ŠALTAS ASFALTAS EXCEL 20kg Spec betono mišiniai
Turime sandėlyje
8.71 € / 1 vnt

ŠALTAS ASFALTAS EXCEL 20 kg. (paletė) Spec betono mišiniai

Remontinis betonas, greitai kietėjantys remontiniai mišiniai, šaltas asfaltas ir kiti specialaus betono mišiniai

Galime pasiūlyti įvairios paskirties remontinius mišinius, skirtus gelžbetonio konstrukcijų, inžinerinių statinių restauracijai ir sutvirtinimui, sienų, grindų ar lubų paviršiaus lyginimui. Remontiniai mišiniai taip pat skirti darbui prie žemų temperatūrų, pramoninėms ir oro uosto grindims, kelio pakloto jungtims, šaligatviams, įtvirtinti trapus, kanalizacijų šulinius, tvoras, ženklų stovus, saugumo aikšteles bei atlikti kitus statybų darbus.
Remontiniai mišiniai gali būti nesitraukiantys, greitai kietėjantys, savaime išsilyginantys. Juos galima naudoti (atsižvelgiant į konkretaus mišinio specifikaciją) tiek lauke, tiek vidaus patalpose, kai kurie iš jų puikiai tinka naudojimui drėgnose aplinkose.
Specialus betonas siūlėms puikiai tiks siūlių tarp betoninių elementų užpildymui.

Šaltas asfaltas duobių, plyšių ir kitiems kelio darbams

Galime pasiūlyti aukštos kokybės EXCEL šaltą asfaltą, kurio sudėtinė medžiaga sudaryta iš kruopščiai parinktų ir bitumu sujungtų junginių. Šaltas asfaltas yra puikus pasirinkimas bet kokiems kelio lopymo darbams. Jis puikiai sandarina pavojingas duobes, plyšius, vėžes nepriklausomai nuo to, koks oras yra lauke. Šaltas asfaltas gali būti naudojamas tiek ant betono, tiek ir ant asfalto, jį rekomenduojama dengti ant greitkelių, stovėjimo aikštelių, šaligatvių.

Populiariausių gamintojų remontiniai mišiniai, betono mišiniai ir šaltas asfaltas


Mūsų kataloge rasite Excel, Weber, Sakret, Kerakoll ir kitų gamintojų remontinius mišinius. Nuo mišinio kokybės priklauso ir galutinis rezultatas, todėl reikėtų patariame rinktis tik patikimų gamintojų produkciją. Jūsų patogumui, remontiniai mišiniai (betono, šalto asfalto ir kiti) yra parduodami skirtingų dydžių pakuotėse, todėl galėsite įsigyti tiksliai jums reikalingą kiekį. Dažnai taikome akcijas, kurių metu remonto mišinius įsigysite už itin patrauklią kainą.

Nesate tikri, kurio gamintojo remontiniai mišiniai jums geriausiai tiktų? Susisiekite su mumis - supažindinkite su poreikiais ir mes paruošiame konkretų pasiūlymą, atitinkantį jūsų projekto techninius reikalavimus ir finansines galimybes.

Jūsų patogumui, specialaus betono mišiniai (remontinis betonas, greitai kietėjantys remontiniai mišiniai, šaltas asfaltas ir kiti) pristatomi visoje Lietuvoje.