Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Išmanioji šiukšliadėžė Xiaomi Townew Smart Bin white

Kaina: 84.22 €
 
 

Buities prekės                                                                                               

 

Valymo priemones galite rinktis tokias kaip: grindų šepetys BRILANZ, šlavimo komplektas BRILANZ, šluostė plovimo šepečiui TORNADO, šluota ''PUSH MOP'', „TORNADO MOP“ šluota su kibiru, džiovykla skalbiniams, vakuuminiai maišai, langų plovimo šepetys, mikropluošto šluostė BRILANZ 1, sieninė džiovykla, šiukšlių dėžė ir kita. Taip pat galite rinktis iš skirtingų kainų, išmatavimų, gamintojų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Šluotas galite rinktis iš skirtingų rūšių – šluotos skirtos grindims šluoti, šluotos skirtos grindims plauti, šluotos skirtos grindims šveisti, šluotų atsarginės dalys ir kita.

 

Jeigu pasirinksite šluotas su kibiru „TORNADO MOP“, tai turėsite gerą pagalbą buityje, nes plaudami grindis nesušlapsite rankų, nereikės lenkti nugaros, taip pat galėsite sutrumpinti laiką, skiriamą namų ruošai ir kita.

 

Valymo priemonės palengvins namuose buities darbus ir padės sukurti nepriekaištingos švaros bei gaivos įspūdį namuose. Taip pat juos galite atlikti greičiau, paprasčiau, švariau ir kita.

 

Taigi buities prekes galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko.