Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Matmenys
Tipas
Rūšis
Pagrindas
 

FORZA 990, 4 m kiliminė danga, juoda

Kaina: 10.56 €

Kiliminė danga EXPORIPS 0700 FOAM, 2 m, raudona

Kaina: 5.90 €

FLORIDA 95, 4m kiliminė danga, šv. pilka

Kaina: 9.50 €

Kiliminė danga EXPORIPS 0950 FOAM, 2 m, juoda

Kaina: 5.70 €

Kiliminė danga SUPERSTAR AB 950, šv.pilka 4m

Kaina: 8.16 €

Kiliminė danga ODIN 156 premiumback, 4 m , pilka

Kaina: 9.70 €

Kiliminė danga Index 9892 pilkšva 4 m pločio.

Kaina: 4.59 €

Kiliminė danga Beaulieu Real Index 9890 tamsiai pilka 4 m pločio.

Kaina: 4.59 €

Kiliminė danga EXPORIPS 0808 FOAM, 2 m, mėlyna

Kaina: 5.90 €

PICCADILY 994, 4m kiliminė danga, rusva

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 5.60 €

PODIUM PREC 3037, 2 m, raudona kiliminė danga

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 3.38 €

Kiliminė danga CHATEAU LATOUR 680 twinback, 4 m , rusva rombai

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 14.01 €

Kiliminė danga B.I.G.CAPRI 131, 4 m

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 5.29 €

Kiliminė danga EXPORIPS 0450 FOAM, 2 m, oranžinė

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 5.94 €

CHIANTI 900, 4 m kiliminė danga, pilkšva

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 8.64 €

Kiliminė danga EXPOFIT 713 RESINE, 4 m , raudona

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 3.67 €

OMEGA/CORSA 610, 4 m kiliminė danga, balta vilna

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 12.15 €

Kiliminė danga SERENITY 910, pilka 4m

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 10.72 €
 
 

Kiliminė danga internetu

Gražiai atrodančios grindys yra ne tik funkcionalus, tačiau ir labai patogus pasirinkimas. Juk sėdėjimas ant grindų populiarus ne tik vaikų, tačiau ir suaugusių žmonių tarpe, kurie labai dažnai nusprendžia susikrauti pagalves ant žemės ir jų apsuptyje skaityti knygą. Tiesa, ant plytelių, o kartais ir medinių grindų - gali būti vėsu. Tokiu atveju geriausia susirasti namų kampelį, kuris padengtas kilimu. Visgi, ne visi tokį turi, kadangi kilimai yra labai brangūs ir kai reikia dekoruoti didesnę patalpą – piniginė labai ištuštėja. Kur kas pigesnė alternatyva – kiliminė danga. Ji atrodo taip pat skoningai kaip ir tikras kilimas, pasižymi tomis pačiomis savybėmis, tačiau kaina yra kur kas mažesnė.

Kodėl kiliminė danga yra geras pasirinkimas?

Pirmiausia, kiliminė danga Jūsų namams suteiks kur kas daugiau jaukumo bei šilumos. Ant jos bus ne tik kur kas maloniau sėdėti, tačiau ir galėsite grožėtis akimis. Taip namai atrodys kur kas jaukesni ir mielesni. Tiesa, dėl šių savybių kiliminė danga dažnai pasirenkama ir komercinio tipo pastatuose: konferencijų salėse, viešbučiuose, SPA, sporto salėse ir panašiai.

Didelis privalumas, kad šios dangos priežiūra yra net paprastesnė nei įprasto kilimo. Dažniausiai ji yra nusiurbiama, tačiau gilesniam valymui labai puikiai tinka šlapio valymo  technikos darbus atliekanti įranga. Dažniausiai su ja pervalyti kiliminę dangą reikia kartą per mėnesį. Pašalinsite visus nešvarumus, kurie kaupiasi namuose.

Kiliminės dangos pasirinkimas

B-a.eu siūlo labai daug įvairios dangos. Ji skiriasi ne tik savo kaina, tačiau ir kitomis charakteristikomis, kurios gali nulemti konkretų pasirinkimą. Trumpai aptarsime pačius svarbiausius niuansus. Jeigu jie nepadėjo rasti Jums labiausiai tinkamos dangos – tokiu atveju siūlome susisiekti su B-a.eu konsultantais, kurie mielai atsakys į visus klausimus ir padės rasti Jums labiausiai tinkamą dangą.

  • Kiliminė danga turi dėvėjimosi klases, kurios skirstomos nuo 21 iki 23. Kuo klasė aukštesnė – tuo didesnė tikimybė, kad danga greičiau susidėvės. Šiuo atveju verta apgalvoti, kuriam laikui investicijos yra pasirenkamos ir kokią pinigų sumą galite joms skirti.
  • Renkantis kiliminę dangą daugiausia dėmesio yra skiriama spalvai. Tai visiškai suprantama, kadangi ieškoma to, kas dekoruos namų interjerą, o ne neįkomponuojamos detalės. Jeigu patalpa labai maža -  tokiu atveju geriausiai tinka šviesesnė danga, kadangi ji vizualiai patalpą padidins. Jeigu ji labai didelė – tokiu atveju nereikia bijoti ir tamsios. Tamsesnės spalvos kiliminės dangos dažniausiai pasirenkamos konferencijų salėse ir kitose panašiose vietose, kur žmonės dažniausiai vaikšto su batais. Taip stengiamasi, kad nešvarumai kuo mažiau matytųsi. Taip pat nepamirškite, kad renkantis spalvą reikia apgalvoti ir apšvietimo sistemą patalpoje. Kuo ji ryškesnė – tuo spalva gali būti tamsesnė, kadangi vistiek pavyks išlaikyti jaukumą.
  • Žinoma, reikia įvertinti ir dangos tipą, kuris gali labai varijuoti. Skiriantis medžiagai, iš kurios ji yra pagaminta, skiriasi ir kainos. Frize tipo danga dažniausiai pasirenkama svetainės, vaiko kambariuose. Paprasčiausiai ji labai nereikli, jos priežiūra yra paprasta, tad tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai patalpoje būna daug žmonių, kai vaikai žaidžia ir primėto šiukšlių, kambariuose, kur gyvena gyvūnai. Aukštos kokybės pluošto danga dažniausiai pasirenkama miegamame, kai norisi, kad būtų ant jos malonu vaikščioti basomis. Tokia danga reikalauja daugiau priežiūros, tačiau atrodo labai puikiai. Galiausiai, vieno lygio kilpų danga dažniausiai puikiai tinka koridoriuose, kur ieškoma kuo paprastesnio ir lengvai prižiūrimo sprendimo.

B-a.eu parduodama kiliminė danga internetupigus, tačiau tikrai kokybiškas bei funkcionalus Jūsų namų dekoro sprendimas.