Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Šildymo kilimėlis baseinui Bestway Solar 1,7 m

Kaina: 82.27 €

Baseino vandens šildytuvas Bestway

Kaina: 124.46 €
 
 

Baseinų šildymo įranga                                                                       

 

Baseinų šildymo įrangą galite rinktis tokią - baseino šildymo saulės kolektorius, baseino šilumos siurblys, saulės kolektorius ir kita.

 

Baseino šildymo saulės kolektorius Spiral, tai saulės šildymo spiralė, kuri idealiai tinka baseino vandens šildymui. Dėl savo dydžio jis yra labai efektyvus ir tuo pačiu patogus, kadangi galite perkelti ir pastatyti bet kur. Taip pat šis baseino šildymo saulės kolektorius turi pjedestalo kojas, kurios leidžia nukreipti pagal saule, ir taip padidinti jos efektyvumą. Na, o saulės energija gali pakelti baseino vandens temperatūrą iki 6 °C be jokių kitų brangių energijos šaltinių. Turint saulės kolektorių ilgiau galėsite pratęsti maudymosi sezoną. Tai tinka visiems baseinams su smėlio filtravimo priedais. Saulės kolektorius veikia sugerdamas šilumos energiją iš saulės ir perduodamas ją į vandenį, kuris teka per šildytuvą. Šaltas vanduo baseine su siurblio filtravimo sistema pumpuojamas į saulės šildymo kolektorių. Tada iš saulės šildymo kolektoriaus vanduo šiltesnis yra grąžinamas į baseiną. Šildomo baseino vandens temperatūra neturi viršyti 30ºC, kadangi esant aukštesnei temperatūrai gali pradėti daugintis dumbliai, taip pat suminkštėti baseino vidaus padengimo plėvelė. Šildytuvas turi būti montuojamas taip, kad bent 6 val. per dieną gautų tiesioginių saulės spindulių. Na, o saulės kolektorius veikia tik tada kai į jį tiesiogiai šviečia saulė.

 

Baseino šilumos siurblys yra skirtas tik baseino ekonomiškam jo šildymui. Gali būti optimalus naudoti baseinui su vandens kiekiu iki 18 m3 tūrio. Šilumos siurblys gali pasiekti didžiausią efektyvumą, esant oro temperatūrai tarp 15 ir 25 ° C.

 

Naudojant baseinų šildymo įrangą gali prireikti ir stovo saulės šildytuvui, rinkinio saulės kolektoriaus pajungimui, laikiklių saulės kolektoriui, drėgmės surinkėjo ir kita.

 

Stovas skirtas saulės šildytuvui gali būti pastatomas, montuojamas ant sienos ar stogo.

 

Taigi baseinų šildymo įrangą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko, vyksta akcijos, dėmesingas ir šiltas aptarnavimas ir kita.