Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Stalo serviravimui internetu

Naujienos Visos naujienos

Žvakidė 20-0013 20*12cm 1vnt

Kaina: 10.65 €

Puodukas stikl. 250ml DURALEX (rudas)

Kaina: 14.56 €

Puodukų s/l 250ml 2vnt rink. KT-179 Gėlės

Kaina: 22.42 €

Lėkštė 18cm DEC N04-F

Kaina: 8.81 €

Žvakidė 10-0029 9*11cm 1vnt.

Kaina: 8.77 €

Lėkštė EBRO 22 cm ovali

Kaina: 10.03 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Žvakidė 20-0013 20*12cm 1vnt

Kaina: 10.65 €

Puodukų stikl. 160ml s/l rink. EBRO 6vnt.

Kaina: 28.65 €

Puodukas stikl. 250ml DURALEX (rudas)

Kaina: 14.56 €

Lėkštė 18cm DEC N04-F

Kaina: 8.81 €

Lėkštė FESTON 25cm

Kaina: 7.83 €

Žvakidė 10-0029 9*11cm 1vnt.

Kaina: 8.77 €
 

Įkvepiančios idėjos velykiniam stalui

Velykos – pats geriausias metas pademonstruoti savo stalo serviravimo bei puošimo įgūdžius: juk šios šventės proga prie stalo susirenka visa šeima, o atėjęs pavasaris suteikia galimybę eksperimentuoti su daugybe spalvų bei tekstūrų. Be to, velykiniam stalui puošti galite panaudoti ir kitus, jau įprastais tapusius šios šventės atributus – margučius, žaislinius viščiukus, velykinius zuikius ir kitus mielus niekučius. Štai keli patarimai, kaip paruošti stalą Velykoms:

Valgiai

Velykų rytą prie bendro stalo dažniausiai valgomi šventiniai pusryčiai, kiek rečiau – vėlyvi pusryčiai, priešpiečiai arba pietūs, todėl geriausia būtų patiekti gana lengvą maistą. Nors valgysite dienos metu, nesivaržykite ant stalo padėti keletą žvakių – taip stalas atrodys puošniau ir šventiškiau. Jas galite išdėlioti įvairiai: po vieną, įstatytas žvakidėse, arba paleisti plūduriuoti keletą tabletės tipo žvakių į dubenį su vandeniu ir gėlių žiedais.

Svečių susodinimas

Velykos - tai šventė, kai susirenka visa giminė. Jei svečių tarpe yra mažamečių vaikų, nuspręskite, ar juos susodinsite kartu su suaugusiaisiais, ar prie atskiro stalo. Jei nusprendėte rinktis pastarąjį variantą, galite parūpinti pramogų vaikams, pavyzdžiui, kiaušinių lukštų, skirtų dažyti tarp valgių, ar įvairių stalo žaidimų. Tiks net ir pliauškynės ar konfeti, likusios nuo Naujųjų metų šventės.

Sluoksniavimas

Pirmoji taisyklė, kuri galioja puošiant bet kokį stalą – pradėti reikia nuo neutralios medžiagos, pavyzdžiui, pastelinės spalvos lininės staltiesės, o tada galima pradėti sluoksniuoti. Galite pažaisti skirtingais audiniais ir tekstūromis, arba naudoti vienos rūšies medžiagą, bet pasitelkti skirtingas spalvas ir atspalvius. Pavyzdžiui, lininė drobė yra nuostabus tradicinis audinys, puikiai tinkantis pavasarį, todėl  galite papuošti savo velykinį stalą lininiais padėkliukais bei servetėlėmis. Ši medžiaga yra tokia žaviai raukšlėta, kad jums net nereiks jos lyginti prieš dedant ant stalo, be to, lininį audinį bus nesunku išplauti.

Centrinis stalo akcentas

Gėlėmis dekoruotas centrinis akcentas yra pagrindinė Velykų stalo tema ir puošmena. Jis gali būti derinamas su mažesnėmis laukinių gėlių puokštėmis, priklausomai nuo jūsų stalo dydžio. Velykiniam stalui rinkitės paprastas, neiššaukiančias dekoracijas ir klasikines pavasario spalvas: baltą, geltoną, dangiškai mėlyną ar net rožinę. Jei nežinote kokias gėles pasirinkti, puikiai tiks tulpės: tai tradicinės, nebrangios ir beveik visur randamos gėlės. Gėles merkite į stiklinę vazą, kad matytųsi žali jų stiebeliai – juk pavasarį taip norisi žalumos! Tiesa, neužsimirškite ir nepersistenkite su stalo papuošimais, kad prie stalo sėdintys svečiai jaustųsi patogiai ir galėtų matyti vienas kitą.

Mažos gudrybės

Ką padaryti, kad jūsų Velykų stalas būtų tikrai išskirtinis? Tokie paprasti triukai, kaip, pvz., teptuku ant žalių augalų lapų arba kiaušinių lukštų užrašyti svečių vardai, pavasariškų spalvų servetėlės bei baltų ir gėlėtų lėkščių derinys, gali padaryti didelį įspūdį jūsų svečiams.

Nepamirškite geros nuotaikos

Maistas skaniausias tada, kai esame geros nuotaikos, o Velykos – pats geriausias laikas būti žaismingiems ir linksmiems. Keletas mielų žaislinių viščiukų ar kiškučių visuomet praskaidrins dieną. Jei svečiuose laukiate vaikų, kiek nuošaliau palikite krepšelį šokoladinių kiaušinių ar kitų skanėstų – žinojimas, kas laukia vėliau, bus geriausias paskatinimas valgyti daržoves.

Neformali aplinka – svarbiausia

Velykiniai pietūs dažniausiai yra gana neformalūs, lyginant su įprastine vakariene. Jūsų stalas taip pat gali atspindėti šią nerūpestingą atmosferą: nebijokite eksperimentuoti ir naudokite skirtingų rūšių ir spalvų lėkštes, taures bei kitus stalo įrankius. Jei naudojate neutralių, pastelinių spalvų staltiesę bei servetėles, ant stalo pastatykite keletą ryškiaspalvių ar raštuotų akcentų, kad stalas tiesiog sprogtų nuo spalvų. Svarbiausia nepersistengti, ir viską daryti su saiku.

Tikimės, kad šie patarimai suteikė pakankamai minčių ir idėjų jūsų būsimam šventiniam stalui. Norime priminti, kad viena geriausių vietų įsigyti stalo serviravimo bei kitų namų apyvokos prekių – internetinė parduotuvė b-a.eu. Čia pirkti pigiau ir patogiau!