EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Bituminis siūlų užpildas internetu pigiau

Bituminis juodas hermetikas Bitumen Fome Flex 300ml

Kaina: 3.22 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Bituminis siūlių užpilas                                                                       

Jeigu sėda namas, sienose ir pamate atsiranda nedideli įtrūkimai. Tada juos galima užtaisyti statybiniu arba fasadiniu hermetiku. Fasadinio hermetiko pagrindas - bitumas. Šį hermetiką galima dėti ant drėgno paviršiaus. Jeigu naudojate statybinį hermetiką, reikia žinoti jo atmainas: vidaus darbams (polibutilo pagrindu) ir išorės darbams (bitumo pagrindu). Bituminį pagrindą geriau naudoti pamato ir sienų hermetizavimui, o polibutilinis tinka labiau kanalizacijos sistemų siūlėms ir šiltnamiams hermetizuoti. Kadangi jis išskiria nuodingas medžiagas, todėl geriau yra jo nenaudoti gyvenamosiose patalpose. Fasadiniai hermetikai, po 48 valandų pasidengia plėvele, tačiau pilnai nesukietėja. Šie du hermetikai geri dar ir tuo, kad į jų sudėtį įeina priešgrybeliniai komponentai, apsaugantys nuo pelėsio.

 

Bituminiai siūlių užpilai gali būti įvairiausių spalvų, kainų, gamintojų, skirtingose talpose, pakuotėse ir kt. Nuo pakuotės priklauso kaip bus patogu juo naudotis, dirbti.

 

Reikėtų nepamiršti, kad bituminis siūlių užpilas turi garantinį laiką, kuris yra nurodytas ant įpakavimo, nes pasibaigusio galiojimo užpilas gali nebeatlikti savo funkcijų.

 

Taigi reikėtų rinktis ne tik patikimus gamintojus, bet ir žiūrėti į galiojimo laiką, jeigu norite turėti kokybišką medžiagą ir džiaugtis galutiniu rezultatu.

 

Taip pat prieš naudojimą būtina susipažinti su saugaus naudojimo taisyklėmis, kad nepakenktumėte savo ir kitų sveikatai.