EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Puodai, rinkiniai internetu

Naujienos Visos naujienos

PUODAS NERŪDIJANČIO PLIENO AKCENT 3,6 L SU STIKLINIU DANGČIU 1923

Kaina: 16.77 €
Žiūrėk ČIA

Kaušas emal. 1.0L s/p

Kaina: 8.53 €
Žiūrėk ČIA

DANGTIS STIKLINIS 26-28-32CM SU SILIKONINIU PAKRAŠČIU

Kaina: 25.42 €
Žiūrėk ČIA

PUODAS LIVING SU STIKL.DANGČIU 9l

Kaina: 33.66 €
Žiūrėk ČIA

Puodas emal. 22cm 4L .su stikl.dang. 258

Kaina: 18.84 €
Žiūrėk ČIA

GREITPUODIS 5L GRANDE

Kaina: 55.08 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

EMALIUOTAS PUODAS BELIS GOLD 24 CM 2455

Kaina: 33.19 €
Žiūrėk ČIA
VINZER PUODŲ RINKINYS 8 D STELLA 2363 Puodų rinkiniai

VINZER PUODŲ RINKINYS 8 D STELLA 2363

Kaina: 231.93 €242.11 €
Žiūrėk ČIA
VINZER PUODŲ RINKINYS UNIVERSUM COMPACT Puodai

VINZER PUODŲ RINKINYS UNIVERSUM COMPACT

Kaina: 153.04 €168.75 €
Žiūrėk ČIA
PUODAS 3,5L AUKŠTAS Puodai

PUODAS 3,5L AUKŠTAS

Kaina: 56.25 €72.26 €
Žiūrėk ČIA

Puodas met. 10L

Kaina: 11.30 €
Žiūrėk ČIA

Puodas nerūs. pl. 24cm 6.1L CORI

Kaina: 16.08 €
Žiūrėk ČIA
 

Kokie puodai ir jų rinkiniai populiarūs internete?

Jei persikraustėte iš tėvų ar iš bendrabučio gyventi savarankiškai, neišvengiamai susidūrėte su klausimu, ką šiandien gaminti. Vieniems dėl to daug galvos sukti nereikia, tačiau kitiems kiekviena diena ir kiekvienas patiekalas yra galvosūkis. Gerai, kai žmogus nori išmokti gaminti, tuomet viskas einasi daug lengviau. Tačiau kartais, kai noro nėra, gali tekti įdėti nemažai pastangų stovint prie puodų ir maišant sriubą. Taigi, persikraustėte gyventi savarankiškai ir jums reikia susipirkti visus virtuvės įrankius, kurie reikalingi norint paruošti įvairius patiekalus. Čia teks įdėti nemažai darbo – kuo įvairesnius patiekalus gaminate, tuo daugiau įrankių jums reikia. O juos ne visuomet lengva išsirinkti. Kad ir puodai: b-a.eu. Nagi kaip žinoti, kokio puodo už kokią kainą jums reikia, kai puodų ir jų kainų tokia didelė įvairovė? Visų pirma, patarsime nusipirkti iškart visą puodų rinkinį, kur rasite įvairaus dydžio puodų. Pavyzdžiui, virdami spagečius, norėsite didelio puodelio, nes mažame juos išvirti sudėtinga. Tačiau kai ryte virsite avižinę košę, tai jums nebus reikalo traukti ir kaisti didžiulio puodo. Štai čia ir praverčia didelių ir mažų puodų įvairovė.

Be puodų neišsiverčia nei vienas namų šeimininkas ar šeimininkė. Tačiau ne ką mažiau svarbios ir keptuvės. Nors keptas maistas nėra laikomas labai sveiku, tačiau sunku rasti žmogų, kuris tokio maisto nevalgytų. Juk galima išsikepti įvairiausių troškinių, taip pat ir blynų, kepsnių ir kitokių patiekalų. Kepant reikia pasirinkti, kokią keptuvę naudosite. Čia labai išsiskiria žmonių nuomonės. Vieni renkasi lengvas keramikines ar teflonu dengtas keptuves, o kiti mėgsta ilgaamžes ketaus keptuves, kurio yra tikrai sunkios, bet turi ir savo privalumų. Patarsime nepirkti pačios pigiausios keptuvės. Geriau sumokėkite daugiau ir nusipirkite keramika dengtą kokybišką keptuvę ir pamatysite, ar jums patinka tai, kaip ji veikia ir kokia ji patogi. Gera keptuvė leis jums patirti gaminimo malonumą. Tačiau vėlgi gali prireikti ne vienos keptuvės. Kai kurių patiekalų skirtingos dalys kepamos atskirai. Na bet pradžioje nusipirkite vieną keptuvę ir matysite, ar jums jos užtenka, ar reikia dar vieno, gal mažesnės ar didesnės.

Be abejo, norint kažką pagaminti, neužtenka vien puodų ir keptuvių. Virtuvėje naudojama daug smulkių įrankių – mentelių, samčių, šaukštų, salotų maišymo įrankių ir kitų. Rinkitės lengvas, keptuvių dangos nebraižančias menteles. Geriau vengti plastikinių ir naudoti medines menteles. Na o įvairioms sriuboms virti rinkitės samčius ir šaukštus savo nuožiūra, čia didelės įtakos jie neturės. Prisiminkite, kad tiek virimo indai, tiek keptuvės, kaip ir visi daiktai, turi būti kokybiški. Nes tik kokybiški daiktai gali suteikti malonumą gaminti valgį, apskritai leisti laiką virtuvėje. Investuokite daugiau pinigų ir ilgiau džiaugsitės gerais kokybiškais įrankiais. Sakoma, skūpus moka dukart. Ir ši taisyklė galioja visur, tad pasirenkite investuoti į savo gaminimo įgūdžius ir įrankius.