Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Kalkės internetu pigiau

Kalkės negesintos 20kg

Kaina: 12.58 €
Žiūrėk ČIA

Kalkės gesintos 25 kg

Kaina: 8.11 €
Žiūrėk ČIA
 
 

 Kalkės                                                                                   

 

Kalkės tai tokie milteliai, kurie turi daug kalcio. Sumaišius kalcį ir magnio oksidų mišinius gausime cementą. Kalkės yra gaminamos iš karbonatinių uolienų.

 

Kalkės gali būti gesintos, tai kalcio hidroksidas ir negesintos, tai kalcio oksidas. Tai priklauso nuo degtos medžiagos apdorojimo vandeniu. Gesintos kalkės gaunamos veikiant degtas kalkes vandeniu – tai vadinama kalkių gesinimu. Kai kalkėms gesinti naudojama nedaug vandens, gaunami gesintų kalkių milteliai, o kai daugiau vandens – kalkių tešla, kalkių pienas arba kalkių vanduo. Gesinimo metu kalkių masės tūris padidėja 2–3 kartus.

 

Naudojant kalkes reikia laikytis saugos reikalavimų, nes kalkės yra stiprus šarmas, ir gali pakenti sveikatai – odai, akims. Norint apsaugoti odą reikėtų naudoti pirštines ir tam pritaikytus drabužius, o akių ir kvėpavimų takų apsaugai reikėtų naudoti prigludusius apsauginius akinius ar respiratorius. Jeigu vis dėlto pateko kalkių į akis, reikia kuo skubiau jas plauti švariu tekančiu vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

 

Kalkės yra pardavinėjamos skirtingose talpose, gamintojų, rūšių, kainų ir kita.

 

Kalkės plačiai yra naudojamos statybose, žemės ūkio darbuose, pramonėje ir kita. Nuo kalkių rūšies priklauso kur bus panaudojamos vienos ar kitos kalkės. Pavyzdžiui gesintos kalkės gali būti panaudotos tinkavimo ir mūrijimo skiediniams, grunto stabilizavimui, kosmetikos ir maisto pramonėje, pramoninio ir geriamojo vandens paruošimui ir kita.

 

Kalkes galima nusipirkti pakuotas arba palaidas.

 

Hidratinės kalkės naudojamos ir gaminant kalkinius dažus. Šie dažai paprastai gaminami iš silikatinių ir malto smėlio priedų, hidratinių kalkių ir kita. Kalkiniai dažai vertinami dėl savo gero pralaidumo vandens garams ir anglies dioksidui.

 

Taigi kalkės yra naudojamos kalkinių skiedinių, silikatinių autoklavinių dirbinių gamybai, rapsų perdirbimo technologijoms, gruntui stabilizuoti statant kelius, patalpoms, medeliams dezinfekuoti ir baltinti, dirvoms kalkinti, valymo įrenginių vandeniui ir dumblui neutralizuoti ir kita.

 

Kalkes galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.