Medinės dvitėjinės sijos stogams, sienoms ir kitoms konstrukcijoms

STEICOjoist ir STEICOwall yra rinkoje ypač vertinamos medinės dvitėjinių sijų sistemos stogams, sienoms, kurios yra skirtos stogų, perdangų ar sienų konstrukcijoms. Šios kokybiškos dvitėjės sijos yra gaminamos iš techniškai džiovintos, mašininiu būdu išrūšiuotos spygliuočių medienos. Naudojant tokio tipo dvitėjines sijas, galima ekonomiškai pastatyti pasyviojo namo konstrukciją arba rekonstruoti, renovuoti jau esamą pastatą.

Medinės dvitėjinės sijos stogams, sienoms ar kitoms konstrukcijoms yra atsparios ilgalaikiam gamtos poveikiui. Pirminis vidurinės jungiamosios dalies apdorojimas ir jos jungimas su juostomis vandeniui atspariais klijais atliekamas visiškai automatizuotai. Sijos gali būti pagamintos pagal specialų užsakovo pageidavimą su medienos pluošto izoliacija, o tai palengvina techninių sistemų pastate montavimą. Izoliacija įdedama tarp juostų, abiejose vidurinės jungiamosios dalies pusėse. Taigi šiluminės izoliacijos jau nereikia derinti prie sijos geometrijos – jūs gaunate paruoštą siją su puikiomis šilumos izoliacinėmis savybėmis. Sijų vidurinė jungiamoji dalis pagaminta iš 6–8 mm storio medienos plokštės, o tai labai sumažina ir riboja šilumos „tiltelius“.
STEICOwall medinės dvitėjinės sijos yra naudojamos pastato statramsčiams, jų vidurinė jungiamoji dalis pagaminta iš 6 mm storio medienos plokštės. STEICOjoist dvitėjinės sijos naudojamos ten, kur veikia lenkimo jėga, pavyzdžiui, perdangų sijoms ar gegnėms. Šių medinių sijų vidurinė jungiamoji dalis pagaminta iš 8 mm storio medienos plokštės. Sija atspari kirpimo jėgos įtempimams, pasižymi labai aukšta juostoms naudojamos medienos kokybės klase.
STEICOjoist sijas galima puikiai jungti ir derinti su savo pasirinktomis medžiagomis arba naudoti Steico siūlomas izoliacines medžiagas – tiek iš medžio pluošto pagamintą įpučiamą izoliaciją, tiek stabilias, elastingas plokštes. Tarpusavyje optimaliai suderintų gaminių sistema garantuoja aukščiausius termoizoliacinius parametrus. Mediena ir medienos kilmės medžiagos kartu su sienų apkalos ir apdailos plokštėmis sudaro gaisrui atsparią pertvarą, kuri atlieka veiksmingo apsauginio sluoksnio vaidmenį. Gaminiams suteikti visi būtini Europos techniniai liudijimai ir sertifikatai.

Medinių dvitėjinių sijų privalumai

Šio gamintojo medinės dvitėjinės sijos yra lengvesnės, tiesesnės, tvirtesnės bei atsparesnės už paprastą medį. Sumažina šalčio „tiltelius“. Šias medines sijas lengva naudoti, idealiai tinka atliekant perstatymus, kuriuose numatyti konstrukcijos storio apribojimai. Pastovi medžiagos drėgmė garantuoja stabilius matmenis. Labai maži leidžiamieji matmenų nuokrypiai pastate, lengva montuoti technines sistemas, skersai nutiesti būtinas komunikacijas. Medinės dvitėjinės sijos pritaikytos prie plačiai taikomų vientisos medienos ir jungiamųjų elementų matmenų.
Medinės dvitėjinės sijos stogams, sienoms ir kitoms konstrukcijoms pristatomos visoje Lietuvoje.