas, kad važiavimo procesas būtų patogesnis. Svarbiausia, kad atsistojus ant lentos abejomis kojomis – jos stabiliai stovėtų ir nei vienas pirštelis būtų išsikišęs už lentos.

Lygiai taip pat kaip labai svarbu pasirinkti ne tik  tinkamo ilgio lentą, kadangi prie stabilumo labai daug prisideda ir plotis. Kuo lenta platesnė  - tuo stovėjimas ant jos bus stabilesnis, tačiau didesnei lentai išjudinti reikia daugiau jėgų, tad čia svarbu įvertinti savo patirtį bei poreikius.

Riedlentės ratukų manevracijos

Lenta yra pati svarbiausia, tačiau ratukai taip pat gali nulemti sėkmingą arba nelabai sėkmingą transporto priemonės pasirinkimą. Vertinant ratukus reikia atsižvelgti į tai, kokia danga bus važinėjama. Pavyzdžiui, kai ratukai mažesni – danga turi būti lygesnė, geriausia tinka rampos. Kai ratukai didesni – galima važinėti ir gatvėmis, kurių paviršius nėra labai lygus, kadangi pats važiavimas nebus labai sudėtingas,

Taip pat reikia įvertinti ir ratukų kietumą. Minkštesni suteikia stabilumo jausmą, tad dažniausiai rekomenduojami tiems, kurie neseniai pradėjo mėgautis riedlentės malonumu. Tuo tarpu kietesni jau puikiai tiks ir patyrusiems, kurie savo jėgas išbando ant rampų.

Riedlentės ašies skirtumas

Dar vienas svarbus kriterijus, kurį reikia įvertinti norint būti tikru, kad pasirinkta riedlentė jums puikiai tinka – jos ašis, kuri gali būti tiek labai žema, tiek labai aukšta. Skirtingo aukščio ašis padeda išgauti ir skirtingo tipo savybes, tad būtinai įvertinus savo poreikius ieškokite ir atitinkamos riedlentės. Žemos ašies riedlentės yra stabilesnės ir jos puikiai tiks pradžiamoksliams. Lygiai taip pat su žemesnės ašies riedlentėmis kur kas lengviau atlikti ir sudėtingus manevrus, kuri reikalauja ir puikaus technikos išmanymo.

Pirmosios riedlentės pasirinkimas gali kelti daug klausimų, tačiau atradę jos džiaugsmą – vėliau kur kas paprasčiau ją gebėsite pakeisti naują arba pateikti rekomendacijas mylimam žmogui, kuris taip pat nori išmokti važiuoti su keturiais ratukais. Juk lėkti gatvėmis tarsi bangomis – malonu, patogu, naudinga ir labai smagu!