Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
 

Labai gaila, bet prekių, atitinkančių Jūsų pasirinktus filtrus, nėra. Kad gautumėte daugiau rezultatų, bandykite atsisakyti vienos ar kelių filtro reikšmių.

 
 

Šulinių žiedai                                                                                              

 

Šulinys – įrenginys vandeniu aprūpinti. Jį sudaro betono žiedais sutvirtinta iškasa ir įtaisas vandeniui semti.

 

Pagal savo konstrukciją sodo šuliniai būna gręžiniai, vamzdiniai, šachtiniai ir versminiai. Tačiau prieš išsirenkant šulinio tipą ir pradedant jį statyti, būtina parinkti vietą, kur vanduo yra kiek įmanoma arčiau žemės paviršiaus.

 

Be to, reikėtų apsvarstyti ir tai, kad šulinys nuo santechnikos mazgo ir komposto duobės turėtų būti izoliuotas ne mažiau kaip 30 metrų. Jeigu šulinys daugiausiai bus skirtas augalų laistymui, prieš jį pastatant reikia pagalvoti ir apie tai, kiek bus nutolęs nuo daržo.

 

Šiandien šuliniai daromi iš patikimų betoninių konstrukcijų. Betoninių šulinių įrengimui naudojami betoniniai vamzdžiai arba į žemę įkasami žiedai.

 

Šulinių žiedai yra skirti šuliniams įrengti. Šulinių žiedai yra gaminami pilkos spalvos, skirtingų išmatavimų, su dugnais, dangčiais, nuotekų latakais, kiaurymėmis vamzdžiams, užlankomis, pakopomis ir pan., tai priklauso nuo kliento poreikių ir pageidavimų.

 

Šulinio žiedai gali būti gaminami iš betono, medžio (rąstiniai), cemento ir kt. Patikimiausi, sandariausi ir tvirčiausi yra gelžbetonio arba betono rentiniai.

 

Šulinio žiedai turėtų būti pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinti šulinio sandarumą ir stabilumą. Nuo šulinio žiedų kokybės didele dalimi priklauso ir viso šulinio kokybė.

 

Šulinio žiedo dugnas, dangtis, šulinio žiedo paaukštinimas tai pat gaminami iš betono, įvairiausių išmatavimų, pilkos spalvos.

 

Šulinio žiedai gali būti falciniai arba nefalciniai.

 

Šulinių žiedai yra įvairių paskirčių, todėl dydžiai ir matmenys dažnai pagal paskirti skiriasi. Jei nėra galimybės gręžti gręžiniui yra kasamas geriamo vandens šulinys pasitelkus šuliniui skirtus žiedus.

 

Toliau viršutinę šulinio dalį galima padaryti priklausomai nuo jūsų estetinių pageidavimų: medžio, plytelių, lauko akmens, rentinio arba aplinkui šulinį pasodinti keletą rožių krūmų.

 

Jeigu leidžia jūsų lėšos, vandens iš šulinio sėmimą (siurbimą) galima automatizuoti pastačius siurblį arba elektrinį prievadą kibiro kėlimo mechanizmui.

 

Jeigu šulinį planuojate naudoti tik laistymui, stenkitės vis tiek laikytis visų reikalingų sanitarinių normų. Kaip ir antstatas su nedideliu stogeliu virš šulinio padaromas tam kad apsaugotų šulinį nuo lietaus vandens, lapų ir kitų elementų patekimo.