Įvairaus tipo piešimo lentos vaikams. Medinės dvipusės lentos su magnetiniais paviršiais, elektroninės piešimo planšetės, šviečiančios lentos bei lavinamieji tapybos rinkiniai mėgstantiems piešti pagal skaičius. Didelis asortimentas ir geros kainos. Užsisakykite greitai ir paprastai internetu. Prekes pristatome visoje Lietuvoje.
Atpigo Elektroninė piešimo lenta Woopie 10,5, dinozauras Piešimo lentos, piešimo rinkiniai

Atpigo Tapyba pagal skaičius ROYAL BRUSH PCS10 Hobby The Good Shepard Piešimo lentos, piešimo rinkiniai

Atpigo Dvipusė piešimo lenta 3in1 Piešimo lentos, piešimo rinkiniai
25.68 € 28.97 € / 1 vnt

Atpigo Dvipusė medinė piešimo lenta, 5in1 Piešimo lentos, piešimo rinkiniai
51.63 € 57.14 € / 1 vnt

Atpigo Dvipusė edukacinė piešimo lenta Tooky Toy, 2in1 Piešimo lentos, piešimo rinkiniai

Piešimo lentos vaikams

Piešimas yra vienas iš mėgstamiausių vaikų užsiėmimų bei puiki lavinamoji priemonė, skatinanti kūrybiškumą ir įgūdžių tobulinimą. Be to, tai puiki dovana Kalėdų ar kita proga. Atraskite platų, įvairaus tipo piešimo lentų pasirinkimą itin gera kaina. Jei nesate tikri, ką išsirinkti, trumpai apžvelgsime, kokio tipo piešimo lentos yra mūsų parduotuvės kataloge.

Dvipusės piešimo lentos. Jos gali būti didelės, pastatomos ant žemės arba mažesnės, padedamos ant stalo. Dvipusė piešimo lenta vienoje jos pusėje yra skirta piešimui su flomasteriais, kuriuos galima greitai ir paprastai nuvalyti bei piešti iš naujo. Kita pusė dažniausiai būna juoda, skirta piešimui su kreidelėmis. Įprastai dvipusės piešimo lentos parduodamos su visais reikalingais priedais ir papildomai nieko pirkti nereikia.

Elektroninės piešimo lentos. Dar vienas tipas, kurį yra itin pamėgę vaikai. Tokio tipo piešimo lentos atrodo kaip planšetės, o pabaigus piešti ir norint pradėti iš naujo, tereikia paspausti vieną mygtuką ir piešinys nusitrins.

Piešimas ore - tai smagus bei interaktyvus žaidimas, kurį gali žaisti visa šeima. Šviečiančiu rašikliu ore yra piešiami vaizdai pagal užuominas. Kiti komandos nariai ekrane mato piešinį bei turi atspėti kas tai yra. Žaidimas Piešimas ore yra itin populiarus pasirinkimas ieškantiems netradicinio žaidimo smagiam praleidimui su visa šeima.

Piešimas pagal skaičius. Tai tapybos rinkiniai, kurie padeda išmokti derinti spalvas bei piešti lyg profesionalui. Rinkinyje kiekvienas elementas yra pažymėtas tam tikru skaičiumi, kuris atitinka dažų spalvą. Viskas ką reikia padaryti - tiesiog sekti skaičių nuorodas ir mėgautis piešimu.

Magnetinės piešimo lentos. Tokio tipo lentos leidžia ne tik piešti, bet ir dėlioti įvairaus tipo magnetukus, taip praturtinant piešinį. Magnetinė lenta yra puiki lavinamoji priemonė, kuri išlaisvina kūrybiškumą bei įtraukia vaikus.

Nors pasirinkimas didelis, tačiau esame tikri, kad iš plataus asortimento išsirinksite labiausiai patinkantį variantą, kuris pradžiugins vaiką.

Piešimo lentos kaina

Pigiausios piešimo lentos ar tapybos rinkiniai kainuoja maždaug 15-20 eurų. Pastatomos dvipusės piešimo lentos kaina prasideda nuo 40 eurų. Piešimas ore žaidimo kaina apie 35 eurus. Jei norite sutaupyti ir įsigyti pigiau - sekite mūsų pasiūlymus. Dažnai taikome įvairias akcijas ir nuolaidas, o jų metu piešimo lentos kaina yra ženkliai mažesnė. Primename, kad užsisakius internetu piešimos lentos ir tapybos rinkiniai bus pristatyti į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti miestai). Pirkti internetu pigu ir paprasta!