EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Laidai ir kabeliai internetu

 
 

 Laidai ir kabeliai                                                            

 

Laidai ir kabeliai apima jėgos kabelius, instaliacinius kabelius, montavimo laidus, kontrolinius kabelius, gumuotus kabelius ir laidus, TV, telefoninius ir kompiuterinius kabelius, kabelių ir laidų tvirtinimo detales, šildymo kabelius ir kita.

Jėgos kabeliai apima aliuminius ir varinius jėgos kabelius.

Aliuminiai jėgos kabeliai gali būti skirti tiekti elektros energiją bei ją paskirstyti sausoje ir drėgnoje patalpoje bei atviroje sausoje ir drėgnoje aplinkoje pramoniniuose pastatuose ir kita.

Montuojamas gali būti lauke žemėje, požeminiuose kabelių linijose, kanaluose, kabelių konstrukcijose, estakadose, tuneliuose, įvairiose patalpose drėgnuose ir šlapiose, tiesiai į betoną.

Jėgos kabeliai yra atsparūs UV spindulių poveikiui, vandeniui ir kita.

Aliuminius jėgos kabelius galite rinktis iš skirtingų svorių, įtampų, diametrų, apvalkalų, išmatavimų, gyslų, kainų, spalvų ir kita.

Taigi jei montuojami požeminiuose kabelių linijose, kanaluose, kabelių konstrukcijose, estakadose, tuneliuose, įvairiose patalpose, esant galimybei mechaniniam pažeidimui, rekomenduojama naudoti kabelius su metaliniu šarvu.

Variniai jėgos kabeliai gali būti naudojami po ir virš tinko, betone bei sausose drėgnose ir šlapiose patalpose. Gali taip pat būti atsparūs UV spindulių poveikiui, atsparūs korozijai, geri šilumos laidininkai, o klojant tiesiogiai žemėje gali nereikėti vertį į vamzdį.

Instaliaciniai kabeliai gali būti variniai, aliuminiai ir kita.

Instaliaciniai kabeliai gali būti skirti fiksuotai elektros instaliacijai įrengti, laidus klojant po tinku ar elektros instaliacijai skirtuose kanaluose, taip pat tinka įrengti instaliaciją drėgnose ir sausose patalpose.

Gali būti klojamas kabeliniuose kanaluose ir vamzdžiuose, gali būti naudojamas ir lauke.

Instaliaciniai kabeliai gali būti atsparūs korozijai, būt geri šilumos laidininkai ir kita.

Montavimo laidai apima varinius ir aliuminius montavimo laidus.

Montavimo laidai gali būti naudojami elektros energijos perdavimui elektros spintose.

Klojamas kabeliniuose kanaluose ir vamzdžiuose gali būti naudojamas po ir virš tinko, betone, sausose drėgnose ir šlapiose patalpose.

Gali būti atsparus UV spindulių poveikiui, o klojant tiesiogiai žemėje nereikalaujama verti į vamzdžius.

Taip pat laidai gali būti naudojami montuojant elektros energijos tinklus gyvenamuose pastatuose, įstaigose ir cechuose, apšvietimo ir jėgos tinkluose, užmaitinimui elektros įrengimų, staklių ir buitinių prietaisų, nesant mechaninio pažeidimo galimybei. Laidai gali būti montuojami: kabelių kanaluose, dėžutėse, skyduose, tuščiuose statybiniuose kanaluose sausoje arba drėgnoje aplinkoje.

Variniai montavimo laidai yra labiau atsparūs korozijai, geresni šilumos laidininkai nei aliuminiai montavimo laidai. Aliuminiai montavimo laidai, po sąlyčio su oro, greitai oksiduojasi, susidaro plėvelė, kuri blogai praleidžia srovę, o tai silpnina kontaktą.

Kontrolinius kabelius galite rinktis iš skirtingų spalvų, izoliacinės medžiagos, gyslų skaičiaus, skerspjūvio, įtampos, kainų, gamintojų, išmatavimų ir kita.

