Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Peilių rinkinys Pensofal Academy Chef Steak Knife 2 pcs set 4.7 1106

Kaina: 77.20 €

Peiliai Jata HACC4501

Kaina: 11.76 €

Peiliai Jata HACC4508

Kaina: 7.53 €
 
 

Peilių rinkiniai                                                                                        

 

Peilis – universalus pjaunamas vienašmenis įrankis. Peilis susideda iš trumpos rankenos ir geležtės. Geležtė paprastai plieninė. Rankena gali būti medinė, metalinė, plastikinė, nuo senovės rankenos taip pat daromos iš rago ar kaulo.

 

Paskirtis peilių – buityje peiliais yra pjaustomi maito produktai, jais valoma, skutamos pavyzdžiui bulvių lupenos, taip pat yra naudojami ir kaip stalo įrankiai.

 

Peilius galite rinktis pagamintus iš nerūdijančio plieno, keramikinius ir kita. Galite rinktis kelių dalių peilių rinkinius, skirtingų spalvų, išmatavimų, gamintojų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Peiliai ir skustukai pagaminti iš nerūdijančio plieno yra atsparūs korozijai, tvirti, ilgaamžiai, nereaguoja su maistu ir kita.

 

Renkantis peilius ir jų rinkinius reikia kreipti dėmesį į jų kokybę, patogumą, gamintoją, kainą ir kita.

 

Iš keramikos pagaminti peilių rinkiniai aštrūs išlieka ilgiausiai, tačiau, peiliui nukritus, gali ištrupėti ar sudužti. Keraminius peilius reikia ypač saugoti, galąsti tik specialiais įrankiais. Keramika gaunama kaitinant ir dideliu slėgiu spaudžiant cirkonio oksido miltelius. Tvirtumu ji nusileidžia tik deimantui. Visiškai nereaguoja su maistu – nekeičia jo skonio ar spalvos.

 

Naudojantis peiliais reikia laikytis saugumo reikalavimų, nes kitaip galite susižeisti ar sužeisti kitą šalia esantį žmogų. Ypatingai reikėtų elgtis atsargiai, kai norite peilius ir kitus įrankius pagaląsti, ši darbą galite patikėti specialistams. Taip pat pabaigus darbus peilius reikėtų laikyti saugioje vietoje, kur jų nepasiekia vaikai, naminiai gyvūnai ar kita.

 

Na, o peilių rinkinius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko, šiltas ir dėmesingas aptarnavimas ir kita.