Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Dažų nuėmėjai internetu pigiau

Dažų nuėmiklis Rygos 1ltr

Kaina: 6.59 €
Žiūrėk ČIA
 
 

 Dažų nuėmėjai                                                                                   

 

Dažų nuėmėjų paskirtis yra nuvalyti dažus, laukus ir kt. Universalūs dažų nuėmėjai tinka daugumai dažų nuvalyti.

 

Dažų nuėmėjai gali tikti tokiems paviršiams kaip mediena, metalo plokštės, betonas ir kt. nuvalyti.

 

Konkretaus dažų nuėmėjo SANERA FARGBORTTAGARE savybės yra tai kad nuvalo dauguma dažų, taip pat yra naudojami kaip klijų, lako ir storo medienos alyvos sluoksnio rišiklis, puikiai tinka dažytiems skardiniams stogams ir kitoms skardinėms detalėms ir kt.

 

Norint naudoti dažų nuėmėją reikėtų būtinai perskaityti instrukciją, tačiau kalbant apie SANERA FARGBORTTAGARE dažų nuėmėją užtepkite priemonę teptuku arba voleliu storu tolygiu sluoksniu. Palikite veikti, kol dažai atšoks (nuo valandos iki 10-12 valandų). Nuskuskite atsilupusius dažus skustuku. Kartokite procesą, kol pasieksite norimą rezultatą. Plonas gruntinių dažų sluoksnis gali būti pašalintas plieniniu šepečiu. Baigę procedūrą, kruopščiai pašalinkite visus dažų valiklio „Sanera“ likučius.

 

Taigi norint naudoti dažų nuėmėją pirmiausiai išbandykite produktą ant nedidelio riboto paviršiaus ir įsitikinkite, kad dažų valiklis „Sanera“ gerai veikia ir neturi neigiamo poveikio apatiniam sluoksniui. Plonus dažų sluoksnius, pavyzdžiui gruntą, galima pašalinti plieniniu šepečiu. Paviršiai, kuriems reikia daugiau laiko, dengiami plėvele, kad dažų valiklis „Sanera“ neišdžiūtų.

 

Taip pat galite išbandyti dažų nuėmėjus HASCO ir  SNIEŽKA.

 

Nuo gamintojo priklauso ir dažų nuėmėjų kokybė, jei siekiate maksimalaus rezultato, rinkitės patikimų gamintojų dažų nuėmėjus.

 

Dažų nuėmėjai yra pardavinėjami skirtingose talpose. Tinka lauko ir vidaus darbams.