Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Elektros varikliai ir reduktoriai internetu

 
 

 Turėdami dideles standartinių elektros variklių atsargas, visada galime pasiūlyti Jums reikalingą elektros variklį iš sandėlio. Papildomai, jungimui su elektros varikliais siūlome:

  • Elektros variklių valdymo, jungimo ir apsaugos įrangą 
  • Pavaras
  • Kitus mechanininius komponentus.

 

Elektros varikliai, reduktoriai, paleidimo ir apsaugos aparatūra, tvirtinimo detalės                                      

 

Elektros varikliai, reduktoriai, paleidimo ir apsaugos aparatūra, tvirtinimo detalės apima elektros variklius, reduktorius, motoreduktorius, dažnio keitiklius, švelnaus paleidimo įrenginius, variatorius, greičio keitiklius, elektros variklių tvirtinimo detales ir kita.

Elektros varikliai – trifaziai bendrapramoninio naudojimo elektros varikliai, vienfaziai elektros varikliai, specialūs elektros varikliai, pastovios srovės elektros varikliai ir kita.

Plačiausiai naudojami asinchroniniai trifaziai varikliai, kurie šiuo metu sudaro daugiau kaip 90% visų pramonėje ir žemės ūkyje naudojamų variklių.

Trifaziai elektros varikliai yra efektyvesni, nei vienfaziai elektros varikliai, nes trijų fazių magnetinis laukas geriau išnaudoja rotoriaus plieninę konstrukciją. Taip pat trifaziuose varikliuose sukamasis magnetinis laukas yra efektyvesnis, nes yra generuojamas be papildomų technologijų. O vienfaziams elektros varikliams yra reikalingos papildomos grandinės, kurios sudaro sukamąjį magnetinį lauką. Kai yra perduodama tam tikra galia, trifazės grandinės naudoja mažesnio skersmens laidininkus, nei vienfazės grandinės.

Standartiniai trifaziai varikliai yra nuo 0,18 iki 132 kW galios, 230V/400V arba 400/690V įtampų, 50Hz dažnio, izoliacijos klasė F, pastovaus darbo režimo S1, IP55 apsaugos klasės. Veleno sukimosi greičiai yra 3000 aps./min ( 2 polių), 1500 aps./min ( 4 polių), 1000 aps./min ( 6 polių), 750 aps./min (8 polių).

Trifaziai bendrapramoninio naudojimo elektros varikliai gali būti naudojami žemos įtampos tinkle, pramonėje ir žemės ūkyje įvairiems mechanizmams. Taip pat elektros varikliai pasižymi patikimumu, ilgaamžiškumu ir energijos taupymu.

Vienfaziai asinchroniniai varikliai gali būti naudojami pramonės šakose, žemės ūkyje, staklėms, siurbliams, kompresoriams, ventiliatoriams, transporteriniams mechanizmams ir kita. Varikliai gali turėti F klasės izoliaciją. Taip pat jie gali būti skirti dirbti 50 Hz kintamos srovės tinkle, su įtampa 250V.

Taigi elektros varikliai gali būti vienfaziai asinchroniniai, trumpai jungtu rotoriumi. Standartiniai varikliai būna nuo 0,12 iki 3 kW galios, 230V/, 50Hz dažnio, izoliacijos klasė F, pastovaus darbo režimo S1, IP55 apsaugos klasės. Veleno sukimosi greičiai yra 3000 aps./min ( 2 polių), 1500 aps./min ( 4 polių).

Priklausomai nuo reikiamo sukimo momento paleidimo metu, vienfaziai elektros varikliai yra dviejų skirtingų tipų.

Vienfaziai elektros varikliai kurių sukimo momentas paleidžiant yra 50% - 80% pilnai apkrauto sukimo momento, tinkami naudoti ten kur reikalingas mažas sukimo momentas paleidžiant įrengimus, pavyzdžiui: diskiniai pjūklai, gręžimo staklės, šlifavimo staklės, žolepjovės, ventiliatoriai ir orapūtės.

Vienfaziai elektros varikliai kurių sukimo momentas paleidžiant yra  200% - 250% pilnai apkrauto sukimo momento kur reikalingas aukštas paleidimo sukimo momentas paleidžiant įrengimus, pavyzdžiui: kompresoriai, hidrauliniai siurbliai, išcentriniai siurbliai su aukštu pradiniu sukimo momentu.

Pastovios srovės elektros varikliai yra naudojami įvairiuose pramonės šakose, žemės ūkyje: staklėms, siurbliams, kompresoriams, ventiliatoriams, transporteriniams mechanizmams ir kita.

