EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Minkštų baldų kolekcijos internetu

 
 

Minkštų baldų pirkimo vadovas

Renkantis minkštus baldus, svarbiausia, kad jie tinkamai įsikomponuotų jūsų asmeninėje erdvėje ir atitiktų jūsų poreikius. Deja, suprasti, kas jums patinka, yra viena, tačiau rasti tokius baldus – visai kas kita. Kad šis procesas būtų šiek tiek lengvesnis, pateikiame penkis naudingus patarimus, kuriuos verta įsidėmėti, prieš įsigyjant minkštus baldus namams.

Dydis – svarbu

Perkant baldus, būtina žinoti, kiek laisvos vietos kambaryje turite ir kas toje erdvėje tiktų. Norėdami tai išsiaiškinti, išmatuokite kambarį ir užsirašykite gautus išmatavimus. Tai leis jums žinoti, ar norimi baldai tiks numatytoje vietoje.

Kitas svarbus aspektas, kurį turėtumėte apsvarstyti, yra žmonių, kurie planuoja naudotis baldais, kiekis: pagalvokite, kiek šeimos narių ar svečių reguliariai sėdės ant naujosios jūsų sofos. Jei erdvė nedidelė o reikia sutalpinti, pavyzdžiui, septynis žmones, rinkitės minkštą kampą, kuris gali gerokai padidinti sėdimų vietų skaičių. Taip pat galite panaudoti minkštasuolį ar pufą – taip turėsite vietos pasodinti dar vieną ar du asmenis.

Stilius, geriausiai atspindintis jūsų asmenybę

Kaip pasaulyje nėra dviejų vienodų smegenų, taip nėra ir dviejų vienodų skonių – mes visi turime savitą stiliaus suvokimą, ir tai yra puiku. Jūsų namai turėtų atrodyti taip, kaip jūs norite, kad jie atrodytų. Yra įvairių stilių, kuriuos galėtumėte rinktis, bet kodėl gi nepasirinkus tokio, kuris atspindėtų jus, kaip asmenybę? Atsižvelgdami į tai, atsakykite sau į šiuos klausimus:

Koks bus mano minkštų baldų stilius?

Kokias spalvas noriu matyti?

Ar norėčiau papildomų minkštų baldų šalia savo sofos? Jei taip, tai kokių?

Ar sofos stilius turėtų atitikti minkštasuolio ar fotelio stilių?

Kokius aksesuarus derinsiu prie savo minkštų baldų?

Kad naujų baldų rinkimosi procesas būtų sklandesnis, telefonu ar planšetiniu kompiuteriu padarykite savo gyvenamosios erdvės nuotraukų ir parodykite jas parduotuvės konsultantui: taip jis galės geriau suvokti jūsų norus bei pateikti naudingų patarimų.

Atkreipkite dėmesį į kokybę

Kalbant apie minkštų baldų kokybę, verta apsvarstyti šiuos dalykus:

  • kasdienis naudojimas;
  • kaina;
  • numatomas baldų tarnavimo laikas.

Minkšti kambario baldai, kaip ir bet kuris kitas pirkinys, yra investicija. Tai labai panašu į automobilio pirkimą: jūs norite kažko, kas tilptų į jūsų biudžeto rėmus, bet tuo pačiu būtų patikima ir kokybiška. Kuo daugiau investuosite į aukštesnės kokybės baldus, tuo ilgiau jie jums tarnaus ir tuo daugiau komforto jums teiks.

Pagalvokite apie funkcionalumą

Kai kalbama apie baldų funkcionalumą, galimybės yra labai plačios. Galite rinktis įprastą arba reglainerio stiliaus sofą su poilsio funkcija, minkštą kampą, minkštų baldų kolekciją, susidedančią iš kelių dalių: sofos, fotelio, pufo ir t.t.

Geriausias būdas pradėti paieškas – pagalvoti apie tai, kokia bus minkštų baldų bei erdvės, kurioje jie stovės, paskirtis. Sofa-reglaineris gali būti puikus pasirinkimas, jei planuojate dažnai žiūrėti filmus ar sporto varžybas su šeima ir draugais. Jei norite sukurti jaukią aplinką pašnekesiams prie kavos ar arbatos puodelio, rinkitės dvi sofas, ir pastatykite jas vieną prieš kitą. Jei jūsų tikslas atkreipti dėmesį į namų architektūros detales ar vaizdą pro langą, vertėtų pagalvoti apie neaukštus baldus žemais atlošais, kurie neužstotų vaizdo.

Pasirinkite tinkamus apmušalus

Gyvenate vieni? Galbūt auginate mažus vaikus, kurie mėgsta piešti ant sienų? O gal turite naminių gyvūnų, kurie karts nuo karto pasigalanda savo nagus į baldus? Atsižvelkite į šias aplinkybes ir pasirinkite baldus su tinkamais apmušalais.

Štai keletas skirtingų apmušalų tipų, kuriuos galite pasirinkti:

  • populiariausi tekstiliniai apmušalai: poliesteris, nailonas, akrilo olefinas;
  • oda: natūrali arba dirbtinė;
  • atsparūs dėmėms, pažeidimams ir saulės poveikiui: kriptonas, Sunbrella audinys.

Jūs pasiruošę!

Baldų pirkimas nėra lengva užduotis, kuri gali užimti šiek tiek laiko. Dabar, kai perskaitėte šiuos patarimus, baldų pirkimo procesas turėtų būti kur kas sklandesnis. Maloniai kviečiame apsilankyti b-a.eu internetinėje parduotuvėje – čia rasite platų minkštų baldų asortimentą, patrauklias kainas ir gausybę akcijų. Nepamirškite, kad visada galite kreiptis patarimo į mūsų specialistus. B-a.eu – internetu pirkti pigiau ir patogiau! Smagių ateinančių apsipirkimų!