EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Riedlentės internetu pigiau

Riedlentė Spokey PIN-UP 2

Kaina: 97.95 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė Street Surfing The Wolf 39” Longboard

Kaina: 185.86 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė Shaun White Skateboard Demon

Kaina: 52.01 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė WORKER SurfBay

Kaina: 49.01 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė Tony Hawk Emperory

Kaina: 65.10 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė Shaun White Dawn

Kaina: 72.39 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė WORKER Junior

Kaina: 23.60 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė Spokey GAMBLER

Kaina: 117.03 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė Tony Hawk Wingy

Kaina: 97.80 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė inSPORTline WORKER BlueBay 36

Kaina: 64.75 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė Shaun White Baja

Kaina: 101.49 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė Tony Hawk Roarry

Kaina: 68.70 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė WORKER PalmBay

Kaina: 95.66 €
Žiūrėk ČIA

Kruizinė riedlentė Street Surfing Fizz

Kaina: 36.15 €
Žiūrėk ČIA
Riedlentė Skateboard Meteor 34290

Riedlentė Skateboard Meteor 34290

Kaina: 27.31 €35.14 €
Žiūrėk ČIA
Riedlentė Specter 31.5

Riedlentė Specter 31.5

Kaina: 51.81 €60.11 €
Žiūrėk ČIA
Riedlentė Skateboard Meteor 34287

Riedlentė Skateboard Meteor 34287

Kaina: 27.31 €30.77 €
Žiūrėk ČIA
Riedlentė Riedlentė Cruiser red

Riedlentė Riedlentė Cruiser red

Kaina: 27.42 €28.37 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kaip išrinkti  per Kalėdas aktyviam vaikui riedlentę internetu dovanų už priimtiną kainą?

Kalėdos – stebuklų metas, sakoma įvairiose reklamose ir antraštėse. Tačiau, ar tikrai? Kiek žmonių prisipažins, kad kalėdiniu laikotarpių jie jaučiasi labai laimingi, besidžiaugiantys ateinančia švente? Turbūt nedaug. O kiek gi žmonių prisipažins, kad Kalėdos yra dovanų ieškojimo ir galvos sukimo laikotarpis? Iš tiesų, labai didelė dalis žmonių kasmet suka galvas, ką padovanoti artimiesiems. Internete galima rasti daug pasiūlymų ir idėjų, tačiau jie retai tinkami konkrečiam žmogui. Todėl pabandykime pažvelgti kiek siauriau ir pažiūrėti, kokios dovanos galėtų norėtų vaikas, kuriam fizinis aktyvumas yra labai svarbi gyvenimo dalis.

Pasižiūrėkime, kokios sporto šakos domina jūsų vaiką? Šiandien yra populiarus dviračių sportas, riedučiai. O gal jis tiesiog norėtų išbandyti riedlenčių sportą ir jam tereikia vienos iš šių riedlenčių:b-a.eu. Kaip suprasti? Pabandykite paklausinėti savo vaiko. Tarkim, vaikščiodami mieste ir stebėdami, kas kabina jo dėmesį. Ar jis bent atsisuka pasižiūrėti į prariedantį žmogų ant riedlentės? O gal kaip tik jis ilgai seka jį akimis ir negali atplėšti žvilgsnio? Stebėkite savo vaiką ir jums gali labai greitai paaiškėti, ko jis galėtų norėti gauti dovanų.

Lygiai taip pat galima žiūrėti ir į tai, kokius kompiuterinius žaidimus vaikas žaidžia. Kai kurie žaidimai gali neturėti sąsajos su vaiką jaudinančiomis sporto šakomis, tačiau yra ir žaidimų, kuriuose veiksmas vyksta ant dviračio, riedlentės, slidžių? Ar jūsų vaikas žaidžia vieną iš tokių žaidimų? O kas jei perkeltumėte jo žaidimus į realybę ir padovanotumėte jam snieglentę ar slides? Tiesa, tuo atveju jums greičiausiai reikės eiti kartu su čiuožinėti, tad būtų idealu, jei ir jūs turėtume slides. Juk kartu gerokai smagiau!

