Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Balansinis dviratukas Cross-country bike wheels 10 inch STAMP SP0611 Balansiniai dviratukai

Balansinis dviratukas Cross-country bike wheels 10 inch STAMP SP0611

Kaina: 66.96 €94.66 €
Balansinis dviratukas PUKY LR 1L blue football Balansiniai dviratukai

Balansinis dviratukas PUKY LR 1L blue football

Kaina: 101.19 €103.88 €
Balansinis dviratukas PUKY LR 1L rose pink Balansiniai dviratukai

Balansinis dviratukas PUKY LR 1L rose pink

Kaina: 101.19 €103.88 €
Balansinis dviratukas PUKY LR 1L puky color Balansiniai dviratukai

Balansinis dviratukas PUKY LR 1L puky color

Kaina: 101.19 €103.88 €
Balansinis dviratukas PUKY LR M Plus kiwi Balansiniai dviratukai

Balansinis dviratukas PUKY LR M Plus kiwi

Kaina: 91.09 €93.46 €
Vaikiškas balansinis dviratukas-paspirtukas 5-in-1 Worker Finfo - Red Balansiniai dviratukai

Vaikiškas balansinis dviratukas-paspirtukas 5-in-1 Worker Finfo - Red

Kaina: 103.19 €105.61 €
Vaikiškas balansinis dviratukas-paspirtukas 5-in-1 Worker Finfo - Blue Balansiniai dviratukai

Vaikiškas balansinis dviratukas-paspirtukas 5-in-1 Worker Finfo - Blue

Kaina: 103.19 €105.61 €
Vaikiškas balansinis dviratukas (iki 36 kg) Worker Pelican - Blue Balansiniai dviratukai

Vaikiškas balansinis dviratukas (iki 36 kg) Worker Pelican - Blue

Kaina: 55.01 €56.25 €

Balansinis dviratukas Stamp, žalias

Kaina: 57.76 €57.77 €

Balansinis dviratis - KONIK, violetinis

Kaina: 58.31 €

Paspiriamas dviratis - Rookie Ride, raudonas

Kaina: 87.68 €

Balansinis dviratukas Marshall, mėtinis

Kaina: 80.94 €

Balansinis dviratukas Marshall, mėlynas

Kaina: 80.94 €

Balansinis dviratukas - Moovkee, 12 colių, juodai mėlynas

Kaina: 75.63 €

Balansinis dviratukas - Moovkee, 12 colių, juodai geltonas

Kaina: 75.63 €

Balansinis dviratukas - Moovkee, 12 colių, baltai rožinis

Kaina: 75.63 €

Balansinis dviratukas - Moovkee, 12 colių, sidabrinis

Kaina: 87.02 €

Balansinis dviratukas - Moovkee, 12 colių, mėlynai oranžinis

Kaina: 87.02 €
 
 

Balansiniai dviratukai internetu


Dviratukai be pedalų, dar kitaip vadinami balansiniais dviračiais yra puiki priemonė vaikams lavinti judėjimo įgūdžius. Balansinis dviratukas važiuoja ir sustoja vaiko kojų, o ne važiuoklės (pedalų ir grandinės) pagalba. Važiavimas balansiniu dviračiu padės ugdyti jūsų vaiko pusiausvyrą, koordinaciją bei vairavimo įgūdžius. Judėjimas dviratuku be pedalų nuo mažų dienų taip pat padeda lavinti kojų raumenis bei reakciją, vaikas išmoksta, kada reikia sukti į tam tikrą pusę, norint išvengti kliūties. Be to, nuo mažens važinėjant dviratuku be pedalų, vaikas greičiau adaptuosis ir prie įprasto dviračio.

Dar daugiau. Greičiausiai esate susidūrę su situacija, kada vaikas nenori eiti pats ir prašo jūsų, kad jį neštumėte. Šiuo atveju balansinis dviratukas gali būti puiki išeitis. Mažyliams patinka dinamika, tad sėdėdamas ant tokio dviratuko jis galės savarankiškai įveikti žymiai ilgesnius atstumus nei eitų pėsčiomis, be to, jam nebus nuobodu. Nustebsite, kaip sunku bus nukelti mažylį nuo dviračio.

