Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Gesintos kalkės 25 kg

Kaina: 15.00 €

Negesintos kalkės 20kg

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 12.58 €
 
 

Gesintos kalkės, negesintos kalkės pigiau, perkant internetu


Kalkės - tai tokie milteliai, kurie turi daug kalcio. Sumaišius kalcį ir magnio oksidų mišinius gausime cementą. Kalkės yra gaminamos iš karbonatinių uolienų.

Gesintos kalkės - tai kalcio hidroksidas. Negesintos kalkės - tai kalcio oksidas. Tai priklauso nuo degtos medžiagos apdorojimo vandeniu. Gesintos kalkės gaunamos veikiant degtas kalkes vandeniu - tai vadinama kalkių gesinimu. Kai kalkėms gesinti naudojama nedaug vandens, gaunami gesintų kalkių milteliai, o kai daugiau vandens - kalkių tešla, kalkių pienas arba kalkių vanduo. Gesinimo metu kalkių masės tūris padidėja 2–3 kartus.

Naudojant kalkes reikia laikytis saugos reikalavimų, nes kalkės yra stiprus šarmas, kuris gali pakenti sveikatai - odai, akims. Norint apsaugoti odą reikėtų naudoti pirštines ir tam pritaikytus drabužius, o akių ir kvėpavimų takų apsaugai reikėtų naudoti prigludusius apsauginius akinius ar respiratorius. Jeigu vis dėlto pateko kalkių į akis, reikia kuo skubiau jas plauti švariu tekančiu vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

Kur yra naudojamos kalkės


Kalkės plačiai yra naudojamos statybose, žemės ūkio darbuose, pramonėje ir kitose srityse. Nuo kalkių rūšies priklauso kur bus panaudojamos vienos ar kitos kalkės. Pavyzdžiui gesintos kalkės gali būti panaudotos tinkavimo ir mūrijimo skiediniams, grunto stabilizavimui, kosmetikos ir maisto pramonėje, pramoninio ir geriamojo vandens paruošimui. Hidratinės kalkės naudojamos gaminant kalkinius dažus. Šie dažai paprastai gaminami iš silikatinių ir malto smėlio priedų, hidratinių kalkių ir kitų medžiagų. Kalkiniai dažai vertinami dėl savo gero pralaidumo vandens garams ir anglies dioksidui.

Žemės ūkyje naudojamos kalkės medeliams balinti, taip pat tinka kalkės dirvai tręšti. Pavyzdžiui, gesintos kalkės teikia dirvožemiui kalcį ir kitas augalams naudingas medžiagas. Kalkės didina naudingųjų dirvožemio mikroorganizmų gyvybingumą, didina organinių ir mineralinių trąšų veiksmingumą. Gesintos kalkės dirvožemiui naudojamos pagal poreikį - smėlingiems dirvožemiams reikia 0,25-0,60 kg/m2, priemoliui 0,35-0,80 kg/m2. Dirbant kalkes būtina tolygiai paskleisti dirvožemyje. Jos tirpsta vandenyje, todėl galima laistyti paruoštu kalkių pienu.

Gesintos ir negesintos kalkės gera kaina


Kalkes galite greitai ir patogiai užsisakyti internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje, o mes jas pristatysime į jūsų norimą vietą. Tad jei jums reikalingos kalkės medeliams balinti, dirvai tręšti ar naudosite kalkes skiedinių, silikatinių autoklavinių dirbinių gamybai, valymo įrenginių vandeniui ir dumblui neutralizuoti, peržiūrėkite mūsų pasiūlymus. Dažnai yra taikomos akcijos, o jų metu kalkės pigiau, mažesne kaina.