Jei jūsų vaikas lanko sporto būrelius, galite atnaujinti jo aprangą, sporto inventorių. Padovanokite jam naują aprangą ar kokį treniruoklį. Galbūt jam labai patiks futbolo ar krepšinio kamuolys? Atsižvelkite į tai, kuo jūsų vaikas iš tiesų užsiima. O gal kai kurie užsiėmimai jam jau akivaizdžiai pabodo? Pasiūlykite imtis kitos veiklos. Galite rasti tiesiog įdomų treniruoklį ir juo sudominti vaiką. Tik įsitikinkite, kad tai tikrai patiks jūsų atžalai, nes kitaip nei ji nei jūs nebūsite patenkinti nauja dovana ir pirkiniu.

Nors gali atrodyti keista žiemą dovanoti vasaros prekes, tačiau taip tikrai daroma. Ypač jei žiemos nėra itin žiemiškos. Kas tos vasaros prekės? Ogi jau minėtos transporto priemonės. Dviratis. Koks vaikas gali liūdėti gavęs dovanų dviratį? Žinoma, nors ir bus žiema, jis vis tiek norės jį išbandyti. Tačiau ten, kur sniego nėra, tai tikrai įmanoma. Ką ten kalbėti apie dviratį, net sąlygos riedlentėms išbandyti gali būti priimtinos tokiomis žiemomis, kokios Lietuvoje buvo pastaraisiais metais. Tiesiog nueikite su vaiku į kokį parką, kur gera asfalto danga ir nėra sniego, ir galėsite išbandyti jo naująją transporto priemonę.        

Riedlentes galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dizainų, grafikos, išmatavimų, medžiagų ir pan.

Nuo kokybiškos, geros riedlentės priklauso kaip greitai išmoksite techniškai gerai važiuoti, atlikti triukus, taip pat gera riedlentė tarnaus žymiai ilgiau ir sutaupysite pinigų kitai riedlentei.

Taigi perkant riedlentę internetu reikia atkreipti dėmesį į riedlentės dalis - lentą, ašis, ratukus. Lenta yra svarbiausias elementas, todėl į ją turi būti kreipiamas ypatingas dėmesys. Paprastai lentos yra gaminamos iš klevo. Lentos yra gaminamos skirtingų išmatavimų, tačiau vidutiniai išmatavimai yra maždaug vienodi 80 cm ilgio ir 19 cm pločio. Turint plačią lentą yra lengviau nusileisti po šuolio, o turint siauresnę lengviau yra atlikti triukus. Taip pat lentos išlenkimų konfigūracija palengvina triukų atlikimą.

Lentos apačioje yra tvirtinamos ašys, kurios neturi kyšoti iš už riedlentės kraštų. Apačioje įtaisyti amortizatoriai suteikia riedlentei paslankumo. Reikėtų rinktis lentą su guminiais amortizatoriais, nes jie tarnauja žymiai ilgiau.

Ant ašių yra tvirtinami ratai, kurie skiriasi dydžiu ir kietumu. Kietesni ratai lėčiau susidėvi ir važiuojant su jais lengviau palaikyti pastovų greitį, o mažesnė vibracija palengvina riedlentės valdymą. Minkštesni ratai labiau tinkami važinėjimui rampomis, o kietesni puikiai tinka asfalto dangai. Į kiekvieną ratą montuojami du guoliai ir kuo didesnis skaičius yra guolių, tuo didesnis leidžiamas važiavimo greitis.

Tačiau pradėjusiam naudotis riedlente reikėtų būti atsargiam ir naudoti apsaugines priemones, kad būtų sumažintos ir sušvelnintos traumų pasekmės.

Jeigu nežinote kokią riedlentęir už kokią kainą pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Riedlentes internetu būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą, suteikia garantijas.

Riedlentes puikia galima greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.