Roletas ARF/D I 80x80 Roletai, markizės, žaliuzės
59.31 € / 1 vnt

Roletas (elektrinis) ARF/D I Z-Wave 100x150 Roletai, markizės, žaliuzės

Markizė AMZ/F I Solar 90x120 Roletai, markizės, žaliuzės

Roletas ARF/D II 60x90 Roletai, markizės, žaliuzės
56.87 € / 1 vnt

Romanetė FHB MK08 78x140 cm standartinė Roletai, markizės, žaliuzės

Roletas (elektrinis) ARF/D III Z-Wave 100x150 Roletai, markizės, žaliuzės

Roletas ARF/D II Z-Wave 90x120 Roletai, markizės, žaliuzės

Roletas ARF/D I 100x100 Roletai, markizės, žaliuzės
68.26 € / 1 vnt

Roletas (elektrinis) ARF/D I Z-Wave 80x80 Roletai, markizės, žaliuzės

Romanetė FHB MK10 78x160 cm stilius Roletai, markizės, žaliuzės

Roletas (elektrinis) ARF/D III Z-Wave 100x100 Roletai, markizės, žaliuzės

Markizė AMZ/F II Solar 60x60 Roletai, markizės, žaliuzės

Roletas ARF/D II 120x120 Roletai, markizės, žaliuzės
80.44 € / 1 vnt

Roletai, markizės, žaliuzės internetu

Tinkamai dekoravus langus ne tik suteiksite kambariui kur kas daugiau jaukumo, tačiau tuo pačiu ir apsaugosite namus nuo tiesioginių saulės spindulių, nuo dulkių, kurios gali patekti pro mažai pravirus langus, nuo smalsių akių, kurios gali stebti, kas vysta Jūsų kambaryje. Roletai, markizės ir žaliuzės – komponentai, kurie turi būti visuose išmaniuose namuose, kurie nori gyventi tvarkingai, skoninga ir saugiai. B-a.eu langų puošmenų pasirinkimas yra ypač platus, tad kiekvienas susiras tai, ko jiems reikia pagal savo poreikius.

Kokybiškos langų puošmenos, kurias galite įsigyti čia, yra ypač kokybiškos, tad jas įsigijus galite būt ramus, kad neteks investuoti papildomų pinigų arba daug laiko siekiant jas išlaikyti gražias. Dažniausiai reikalinga minimali priežiūra, kuri gali užtikrinti, kad pavyks išlaikyti norimo grožio lango puošmenas. Tiek roletai, tiek markizės, galiausiai, žaliuzės geriausiai yra valomos su paprasčiausiu vandeniu bei muilu. Valymui naudokite kempinę, kuri sėkmingai pašalins ne tik dulkes, tačiau ir visus kitus nešvarumus. Valykite atsargiai, kad nesugadintumėte medžiagos. Kai kurie išdrįsta išimti roletus iš rėmų ir bandyti juos skalbti skalbimo mašinoje. Dažniausiai to tokio skalbimo žaliuzės nebegeba būti visiškai tiesios, o lyginimas jos nėra rekomenduojamas. Taigi, geriausia taip pat valyti su drėgną šluoste. Jeigu langų dekorai yra labai dulkėti, tokiu atveju visada galima prisileisti vonelę su vandeniu ir ten plauti. Puikiai tiks ir paprasčiausi milteliai bei panašios drabužių valymo priemonės, kurios skirtos įvairioms medžiagoms.

B-a.eu, norėdama patenkinti skirtingų žmonių poreikius, tuo pačiu siūlo labai plačią bei skirtingą langų puošmenų pasiūlą. Jeigu pats nežinote, kokios Jums labiausiai tinka – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie pagal Jūsų poreikius pasiūlys ir geriausią langų uždangalą. Juk jeigu roletai ir markizės dažniausiai naudojamos namams dekoruoti, tai žaliuzės geriausiai tinka biurams bei komercinio tipo pastatams.

Užsisakius žaliuzes jau po kelių dienų jas gausite nurodytų adresu, tad teks ilgai lauki, kol Jūsų langai bus papuošti labai greitai uždėjimo technologijos labai paprastos ir nereikalauja jokių labai specifinių žinių, tačiau kartu su produkcija gausite ir detalią instrukciją, kaip jas tiksliai uždėti, ka nekiltų jokių problemų. Jeigu gautos markizės internetu Jums netiko ir norėtumėte jas pakeisti naujomis – tokiu atveju B-a.eu labai lanksčiai vertina kiekvieną situaciją ir suteikia galimybę ne tik pakeisti prekes, tačiau ir jas grąžinus atgauti visus sumokėtus pinigus bei užsisakyti tai, kas geriausiai atitinka Jūsų namų poreikius. Tačiau tokie atvejai labai reti, kadangi mūsų siūlomi roletai patenkina net ir pačių išrankiausių poreikius. Puikus kainos bei kokybės santykis – aspektas, kuris labiausiai džiugina norinčius dekoruoti savo namus.

Ieškodami tinkamiausių langų dangalų pirmiausia siūlom įvertinti matmenis, kadangi tai pat svarbiausias aspektas, kuris padeda užsitikrinti, kad įsigyta produkcija puikiai dekoruos Jūsų langus ir padės nuostabiai atrodyti. Kai tiksliai žinosite kokių matmenų reikia – kur kas didingiau galėsite peržiūrėti mūsų pasiūlymus. Naudinga detaliau susipažinti ir su gamintojais, tačiau galime garantuoti, kad B-a.eu prekiauja tik žinomų gamintojų produkcija, tad ją pasirinkę galite jaustis ramūs – sertifikuoti gaminiai padės gyventi be jokio vargo ir be jokios didelės priežiūros.

B-a.eu – geriausia prekybos vieta, jeigu Jums reikalingi roletai, markizės pigiau ir žaliuzės internetu. Galimybės atviros ir kiekvienas gali jaustis ramus, kad rado tai, kas pilnai atitinka poreikius ir kas leidžia dekoruoti namus taip, kaip labiausiai norisi.