Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Rūdžių surišėjai ir modifikatoriai internetu pigiau

Modifikatorius rūdžų RUST OFF 0,5 L

Kaina: 8.76 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Rūdžių surišėjai, modifikatoriai                                                                    

 

 

Rūdžių rišiklis su cinku skirtas surūdijusio metalo paviršiui apdorojimui prieš dažymą. Metalo paviršius tampa padengtas apsaugine fosfato plėvele ir neleidžia toliau plisti korozijai.

 

Naudojant rūdžių surišėją su cinku reikėtų talpą suplakti, nuo paviršiaus nuvalyti purvą, purias rūdis, nuriebalinti. Rūdžių rišiklį su cinku tepkite teptuku gerai įtrindami, jei aplinkos temperatūra aukštesnė kaip 20C, tai praėjus valandai sudrėkinkite. Tada reikėtų palaukti 3-4 valandas ir gausiai vandeniu nuplauti. Po nuplovimo reikėtų dar kartą nuriebalinti. Dirbti ne žemesnėje kaip 0C temperatūroje.

 

Taigi rūdžių surišėjas su cinku yra skirtas surūdijusių paviršių apdorojimui.

 

Rūdžių surišėjas gali būti skirtas ir metalinių paviršių paruošimui prieš dažymą (bituminiais, aliejiniais ir alkidiniais dažais). Apdorotą rūdžių modifikatoriumi surūdijusį paviršių rekomenduojama gruntuoti alkidiniu gruntu-tai gerina apsaugines dangos savybes. Metaliniu šepečiu nuvalyti nuo paviršiaus purvą, senus dažus, purias rūdis ir pašalinti tepalus vaitspiritu ir benzinu. Įšmaišytą rūdžių modifikatorių tepti įtrinant teptuku. Dažyti tik visiškai nudžiūvus rūdžių modifikatoriui. Rudžių surišėjas džiūsta 3-4 valandas, esant 20º C.