Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Sandarinimo medžiagos internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Tekstolitas PT 4mm

Kaina: 12.20 €

Tekstolitas PT 1mm

Kaina: 12.20 €

Tekstolitas PT 5mm

Kaina: 12.20 €

Tekstolitas PT 3mm

Kaina: 12.20 €

Tekstolitas PT 20mm

Kaina: 12.20 €

Tekstolitas PT 6mm

Kaina: 12.20 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Tekstolitas PT 4mm

Kaina: 12.20 €

Tekstolitas PT 1mm

Kaina: 12.20 €

Tekstolitas PT 5mm

Kaina: 12.20 €

Tekstolitas PT 3mm

Kaina: 12.20 €

Tekstolitas PT 25mm

Kaina: 12.20 €

Tekstolitas PT 20mm

Kaina: 12.20 €
 

Sandarinimo medžiagos                                                            

 

Sandarinimo medžiagos apima įkamšas, kapralonus, paranitus, tekstolitus bei kitas sandarinimo medžiagas.

 

Įkamšos panaudojimas gali būti pečių durims, katilams, autoklavams, krosnims, viryklėms, vamzdynams, ten kur reikia mažo spaudimo sandarinimui ir kita. Jų panaudojimo paprastumas, universalumas, ilgaamžiškumas lemia, kad nežiūrint į augantį alternatyvių sprendimų skaičių, vis dar yra labai paplitusios. Naujos medžiagos, jų derinimas tarpusavyje, nauji konstrukciniai sprendimai, esant teisingai eksploatacijai, leidžia pasiekti vis geresnių sandarinimo rezultatų.

 

Įkamšos gali būti pagamintos iš termiškai išplėsto grafito, iš fluoroplasto, aramidinės įkamšos, kombinuotos įkamšos, akrilinės įkamšos ir kita.

 

Taigi įkamšos iš termiškai išplėsto grafito pasižymi cheminiu, terminiu atsparumu, geru šiluminiu laidumu, gali puikiai tikti siurbliams ir armatūrai. Ši įkamša yra plačiai naudojama naftos pramonėje, energetikoje ir kita.

 

Įkamšos iš fluoroplasto atitinka pačius griežčiausius reikalavimus ir naudojamos greitaeigiuose siurbliuose ir ten, kur sandarumas yra sėkmės pagrindas.

 

Aramidinės įkamšos pasižymi ypatingu atsparumu mechaniniam ir cheminiam poveikiui. Impregnavimas supynimo metu sumažina trinties koeficientą ir užpildo ertmes tarp aramido plaušelių. Įkamša gali būti naudojama siurbliams ir armatūrai.

 

Kombinuotos įkamšos, tai tokios įkamšos kurios yra supintos iš armindo ir išplėstojo PTFE pluošto.


Akrilinės įkamša pasižymi minkštumu ir elastingumu. Labai gerai užpildo sandarinimo kamerą. Naudojama ir siurbliams, ir armatūrai. Cheminis atsparumas, atsparumas senėjimui leidžia naudoti šią įkamšą kaip ekonomišką alternatyvą asbestui daugelyje pramonės šakų, taip pat ir maisto pramonėje.

Kapralonas gali būti lakštinis arba ruloninis. Kapralonas plačiai yra naudojamas daugelyje pramonės šakų, nuo plieno gamybos iki naudojimo žemės ūkyje. Toks medžiagos įvairiapusiškumas atsirado dėl savo savybių. Medžiaga yra chemiškai atspari, netoksiška ir pasižymi nedideliu trinties koeficientu. Kapralonas labai lengvai yra apdirbamas: frezuojamas, pjaunamas, gręžiamas ir kita. Medžiaga labai atspari, netgi jei naudojama aplinkoje su abrazyvinėmis detalėmis. Dalys pagamintos iš šios medžiagos yra ilgaamžės, atsparios smūgiams ir tinka naudoti ypatingos trinties sąlygomis kur nėra jokio tepimo.

 

Paranitas gali būti vandeniui arba benzinui. Neasbestinis paranitas yra lakštinė sandarinimo medžiaga skirta konfigūracijos ir matmenų tarpinių gamybai. Neasbestinio paranitą sudaro aramidinis ar kitoks sintetinis pluoštas, guma, neorganiniai užpildai ir kita. Tai yra šiuolaikiškos medžiagos naudojamos nejudamų, išardomų sujungimų sandarinimui, užtikrinančios sandarumą didelėse temperatūrų ir slėgių ribose, galinčios dirbti įvairiose terpėse ir kita.

 

Neasbestinis paranitas gali būti atsparus naftos produktams, tepalams, aukštai temperatūrai, cheminėms medžiagoms ir kita.

 

Neasbestinį  paranitą galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, formų, spalvos, išmatavimų, storio, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Tekstolitas yra kompozitas iš audeklo, užpilto termoreaktyviuoju polimeru (gali būti pavyzdžiui epoksidine derva). Naudojamas kaip elektrinis izoliatorius elektrotechnikoje ir radiotechnikoje, krumpliaračiams ir kitoms detalėms. Gali būti lengvai apdorojamas – gręžiant, pjaunant, šlifuojant ir kita. Iš tekstolito gamina mechanines detales – krumpliaračius, ritinėlius, įvores, velenus, guolius ir pan. Tekstolitinės detalės yra lengvesnis už metalines, darbo metu skleidžia mažesnį triukšmą.

 

Taigi sandarinimo medžiagas galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, rūšių, techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagamintos, išmatavimų, svorių ir kita.

 

Jeigu nežinote, kokias sandarinimo medžiagas pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

 

Sandarinimo medžiagas pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Sandarinimo medžiagas galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.