Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rūšis
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Pakabukas Beneto Silver pendant with zircons Angel wing AGH594

Kaina: 18.17 €

Pakabukas Brosway Steel pendant Numbers 2 TJ Man BTJN71

Kaina: 12.95 €

Pakabukas Brosway Steel pendant Alphabet Y TJ Man BTJN68

Kaina: 12.95 €

Pakabukas Brosway Steel pendant Alphabet Q TJ Man BTJN60

Kaina: 12.95 €

Pakabukas Brosway Steel pendant Sagittarius TJ Man BTJN35

Kaina: 12.95 €

Pakabukas Brosway Steel pendant Team Granata TJ Man BTJN22

Kaina: 12.95 €

Pakabukas Brosway Steel pendant Dad TJ Man BTJN89

Kaina: 12.95 €

Pakabukas Brosway Stainless steel pendant Team Yellow & RedTJ Man BTJN19

Kaina: 12.95 €

Pakabukas Brosway Steel pendant Screw TJ Man BTJN06

Kaina: 12.95 €

Pakabukas Brosway Steel pendant Numbers 0 TJ Man BTJN79

Kaina: 12.95 €

Pakabukas Brosway Steel pendant Numbers 3 TJ Man BTJN72

Kaina: 12.95 €

Pakabukas Brosway Steel pendant Très Jolie BTJM372

Kaina: 19.42 €

Pakabukas Brosway Steel pendant Lotus flower Très Jolie BTJM191

Kaina: 19.42 €

Pakabukas Brosway Steel pendant Peace Très Jolie BTJM180

Kaina: 16.59 €

Pakabukas Brosway Discovery Très Jolie BTJM386 steel pendant

Kaina: 16.59 €

Pakabukas Brosway Always gold plated pendant Always Très Jolie BTJM271

Kaina: 19.42 €

Pakabukas Brosway Joy Très Jolie BTJM273 gold plated steel pendant

Kaina: 19.42 €

Pakabukas Brosway Gold plated pendant Love Très Jolie BTJM276

Kaina: 19.42 €
 
 

Pakabukai – geriausia kaklo puošmena

Kartais atrodo trūksta kažkokios mažos smulkmenos, kad visa Jūsų apranga būtų pilnai išbaigta? Galbūt tai mažas kaklo pakabukas, kuris net ir būdamas labai minimalistinis gali traukti akį ir išbaigti visapusišką stilių. B-a.eu pakabukai labai skirtingi ir jeigu pradėsite žiūrėti galimybes pamatysite, kad pasirinkimas toks platus, jog kiekvienas ir kiekviena ras tokį kaklo papuošalą, kuris geriausiai perteiktų jo stilių. Ir jokio skirtumo, ar žmogus labiau klasikos mėgėjas, o gal modernumo, o gal pakabukas ieškomas vaikui... Kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka!

GAMINTOJAS. Norėdami pasirinkti tokį pakabuką, kuris puikiai derėtų prie Jūsų asmenybės – pirmiausia verta susipažinti su gamintojais. Pakabukai internete geras pasirinkimas vien todėl, kad galima labai patogiai plačiau pasiskaityti apie gamintojus ir pasirinkti tai, kas Jums labiausiai tinka. Zuzu, Silver Cat, Beneto ir daug kitų pasaulyje puikiai žinomų gamintojų, kurių darbai gali papuošti Jūsų kaklą.

MEDŽIAGA. Kitas kriterijus, kuris gali padėt rasti tinkamiausią pakabuką – medžiaga. O prekybos vietoje B-a.eu pakabukų pasirinkimas yra toks platus, jog kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinką. Nuo medinių iki marmuriniu, nuo auksinių iki sidabrinių. Medžiaga labai dažnai nustato ir kainą bei stilių, tačiau norėdami rasi tai, kas Jums labiausiai tinka – lyginkite bendroje visumoje.

STILIUS. Pakabukai taip pat skiriasi savo stiliumi. Nuo klasikinio iki modernaus, nuo gana minimalistinio iki tokio, kuris gali būti puiki dovana įteikiama svarbiausiomis progomis, pavyzdžiui, gimtadienio dieną.

ILGIS. Pakabukai skiriasi ir savo ilgiu. Nuo virvutės, kuri priglunda prie kaklo iki labai ilgo papuošalo, kuris siekia bambą. Suprantama, kad skiriantis virtuvės ilgiui tuo pačiu skiriasi ir pats papuošalas, kadangi siekiant išlaikyti stiliaus vientisumą labai svarbu suderinti ilgio ir pakabuko dydžio matmenis.

KAM SKIRTAS. Pakabukai gali būti labiau orientuoti į moterišką stilių arba labiau į vyrišką. Nors šiais laikais vis dažniau kalbama apie unisex, kuris suteikia galimybę tą patį papuošalą nešioti ir vyrams, ir moterims, visgi, vyrai dažniausiai renkasi griežtesnius pakabukus, kuriuos kabina ne tik ant kaklo, tačiau ir ant apyrankių, kai tuo tarpu moterys dažniausiai renkasi švelnesnius, paprastesnius ir jaukesnius papuošalus.

KAINA. B-a.eu pakabukai labai įvairūs, tad skiriantis jų charakteristikoms tuo pačiu skiriasi ir kaina. Jeigu norite įsigyti pigiau – tokiu atveju akcija yra geras pasirinkimas. Kadangi pati akcija nesumažina pakabuko kokybės – net ir mažesnė investicija garantuos, kad gautas papuošalas puikiai patenkins poreikius. Svarbiausia nepamiršti, kad kaina turi būt derinama su kitais kriterijais, kitomis charakteristikomis, kurios garantuoja, kad gautas aksesuaras tenkins Jūsų poreikius.

Pakabukai leis net ir pačią paprasčiausia aprangą paversti išskirtiniu komplektu, kuris slepia dizainerio elegancija. B-a.eu pakabukai – kiekvienam, kuris nori atrodyti išskirtinai ir tuo pačiu ieško genialumo net ir paprastume. Kodėl verta pirkti B-a.eu?

  • Siūlome labai platų pasirinkimą, tad tai atveria galimybes kiekvienam susirasti tokius papuošalus, kurie geriausiai atspindi jų stilių.
  • Suprantama, kad nuolatos siūlomos akcijos bei nuolaidos – didelis privalumas. Jeigu ieškote kokybės už priimtiną kainą – užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir pats pirmas sužinokite pasiūlymus.
  • Suteikiame prekės grąžinimo ir pinigų atgavimo garantiją tokiu atveju, jeigu gauta produkcija Jums netiko.
  • Patogiai suklasifikuoti filtrai padeda greitai rasti tą pakabuką, kurio labiausiai reikia.
  • Teikiame nemokamas konsultacijas ir taip tikime, kad kiekvieno mūsų kliento poreikiai bus patenkinti.

Mažas papuošalas – didelė galia. Su B-a.eu pirkimas tampa kur kas malonesnis, greitesnis ir paprastesnis.