Įvairaus tipo piešimo lentos vaikams. Medinės dvipusės lentos su magnetiniais paviršiais, elektroninės piešimo planšetės, šviečiančios lentos bei lavinamieji tapybos rinkiniai mėgstantiems piešti pagal skaičius. Didelis asortimentas ir geros kainos. Užsisakykite greitai ir paprastai internetu. Prekes pristatome visoje Lietuvoje.
Atpigo Dvipusė piešimo lenta su priedais Step2 Piešimo lentos, piešimo rinkiniai
165.14 € 184.25 € / 1 vnt

Atpigo Didelė piešimo lenta su priedais Step2 Piešimo lentos, piešimo rinkiniai
320.15 € 357.07 € / 1 vnt

Atpigo Didelis kūrybinis rinkinys - Step2 Piešimo lentos, piešimo rinkiniai
332.41 € 370.02 € / 1 vnt

Atpigo Dvipusė edukacinė piešimo lenta Tooky Toy, 2in1 Piešimo lentos, piešimo rinkiniai

Atpigo Interaktyvi piešimo lenta Woopie, mėlyna Piešimo lentos, piešimo rinkiniai

Atpigo Dvipusė piešimo lenta - Tooky Toy Piešimo lentos, piešimo rinkiniai
17.55 € 19.48 € / 1 vnt

Atpigo Piešimo planšetė LCD 8.5 Woopie Piešimo lentos, piešimo rinkiniai
18.85 € 20.55 € / 1 vnt

Atpigo Mokomoji lenta su žemėlapiu 2in1 Piešimo lentos, piešimo rinkiniai
43.45 € 47.26 € / 1 vnt

Atpigo Vaikiškas rašomasis stalas su priedais Piešimo lentos, piešimo rinkiniai
227.54 € 246.95 € / 1 vnt

Atpigo Magnetinė lenta Woopie, violetinė Piešimo lentos, piešimo rinkiniai
17.77 € 19.23 € / 1 vnt

Atpigo Magnetinė piešimo lenta Woopie, žalia Piešimo lentos, piešimo rinkiniai
17.77 € 19.23 € / 1 vnt

Atpigo Magnetinė piešimo lenta Woopie, mėlyna Piešimo lentos, piešimo rinkiniai

Atpigo Medinė dvipusė piešimo lenta su priedais Piešimo lentos, piešimo rinkiniai

Atpigo Magnetinė piešimo lenta su vandenyno motyvu Woopie, žalia Piešimo lentos, piešimo rinkiniai

Atpigo Dvipusė magnetinė piešimo lenta - Viga Toys Piešimo lentos, piešimo rinkiniai

Atpigo Dvipusė piešimo lenta 3in1 Piešimo lentos, piešimo rinkiniai
24.43 € 25.68 € / 1 vnt

Atpigo Woopie dailės rinkinys Piešimo lentos, piešimo rinkiniai
16.78 € 17.16 € / 1 vnt

Dvipusė magnetinė lenta Piešimo lentos, piešimo rinkiniai
18.21 € 18.40 € / 1 vnt

Piešimo lentos vaikams

Piešimas yra vienas iš mėgstamiausių vaikų užsiėmimų bei puiki lavinamoji priemonė, skatinanti kūrybiškumą ir įgūdžių tobulinimą. Be to, tai puiki dovana Kalėdų ar kita proga. Atraskite platų, įvairaus tipo piešimo lentų pasirinkimą itin gera kaina. Jei nesate tikri, ką išsirinkti, trumpai apžvelgsime, kokio tipo piešimo lentos yra mūsų parduotuvės kataloge.

Dvipusės piešimo lentos. Jos gali būti didelės, pastatomos ant žemės arba mažesnės, padedamos ant stalo. Dvipusė piešimo lenta vienoje jos pusėje yra skirta piešimui su flomasteriais, kuriuos galima greitai ir paprastai nuvalyti bei piešti iš naujo. Kita pusė dažniausiai būna juoda, skirta piešimui su kreidelėmis. Įprastai dvipusės piešimo lentos parduodamos su visais reikalingais priedais ir papildomai nieko pirkti nereikia.

Elektroninės piešimo lentos. Dar vienas tipas, kurį yra itin pamėgę vaikai. Tokio tipo piešimo lentos atrodo kaip planšetės, o pabaigus piešti ir norint pradėti iš naujo, tereikia paspausti vieną mygtuką ir piešinys nusitrins.

Piešimas ore - tai smagus bei interaktyvus žaidimas, kurį gali žaisti visa šeima. Šviečiančiu rašikliu ore yra piešiami vaizdai pagal užuominas. Kiti komandos nariai ekrane mato piešinį bei turi atspėti kas tai yra. Žaidimas Piešimas ore yra itin populiarus pasirinkimas ieškantiems netradicinio žaidimo smagiam praleidimui su visa šeima.

Piešimas pagal skaičius. Tai tapybos rinkiniai, kurie padeda išmokti derinti spalvas bei piešti lyg profesionalui. Rinkinyje kiekvienas elementas yra pažymėtas tam tikru skaičiumi, kuris atitinka dažų spalvą. Viskas ką reikia padaryti - tiesiog sekti skaičių nuorodas ir mėgautis piešimu.

Magnetinės piešimo lentos. Tokio tipo lentos leidžia ne tik piešti, bet ir dėlioti įvairaus tipo magnetukus, taip praturtinant piešinį. Magnetinė lenta yra puiki lavinamoji priemonė, kuri išlaisvina kūrybiškumą bei įtraukia vaikus.

Nors pasirinkimas didelis, tačiau esame tikri, kad iš plataus asortimento išsirinksite labiausiai patinkantį variantą, kuris pradžiugins vaiką.

Piešimo lentos kaina

Pigiausios piešimo lentos ar tapybos rinkiniai kainuoja maždaug 15-20 eurų. Pastatomos dvipusės piešimo lentos kaina prasideda nuo 40 eurų. Piešimas ore žaidimo kaina apie 35 eurus. Jei norite sutaupyti ir įsigyti pigiau - sekite mūsų pasiūlymus. Dažnai taikome įvairias akcijas ir nuolaidas, o jų metu piešimo lentos kaina yra ženkliai mažesnė. Primename, kad užsisakius internetu piešimos lentos ir tapybos rinkiniai bus pristatyti į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti miestai). Pirkti internetu pigu ir paprasta!