Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 
Taip pat siūlome:

Mystim - Bal(l)zac

Kaina: 92.65 €
 
 

Mystim                                     

                                                                         

Mystim vibratorius galite rinktis tokius - Mystim - Rodeo Robin, Mystim - Tension Lover E-Stim Tens Unit, Mystim - Bal(l)zac, Mystim - Barry Bite, Mystim – Casanova, Mystim - Charming Chuck, Mystim - Curving Curt Electrosex, Mystim - Egg-cellent Egon – Egg, Mystim - Electrodes for Tens Units, Mystim - Flexing Flavio Electrosex, Mystim - John - Butt Plug, Mystim – Julian, Mystim – Romeo, Mystim – Tristan, Mystim - Double Dan, Mystim - Groovey George ir kita.

 

Mystim - Bal(l)zac vibratorius, tai didelis metalinis falo imitatorius su jungtimi elektrostimuliacijai. Jis puikiai tinka vaginaliniam ir analiniam naudojimui ir provokuoja jaudinančius pojūčius, užsibaigiančius galingais orgazmais. Yra pagamintas iš aliuminio, poliruotas rankomis. Gali būti šildomas šildytuvo pagalba arba atšaldomas šaldytuve. Taip pat galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, medžiagos iš kurios yra pagaminti ir kita.

 

Mystim – Casanova vibratorius yra ergonomiško dizaino, pagamintas iš aukštos kokybės medicininės paskirties medžiagos, suteikia švelnią elektrostimuliaciją, gerai prisitaiko prie kūno, yra tinkamas vaginalinei ir analinei stimuliacijai, taip pat ypač tinka moterims, kurios turi siaurą makštį ir kita.

 

Mystim - Egg-cellent Egon – Egg kiaušinėlis yra ypatingai patogus ir teikia malonius pojūčius. Švelnūs elektroimpulsai giliai stimuliuoja ir jaudina. Na, o aktyvavus stimuliaciją, visas kūnas prisipildo malonių pojūčių, kuriais galėsite mėgautis valandų valandas ir patirti netikėtus orgazmus. Šį kiaušinėlį galima naudoti judant tiesiog vaikštant. Na, o jis savo ruoštu stiprina dubens srities raumenis ir kartu skatina kraujo cirkuliaciją. Taip pat puikiai tinka treniruotėms ir lytinio akto įžangai.

 

Mystim – Romeo, tai ergonomiško dizaino vibratorius, pagamintas iš aukštos kokybės medicininės passkirties medžiagos. Suteikia švelnią elektrostimuliaciją, taip pat gerai prisitaiko prie kūno, yra tinkamas vaginalinei ir analinei stimuliacijai. Taip pat yra ypač tinkamas moterims, kurios turi siaurą makštį ir kita.

 

Taigi mystim vibratorius galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip  pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.