Balansinis dviratukas - kaip išsirinkti tinkamiausią savo vaikui


Didėjantis balansinių dviračių vaikams populiarumas paskatino gamintojus sukurti begalę įvairiausių modelių. Nors pasirinkimas yra tikrai didelis, renkantis reikėtų atkreiptį dėmesį į keletą svarbiausių aspektų. Informacija, pateikta žemiau, padės atsakyti į klausimą, koks yra geriausias balansinis dviratukas jūsų vaikui.

Balansiniai dviratukai įprastai yra skirti vaikams nuo 2-3 metų amžiaus. Svarbiausia, kad balansinis dviratukas tiktų jūsų vaiko ūgiui. Norint saugiai važiuoti tokiu dviratuku, mažylio kojos turi tvirtai siekti žemę, kad jis galėtų pilnai kontroliuoti savo judesius ir laiku atlikti manevrą. Įprastai, kokybiški balansiniai dviratukai turi reguliuojamą sėdynę ir vairą, kuriuos galima pritaikyti prie vaiko ūgio. Jei sėdynė ir vairas yra reguliuojami, tada balansinis dviratukas gali puikiai tarnauti ir keletą metų. Priešingu atveju, mažylis tiesiog išaugs ir važiuoti tokiu dviratuku jam bus nepatogu.

Svarbu yra ir tvirtas rėmas, kuris išlaikytų vaiko svorį. Balansiniai dviratukai gali turėti aliuminį ar plieninį rėmą, kuris yra tvirtesnis už plastikinį ir medinį. Toks rėmas taip pat atlaiko didesnį vaiko svorį. Tiesa, metalinis dviratukas be pedalų yra ir sunkesnis, įprastai perkamas šiek tiek vyresniems vaikams (nuo maždaug 3 metų amžiaus).

Padangos - jos gali būti pripučiamos arba kietos, nepripučiamos. Balansinis dviratukas su pripučiamomis padangomis geriau amortizuoja kelio nelygumus, juo šiek tiek patogiau važiuoti ne tik asfaltu, bet ir žvyru ar žole.

Taip pat atkreipkite dėmesį į dviratuko rankenas. Jos turi būti neslidžios. Minkšta, patogi sėdynė taip pat yra didelis privalumas. Juk vaikui praleidžiant ilgesnį laiką sėdint ant nepatogios sėdynės, gali paskausti kojas. Taip pat svarbu, kad nebūtų jokių aštrių, atsikišusių detalių, į kurias mažylis galėtų susižeisti. Papildomai, kai kurie dviratukai be pedalų gali turėti rankinius stabdžius bei pastatymo kojeles. Tai šiek tiek vyresniems vaikams skirti dviratukai.

Spalvos ir dizainas. Balansiniai dviratukai mergaitėms įprastai yra dažomi ryškiomis, rožinės, baltos ar panašių spalvų deriniais. Taip pat gali būti dekoruoti įvairių animacinių personažų lipdukais. Balansiniai dviratukai berniukams kuriami sportinio dizaino, dekoruojami imituojant sportinius dviračius ar motociklus.

Saugiam važiavimui dviratuku, labai svarbus yra ir vaikiškas dviračio šalmas. Negalėsite visada būti šalia, galite nespėti sugauti krentančio vaiko, todėl rekomenduojame įsigyti vaikišką šalmą, kuris padės apsaugoti nuo itin skausmingų galvos traumų.

Apibendrinant, galime sakyti, kad geriausias balansinis dviratukas yra ergonomiškas, tvirtas, saugus ir pritaikytas jūsų vaiko ūgiui. Esame tikri, kad mūsų dviračių parduotuvės kataloge rasite tokį dviratuką be pedalų, kuris idealiai tiks jūsų vaikui.

Žinomų gamintojų balansiniai dviratukai gera kaina


BERG, inSPORTline, KETTLER, PUKY, SCOOL ir kitų populiariausių gamintojų balansiniai dviratukai vaikams nuo 2 ar 3 metų amžiaus. Galime pasiūlyti itin platų, įvairiausių modelių pasirinkimą. Ryškūs, spalvingi balansiniai dviratukai mergaitėms, sportinio dizaino balansiniai dviratukai berniukams itin gera kaina perkant internetu.

Balansinio dviratuko kaina priklauso nuo pasirinkto gamintojo bei jo funkcionalumo. Dažnai taikome akcijas, todėl tokį dviratuką akcijos metu įsigysite už itin patrauklią kainą.

Jei nesate tikri, koks dviratukas be pedalų jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime ką geriausia pasirinkti.

Primename, kad įsigyti internetu balansiniai dviratukai pristatomi visoje Lietuvoje.