Kontroliniai kabeliai gali būti naudojami jėgos, duomenų, impulsų ir signalų perdavimui jėgainėse, pramonės įmonėse ir kita. Gali būti lankstūs ir tinkami instaliacijai sausose ir drėgnose patalpose. Taip pat gali būti atsparus naftos produktų ir kai kurių chemikalų poveikiui.

Taip pat kontroliniai kabeliai gali būti naudojami montuojant elektros energijos tinklus gyvenamuose pastatuose, įstaigose ir cechuose, apšvietimo ir jėgos tinkluose, užmaitinimui elektros įrengimų, staklių ir buitinių prietaisų, nesant mechaninio pažeidimo galimybei. Laidai gali būti montuojami: kabelių kanaluose, dėžutėse, skyduose, tuščiuose statybiniuose kanaluose sausoje arba drėgnoje aplinkoje.

Kontroliniai kabeliai gali pasižymėti tokios savybėmis kaip: atsparūs korozijai, geri šilumos laidininkai ir kita.

Gumuoti kabeliai ir laidai gali būti naudojami elektros energijai perduoti ir paskirstyti, prijungti nestacionarias elektros mašinas, mechanizmus ir įvairius elektros aparatus.

Dėl ypatingai atsparios izoliacijos gumuoti kabeliai ir laidai gali neprarasti lankstumo net veikiami ozono, deguonies, inertinių dujų, šviesos, tepalų, šalčio ar karščio. Todėl dėl šių savybių šiuos kabelius taip pat galima naudoti mašinų ir laivų pramonėje, konvejerių linijose, sprogioje aplinkoje, žemė ūkyje ir kita.

TV, telefoniniai ir kompiuteriniai kabeliai gali būti skirti telefono ryšio, telegrafo ryšių perdavimo įrangos ir duomenų apdorojimo informacijai vidutinio klimato juostoje.

Taigi TV telefoniniai ir kompiuteriniai kabeliai gali būti skirti telefoniniams tinklams, žemo dažnio telekomunikacijoms ir kita.

Kabelių ir laidų tvirtinimo detalės apima kabelių šarvus ir vamzdžius, kabelių kanalus, antgalius, sujungimo movas kabeliams ir kita.

Kabelių šarvai ir vamzdžiai, kabelių kanalai apima: kopetėles metalines, lovelius šviestuvui tvirtinti, sujungimus kopėtėlių tiesius, vamzdelius termosusitraukiančius, kanalus, dangčius kanalui, kampus kanalui, laikiklius metalinius kanalui, trišakius vamzdžiams ir kita.

Perforuotas kanalas yra skirtas vidaus instaliacijai. Naudojamas elektros instaliacijai kaip papildoma kabelių apsauga nuo mechaninio ir atmosferos poveikio.

Kanalai gali pasižymėti tokiomis savybėmis kaip: lengvas, patogi kabelių magistralinė sistema, nelanksti, nedegi, izoliuota smūgiams atspari termoplastinė medžiaga, gali būti tvirtinamas prie sienų, lubų, gali būti atsparus senėjimui, smūgiams ir kita.

Kanalo dangtis gali būti naudojamas kanalo pagrindui uždengti.

Sujungimo movos yra naudojamos laidų sujungimui.

Plastikinis sujungimas yra naudojamas laidų ir kabelių sujungimui paslėpti.

Plastikinis laikiklis yra skirtas laidų ir kabelių tvirtinimui.

Na, o varinis, aliuminis antgaliai yra skirti variniams ir aliuminiams laidams ir kabeliams.

Nuo medžiagų iš kurių yra pagaminti antgaliai, sujungimo movos kabeliai priklauso ir kaip ilgai jie Jums tarnaus, kokybė ir kita.

Taigi laidus ir kabelius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko ir kita.