Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Keramikiniai peiliai internetu

PEILIS KERAMIKINIS 19CM ACURA 1947

Kaina: 14.91 €
Žiūrėk ČIA

PEILIS KERAMIKINIS 23CM ACURA 1948

Kaina: 20.18 €
Žiūrėk ČIA

Keramikiniai peiliai Stoneline Ceramic knifes 18334 Total length approx. 21 cm and 27 cm with blade protection, Material Ceramic, plastic, 2 pc(s), White/ wooden

Kaina: 16.54 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Keramikiniai peiliai                                                                    

 

Peilis – universalus pjaunamas vienašmenis įrankis. Peilis susideda iš trumpos rankenos ir geležtės. Geležtė paprastai plieninė. Rankena gali būti medinė, metalinė, plastikinė, nuo senovės rankenos taip pat daromos iš rago ar kaulo.

 

Paskirtis peilių – buityje peiliais yra pjaustomi maito produktai, jais valoma, skutamos pavyzdžiui bulvių lupenos, taip pat yra naudojami ir kaip stalo įrankiai.

 

Peilius galite rinktis pagamintus iš nerūdijančio plieno, keramikinius ir kita. Galite rinktis kelių dalių peilių rinkinius, skirtingų spalvų, išmatavimų, gamintojų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Iš keramikos pagaminti peilių rinkiniai aštrūs išlieka ilgiausiai, tačiau, peiliui nukritus, gali ištrupėti ar sudužti. Keraminius peilius reikia ypač saugoti, galąsti tik specialiais įrankiais. Keramika gaunama kaitinant ir dideliu slėgiu spaudžiant cirkonio oksido miltelius. Tvirtumu ji nusileidžia tik deimantui. Visiškai nereaguoja su maistu – nekeičia jo skonio ar spalvos. Keraminiams peiliams gaminti yra naudojama cirkonio keramika, kuri su produktais visai nereaguoja. Taip pat keramikiniai peiliai yra daug kietesni už plieną. Tačiau reikėtų žinoti, kad keramikinio peilio nuolydis yra žemas, todėl labai plonai pjaustyti kietus produktus keramikini peiliu yra sunkoka. Šiuos peilius galite rinktis baltus, juodus, spalvotus ir kita. Taip pat šių peilių kokybė priklauso nuo gamintojo: jei yra naudojamos kokybiškos medžiagos, taikomos tobulesnės technologijos, peilį sudaužyti ar sulaužyti yra sunkiau. Taigi turint keramikinį peilį bus patogu pjaustyti daržoves, neliks nei pėdsakų, nei metalo skonio.

 

Taigi keramikinius peilius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko, šiltas ir dėmesingas aptarnavimas ir kita.