Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Dulkių maišelis Hoover H63 FREESPACE

Kaina: 16.08 €
 
 

Dulkių siurblių priedai                                                                     

 

Namuose kaupiasi daug ir įvairių nešvarumų, tokių kaip dulkės, smėlis nuo batų, maisto trupiniai ir kita. Kasdien lakstyti su šlapiu skuduru tikriausiai ne pati lengviausia veikla, todėl siurblys tikrai puikus pagalbininkas namų buityje. Šiuolaikiniai įvairiafunkciai siurbliai galintys ir siurbti ir plauti, kartu su jiems skirtais priedais padės palaikyti švarius namus daug patogesniu būdu.

 

Dulkių siurblių priedus galite rinktis tokius kaip: dulkių maišelis, priedų rinkinys Fakir, filtrai, antgaliai, kvapai, priemonės putoms mažinti ir kita. Taigi dulkių siurblių priedus galite rinktis iš skirtingų gamintojų: Melitta, Fakir, Aged Sp.zo.o, DeLonghi, AEG, Hoover, Karcher, Siemens ir kita, skirtingų kainų, rūšių, svorių ir kita.

 

Taigi, o dulkių siurbliai be tam tikrų priedų negali tinkamai funkcionuoti ir Jūs negalėsite išnaudoti visų šios technikos galimybių. Norint, kad dulkių siurblys

 

Kaip ir kiekvienu daiktu, taip ir siurbliu būtina rūpintis. Tik tokiu atveju užtikrinsite ilgesnį šio prietaiso eksploatacinį laikotarpį. Įvairūs antgaliai parketui ir kitoms dangoms, specialūs filtrai, dulkių maišeliai - tai vieni būtiniausių ir reikalingiausių priedų siurbliams.

 

Taigi dulkių siurblių priedus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko ir kita.