EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
 

Nardymo vamzdeliai internetu pigiau

Nardymo rinkinys Spokey TORTUGA Black

Kaina: 21.27 €
Žiūrėk ČIA

Nardymo vamzdelis SPIRO

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 7.32 €
Žiūrėk ČIA

Vamzdelis nardymui Spokey SKIROS

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 11.97 €
Žiūrėk ČIA

Vamzdelis nardymui Spokey SKIROS Blue

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 11.42 €
Žiūrėk ČIA

Vamzdelis nardymui Spokey SKIROS Black

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 12.90 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Nardymo vamzdeliai              

                                                                             

Norint užsiimti nardymu tam yra reikalinga speciali įranga – lastai, kaukė, vamdelis, kostiumas, svoriai bei kita papildoma įranga.

 

Renkantis kaukę, atkreipkite dėmesį į jos tūrį (dydį). Kuo ji mažesnė, tuo lengviau bus sulyginti slėgį. Neriant gilyn slėgis slegia kaukėje esančią oro ertmę, todėl didesnei kaukei Jums reikės sueikvoti daugiau oro, norint joje išlyginti slėgį. Kuo mažesnis kaukės tūris, tuo mažiau oro reikės slėgio išlyginimui. Atkreipkite dėmesį, kad mažo tūrio kaukės gerai tinka laisvajam nardymui, bet nelabai pritaikytos povandeninei medžioklei, kur gylis nėra didelis, tačiau matomumas reikalingas kuo geresnis. Povandeninėje medžioklėje rinkitės plataus matomumo kampo kaukes.

 

Vamzdelis turėtų būti „minkštas“, kad kuo mažiau priešintųsi ir trukdytų neriant. Neriant vamzdelį būtina išspjauti, nelaikyti burnoje. Tai saugumo technikos sumetimais.

 

Nardymo vamzdelį galite rinktis iš skirtingų spalvų, gamintojų, kainų, medžiagų iš kurių yra pagamintas ir kita.

 

Nardymas su vamzdeliu tampa vienu populiariausiu vandens sportu, ypatingai turistinėse zonose prie vandens telkinių. Nardymas su vamzdeliu tinka visai šeimai ir reikalauja mažai pastangų bei lėšų. Nardant su vamzdeliu užlaikius kvėpavimą galima tiesiog mėgautis povandeninio pasaulio grožiu, o kas svarbiausiai, kad Jums nereikės tam didelių lėšų.

 

Jeigu įsigysite povandeninį šautuvą, Jūs puikiausiai galėsite užsiiminėti povandenine medžiokle, o įsigiję dar ir povandeninį foto aparatą galėsite įamžinti ir povandeninius, gražius vaizdus.

 

Tačiau neriant pirmą kartą su nardymo vamzdeliu reikėtų išklausyti instruktoriaus mokymus, nes tada galėsite išvengti traumų ir mėgautis nardymu.

 

Instruktorius Jus gali išmokinti: kaip pasirinkti, naudoti ir prižiūrėti nardymui su vamzdeliu skirtą įrangą; kaip kvėpuoti per vamzdelį; kaip nerti po vandeniu užlaikius kvėpavimą; saugų įšokimą į vandenį ir iškilimą į paviršių ir daug kitų svarbių dalykų.  

 

Vamzdelis naudojams paviršiniam nardymui nenaudojant kvėpavimo įrangos, angliškai – snorkelling, arba nardant su įranga, tuo metu kai naras yra vandens paviršiuje tam kad neeikvoti oro iš savo baliono.

 

Svarbiausiai renkantis nardymo vamzdelį yra komfortas. Įsitikinkite, kad kandiklis Jums yra patogus, kvėpavimas yra lengvas, vamzdelis lengvai ir paprastai prisitvirtina prie kaukės. Kuo didesnis yra vamzdelis, tuo didesnis pasipriešinimas plaukiant po vandeniu.

 

Jeigu nežinote kokį nardymo vamzdelį pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Nardymo vamzdelį būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Nardymo vamzdelį galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.