EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Pripučiami baseinai internetu

Pripučiamas baseinas INTEX Winnie the Pooh, 147 x 33 cm

Kaina: 18.54 €
Žiūrėk ČIA

Pripučiamas baseinas su stogeliu, 140 cm x 140 cm x 114 cm

Kaina: 29.20 €
Žiūrėk ČIA

Pripučiamas baseinas INTEX Cars, 183x51 cm

Kaina: 48.99 €
Žiūrėk ČIA

Pripučiamas baseinas 4 Happy Dino Animals, 122 x 25 cm

Kaina: 11.68 €
Žiūrėk ČIA

Pripučiamas baseinas "Vasaros vaisiai" Bestway 170 x 53 cm

Kaina: 25.12 €
Žiūrėk ČIA

Pripučiamas baseinas "Vasaros vaisiai" Bestway 152 x 53 cm

Kaina: 22.33 €
Žiūrėk ČIA

Pripučiamas baseinas "Drambliukas"

Kaina: 29.30 €
Žiūrėk ČIA

Pripučiamas baseinas Bestway, 305 x 183 x 56cm

Kaina: 49.02 €
Žiūrėk ČIA

Pripučiamas baseinas Bestway 305 x 183 x 56 cm

Kaina: 54.67 €
Žiūrėk ČIA

Pripučiamas baseinas Bestway 262 x 175 x 51 cm

Kaina: 34.23 €
Žiūrėk ČIA

Pripučiamas baseinas Bestway "Fast Set" 244x66 cm

Kaina: 35.09 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Pripučiami baseinai                 

                                                                        

Karštą vasaros dieną galite labai greitai atsigaivinti gaiviame baseino vandenyje ir tai padaryti galite tiesiog savo kieme. Kokybiškus pripučiamus lauko baseinus galite rinktis tiek suaugusiems, tiek ir patiems mažiesiems. Taigi pripučiami baseinai leis atsigaivinti maloniu vandeniu ir atsipalaiduoti galėsite tiesiog savo namų kieme; pripučiami baseinai yra pagaminti iš itin patvarios medžiagos, tad yra saugūs ir kokybiški; pripučiamą baseiną paruošti naudojimui yra labai paprasta, jam pastatyti nereikia specialaus pagrindo paruošimo, taip pat pripučiamus baseinus yra patogu eksploatuoti, yra saugūs dėl lanksčios medžiagos, kuri yra atspari mechaniniams pažeidimams ir kita.

 

Perkant pripučiamą baseiną gali prireikti kopetėlių, siurblio ir kita.

 

Galite rinktis ir mažesnius baseinus, tai yra masažinius kubilus (baseinus), kuriuose bus galima tiesiog atsipalaidavus sėdėti keliese karštą vasaros dieną. Masažiniai kubilai suteikia ir daugybę kitų, su sveikata susijusių privalumų. Jie mažina stresą, ramina ir gerina miego kokybę. Masažinės srovės, purkštukai ir raminanti šiluma sumažina įtampą, todėl galime geriau išsimiegoti. Atlikti tyrimai rodo, kad pakanka praleisti vos 15 minučių karštame kubile 90 minučių prieš miegą ir miego kokybė jau bus geresnė, nei įprastai. Maudymasis kubile gerina kraujotaką, spaudimą ir grūdina kūną. Taip pat skatina nervinius impulsus, kurie stiprina imuninę sistemą.

 

Jeigu norite, kad pripučiamas baseinas tarnautų ne vienus metus, tai jį rinkdamiesi pasidomėkite iš kokių medžiagų yra pagaminti, paprastai kainos dydis ir nulemia pripučiamo baseino ilgaamžiškumą, patvarumą, kokybę ir kita. Taip pat reikėtų tinkamai juos prižiūrėti, tai yra sandėliuojant pripučiamus baseinus, svarbu juos žiemos mėnesiais laikyti šildomoje patalpoje, nes dėl didelio šalčio baseinas gali suplyšti ir subliūkšti. Taip pat siekiant išlaikyti baseino patvarumą, reikėtų pasirūpinti, jog jame nesimaudytų naminiai gyvūnai, nes jų nagai gali lengvai įbrėžti ir suplėšyti baseino paviršių.

 

Taigi pripučiamus baseinus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko, vyksta akcijos, dėmesingas ir šiltas aptarnavimas ir kita.