Reduktoriai, motoreduktoriai apima sliekinius reduktorius, planetinius, dantratinius reduktorius, reduktorius su paraleliais velenais, reduktorių atsargines detales ir kita.

Įvairių rūšių reduktoriai yra naudojami skirtingais tikslais: iš balionų ištekančių techninių dujų slėgio sumažinimui, chemijos ir maisto pramonėse ir kita.

Sliekinio tipo reduktoriai perduoda sukamajį judesi 90 laipsniu kampu.Naudojami konvejeriams, maišyklėms, kitiems įrenginiams, kur montavimui yra nedaug vietos.

Taigi sliekiniai reduktoriai yra naudojami sulėtinti variklių darbą ir perduoti reikiamą sukimo momentą elektros įrenginiams: konvejeriams, maišyklėms, vėdinimo sistemoms, pakavimo, vyniojimo įrenginiams ir kita.

Sliekinių reduktorių korpusai gali būti pagaminti iš aliuminio lydinio, ketaus ar kitų medžiagų.

Šiuos reduktorius galite rinktis iš skirtingų gabaritų, galingumų, išmatavimų, kainų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, techninių savybių, rūšių ir kita.

Sliekiniai reduktoriai yra plačiai naudojami dėl savo paprastumo ir pigumo. Siekiant gauti labai mažus apsisukimus, naudojami dvigubi sliekiniai reduktoriai arba papildomas cilindrinių krumpliaračių modulis. Prie sliekinių reduktorių per IEC flanšą gali būti jungiami vienfaziai, trifaziai ar nuolatinės srovės elektros varikliai.

Sliekinio tipo reduktoriai pasižymi aukštais efektyvumo bei sukimo momento rodikliais.

VF ir W serijos sliekinės pavaros reduktoriai yra vieni populiariausių pasaulyje ir pasižymi stilingu dizainu, sukurtu naujausių technologinių medžiagų ir patobulinto apdirbimo dėka. Absoliutus lankstumas pasiekiamas derinant platų montavimo pozicijų pasirinkimą, velenų konfigūraciją ir variklių flanšus.

Planetiniai, dantratiniai reduktoriai gali būti naudojami konvejeriams, maišyklėms ir kitiems įrenginiams.

Reduktorių atsarginės detalės yra: flanšai reduktoriams, dantratis, padas, tepalai, sraigtinis ratas ir kita.

Flanšas reduktoriui gali būti naudojamas kaip atsarginis elementas reduktoriui.

Dantratis taip pat yra naudojamas kaip atsarginė dalis.

Švelnaus paleidimo įrenginiai gali būti naudojami ventiliatoriams, kompresoriams, centrifugoms, presams, tekinimo staklėms, pjaustymo įrenginiams, tekstilės, plovimo mašinoms, smulkintuvams ir kitiems įrenginiams sklandžiai paleisti ir stabdyti.

Sklandaus paleidimo sistemų panaudojimo efektas:

  • Sumažėja tinklo avarijų skaičius;
  • Prailgina įrenginių tarnavimo laiką;
  • Švelnus variklio paleidimas, nesukeliant mechaninių ir hidraulinių smūgių;
  • Galima paleidimo srovės kontrolė ir kita.

Dažnio keitikliai gali būti skirti elektros variklių valdymui (jais galima ne tik keisti variklių greitį, bet ir programuoti variklio veikimą: atsižvelgiant į jutiklių rodmenis, jį lėtai (be smūgio) paleisti bei sustabdyti ir kita). Tai papt dažnio keitikliai gali būti naudojami tiek paprastuose, tiek ir sudėtinguose mechanizmuose.

Dažnio keitiklius tai pat galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, galingumų, srovių, įtampų, kitų techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Taigi dažnio keitiklis yra galios elektronikos prietaisas, kuris keičia standartinį vienfazį arba trifazį elektros tinklą į keičiamo dažnio ir įtampos trifazį tinklą. Dažnio keitiklis yra sudėtingas ir brangus prietaisas, paverčiantis asinchroninį variklį protingai valdoma mašina. Jisai leidžia valdyti variklį rankiniu būdu arba automatiškai uždaroje valdymo sistemoje pagal atitinkamo jutiklio signalus, taip pat kompiuteriu, įskaitant valdymą per internetą. Dažnio keitiklis turi įvairias apsaugas, saugojančias jį patį ir valdomą variklį nuo sugadinimo.

Tvirtinimo detalės elektros varikliams yra flanšai ir kita. Flanšas yra jungiamoji detalės dalis. Dažniausiai yra plokščias žiedas arba diskas su tolygiai išdėstytomis skylėmis varžtams ar smeigėms.