EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Lengvoji atletika internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Bėgimo bateliai HUMARA 39 dydis

Kaina: 24.65 €
Žiūrėk ČIA

Vyriški bėgimo bateliai Spokey EON, 39 dydis

Kaina: 27.52 €
Žiūrėk ČIA

Vibram Speed XC Fivefingers moteriški batai (W3683)

Kaina: 112.54 €
Žiūrėk ČIA

Vibram Seeya LS Fivefingers moteriški batai (W3813)

Kaina: 102.46 €
Žiūrėk ČIA

Vibram Spydiron LS W4125 moteriški batai

Kaina: 75.45 €
Žiūrėk ČIA

Vibram Trek Ascent LR M4602 vyriški batai

Kaina: 107.03 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Bėgimo bateliai HUMARA 39 dydis

Kaina: 24.65 €
Žiūrėk ČIA

Bėgimo bateliai Spokey Liberate 5 N Light Blue

Kaina: 35.72 €
Žiūrėk ČIA

Vibram Lontra Fivefingers moteriški batai (W6453)

Kaina: 107.31 €
Žiūrėk ČIA

Vibram Sprint Fivefingers bateliai mergaitėms (G1135)

Kaina: 51.23 €
Žiūrėk ČIA

Vibram Jaya LR W152 moteriški batai

Kaina: 68.59 €
Žiūrėk ČIA

Vibram EL-X M0103 vyriški batai

Kaina: 55.85 €
Žiūrėk ČIA
 

Lengvoji atletika                      

                                                 

Lengvoji atletika, tai sporto šaka apimanti ėjimo, bėgimo, metimų, šuolių rungtis.

 

Lengvosios atletikos įrangą sudaro lengvosios atletikos priedai, stūmimo rutuliai, barjerai lengvajai atletikai, disko metimas, ieties metimas, šuolis į tolį, aukštį ir kita.

 

Lengvosios atletikos priedai yra chronometras, kūgiai, metaliniai švilpukai, startinis blokas, treniruočių pirštinės ir kita.

 

Chronometras yra laiko matavimo prietaisas, kuris yra naudojamas labai tiksliems matavimams. Chronometrus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dizainų, medžiagų, techninių parametrų ir kita. Chronometras yra naudojamas tiek profesionaliose varžybose, tiek ir mokyklose per kūno kultūros pamokas ir kitur.

 

Kūgius galite rinktis iš skirtingų spalvų, medžiagų, gamintojų, kainų, vienetų, išmatavimų ir kita. Kūgiai gali būti su skylutėmis ir kita. Kūgiai yra skirti žymėjimo zonoms ir kliūčių sudarinėjimui per mokymus ir įvairias treniruotes. Taigi kūgiai yra skirti treniruotėms, mokymams ir rekreaciniam naudojimui, tinkami naudoti lauke ir vidinėse patalpose.

 

Treniruočių pirštinės yra skirtos apsaugoti rankas nuo nutrynimo. Pirštinės gali turėti minkštas putų pagalvėlės vidinėje pusėje pirštinių. Taigi pirštinių medžiaga apsaugo rankas ir neleidžia slysti iš rankų svorių fizinio krūvio metu, ir tuo pačiu metu palaiko pastovų delnų ventiliavimą. Taip pat saugo rankas nuo nutrynimų, nuo traumų ir kita. Treniruočių pirštines galite rinktis iš skirtingų dydžių, medžiagų, spalvų ir kita.

 

Stūmimo rutulius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, svorio, spalvų ir kita. Rutulio stūmimas yra lengvosios atletikos šaka, kurioje varžomasi kas toliau nustums (numes) sunkų metalinį rutulį. Stūmimo rutulys gali būti pagamintas iš metalo, gumos ir kita.

 

Barjerai lengvajai atletikai gali būti naudojami bėgime. Sportininkai bėgdami turi šokinėti per barjerus. Barjerus galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, spalvų ir kita. Barjerinis bėgimas yra techniškai sudėtinga lengvosios atletikos rungtis ir iš sportininko reikalaujanti gero fizinio pasirengimo, lankstumo, drąsos, koordinacijos ir atkaklumo. Pagal olimpinių žaidynių lengvosios atletikos programą vyrai bėga 110 ir 400m, o moterys 100 ir 400m. barjerinio bėgimo nuotolius. Yra trys barjerinio bėgimo būdai: atakuojamasis, bėgamasis ir atsispiriamasis.

 

Disko metimas yra dar viena lengvosios atletikos šaka, kurioje atletai mėto sunkų diską. Diskus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, svorių ir kita. Treniruotėms gali būti naudojami guminis treniruočių diskas.

 

Bėgimo batelius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dydžių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Bėgimo bateliai turėtų būti komfortabilūs su aukščiausiu amortizacijos ir smūgių sugėrimo lygiu, elastingi, kad greitai nesuplyštų, turėtų oro ventiliaciją, patogūs, išvaizdūs, lengvi ir kita. Taigi renkantis bėgimo batelius reikėtų nepataupyti pinigų ir išsirinkti kokybiškus, gerus sportinius batelius, nes nuo to priklauso kaip Jums seksis bėgimas.

 

Jeigu nežinote kokią lengvosios atletikos įrangą pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Lengvosios atletikos įrangą būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Lengvosios atletikos įrangą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.