Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Gamintojas
Filtruoti
 
 
Taip pat siūlome:

Šildytuvas Master BLP 103 E

Kaina: 849.42 €

Šildytuvas Master B 230

Kaina: 1766.10 €

Šildytuvas Master B 130

Kaina: 842.09 €

MASTER B 2 EPB elektrinis šildytuvas

Kaina: 100.58 €

Master B 8,8 EPB DIY elektrinis šildytuvas

Kaina: 218.28 €

Šildytuvas Master BG 100 PD

Kaina: 5286.75 €

Dujinis šildytuvas Master BLP 33 ET naujas modelis 30 kW

Kaina: 417.30 €

Master B 35 CEL DIY nešiojamas dyzelinis oro šildytuvas

Kaina: 375.57 €

Šildytuvas Master BF 75

Kaina: 4201.46 €

Dyzelinis šildytuvas Master B 180 INOX

Kaina: 1035.76 €

MASTER BLP 11 M DIY dujinis šildytuvas

Kaina: 135.89 €

Master B 5 ECA DIY elektrinis šildytuvas

Kaina: 144.45 €

Master B 18 EPR nešiojamas elektrinis šildytuvas

Kaina: 771.47 €

Šildytuvas Master B150 CED

Kaina: 698.71 €

Master BL 4800

Kaina: 205.44 €

Šildytuvas Master B 30 EPR

Kaina: 1281.86 €

MASTER B 5 EPB (400V) elektrinis šildytuvas

Kaina: 170.13 €

MASTER BLP 16 M DIY dujinis šildytuvas

Kaina: 155.15 €
 
 

Pramoniniai dujiniai ir dyzeliniai šildytuvai, kaloriferiai internetu

Maloni šiluma kaulų nelaužo. O kadangi lietuviškas klimatas gana permainingas ir neatsiejamas nuo vėsių dienų – siūlome apgalvoti, kokią namų bei kitų patalpų apšildymo sistema Jums labiausiai tinka. Suprantama, kad ne visada viskas klostosi pagal Jūsų poreikius ir kartais nepavyksta džiaugtis tokia šiluma, kokią buvo norima išgauti. Tokiu atveju visada reikia turėti atsargą, kuri leis džiaugtis puikia šiluma namuose ir tuo pačiu galimybėmis, kad praradus patį pirmą namų apšildymo variantą visada turėsite patogią alternatyvą, kuri leis gyventi šiltai ir visiškai saugiai. Tam geriausiai tinka kaloriferiai, dujiniai bei dyzeliniai šildytuvai, kurie puikiai naudojami ištisus metus.

B-a.eu parduodami pramoniniai dujiniai ir dyzeliniai šildytuvai parduodami mažiausiomis kainomis, taip garantuojant, kad kiekvienas asmuo galės džiaugtis geriausia kokybe. Nuolatos siūlomos akcijos padės sutaupyti ir džiaugtis ilgaamžiškumu, kuris nereikalauja jokios specialios priežiūros. Tiesiog pagal savo poreikius palyginkite galimybes, suderinkite smulkmenas ir galiausiai rinkitės tokius šildytuvus, kurie puikiai patenkina Jūsų reikmes. Žinoma, siūlome nepamiršti, kad B-a.eu konsultantai padės Jums rasti tokius šildytuvus, kokie Jums labiausiai tinka. Juk skiriantis galimybėms visada kiekvienas gali rasti tai, kas garantuoja profesionalumą, kurio yra tikimasi asmeniškai.

Šildytuvai leis naudotis išgaunama šiluma tada, kai jums to labiausiai reikia. Kadangi pagal svorį rasite labai daug galimybių – įvertinkite, kaip dažnai įranga bus transportuojama iš vienos vietos į kitą. Juk kol vieni nori, kad kaloriferiai internetu svertų kuo mažiau ir kad pavyktų perstumti pagal poreikius į tą patalpą, kur reikia šilumos, tuo tarpu kiti dažnai įsigyja net kelis, kad visada jaustųsi ramūs, jog turi tai, kas jiems labiausiai tinka ir ko jiems labiausiai reikia. Juolab, šiuo metu šildytuvai labai dažnai pasirenkami ne tik namams, tačiau ir gal kiek neįprastesnėms patalpoms apšildyti, kurios ne visada būna šildomos kaip ir įprasti namai. Tai gali būti terasos ir žiemos sodai, kuriuose nebūnama kiekvieną dieną, tad reguliarus apšildymas nėra būtinas, tačiau kai norėsite smagiai pasisėdėti su draugais – tokiu atveju kokybiškas šildytuvas reikalingas. Taip pat jie labai dažnai pasirenkami ir sodo nameliuose tokiu atveju, kai sugalvojate žiemos arba rudens metu ten pasibūti kiek ilgiau galbūt net visą savaitgalį. Tuomet nesunku šildytuvą atsivežti kartu su savimi ir naudoti pagal poreikius.

Pramoniniai dujiniai bei dyzeliniai šildytuvai skiriasi nuo tų, kuriuos galima rasti skirtus namams. Pirmiausia, žinoma, energija, kuria gaunama šiluma. Rinkoje siūlomi tiek dujiniai, tiek dyzeliniai, tad skiriantis kiekvieno verslininko poreikiams jis dažniausiai randa tą variantą, kuri jam atrodo pigesnis ir tuo pačiu kuris labiau apsimoka. Tiesa, siūlome nepamiršti, kad skiriantis funkcijoms bei energijos išgavimui tuo pačiu labai varijuoja ir kaina, kuri gali būti tiek maža, tiek aukštesnė. Užsiprenumeravę B-a.eu naujienlaiškį patys pirmi sužinosite apie akcijas, kurios leis įsigyti kokybiškus gaminius kur kas mažesnėmis kainomis. O detalesnei paieškai visada naudinga pasitarti su konsultantais, kurie gali paaiškinti, kokia įranga geriausiai tinka Jūsų atveju. Tuo pačiu naudinga susipažinti ir su gamintojais, kurių pasiūla labai plati. B-a.eu siūlo tik žinomiausių gamintojų gaminius, kurie leis be jokio vargo tikslingai pasirinkti tai, kas Jums labiausiai tinka.

Kai norisi jaustis gerai ir gyventi šiltai – B-a.eu tiesia Jums pagalbos ranką!