Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Medžiaga
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Apvadai lygus 10 U301 (Balta žievė) M60(60mm)

Kaina: 21.70 €

Apvadai lygus 10 U302 (Pelenų žievė) M60(60mm)

Kaina: 21.70 €

Grindjuostė PVC LP-60 Sibiro ąžuolas (141)

Kaina: 3.27 €

Grindjuostė PVC LP-60 ąžuolas japis (204)

Kaina: 3.27 €

Grindjuostė PVC LP-60 Evoros ąžuolas (200)

Kaina: 3.27 €

Grindjuostė PVC LP-60 Dorijanų ąžuolas (207)

Kaina: 3.27 €

Grindjuostė PVC LP-60 Belvederio ąžuolas (212)

Kaina: 3.27 €

Grindjuostė PVC LP-60 Spinel ąžuolas (205)

Kaina: 3.27 €

Grindjuostė PVC LP-60 Satino ąžuolas (201)

Kaina: 3.27 €

Grindjuostė PVC 5102 FLEX SMART Norvegiška Eglė

Kaina: 2.73 €

Grindjuostė PVC FLEX SMART 2,5 m įvairių spalvų

Kaina: 4.20 €

PVC Grindjuostė 5119 FLEX SMART Ąžuolas karrara

Kaina: 2.57 €

PVC Užbaig.(PAK.-2VNT) 901 izzimax Ąžuolas Bianco

Kaina: 1.10 €

PVC užbaig.(PAK-2VNT) 5102 FLEX SMART Norvegiška E

Kaina: 1.10 €

PVC užbaig.(PAK-2VNT)130/530 SMART Ąžuol.arizon

Kaina: 1.10 €

PVC užbaig.(PAK-2VNT)124/524 SMART Kriaušė šviesi

Kaina: 1.10 €

PVC Užbaig.(PAK.-2VNT) 902 izzimax Ąžuolas Lime

Kaina: 1.10 €

PVC užbaig.(PAK-2VNT) 5103 FLEX SMART Ispaniškas ąžuolas

Kaina: 1.10 €
 
 

Medinės ir plastikinės grindjuostės internetu

Tinkamas grindų sudėjimas pirmiausia prasideda nuo pagrindo, kuris garantuoja dangos vientisumą bei tvarkingą sudėjimą, tęsiasi link pasirinkto dangos padegimo, galiausiai link grindjuosčių uždėjimo, kurios paslepia trūkumus ir tuo pačiu pabrėžia grindų privalumus. B-a.eu parduodamos medinės ir plastikinės grindjuostės – funkcionalus Jūsų namų dekoro elementas, kuris uždedamas labai paprastai, tarnauja ilgai ir, svarbiausia, net ir labai senų namų grindys gali būti sėkmingai prikeliamos naujam gyvenimui.

Grindjuostės dažniausiai klasifikuojamos pagal išvaizdą ir pagal tai, iš kokios medžiagos jos yra pagamintos. Ieškodami tinkamiausių derinkite kainą, patogumą bei stilių. Būtent šis kriterijų rinkinys apsprendžia konkretų pasirinkimą ir garantuoja, kad rastos grindjuostės atitiks Jūsų poreikius ir leis kartą dekoravus grindis ilgą laiką džiaugtis jų funkcionalumu.

Natūralaus medžio grindjuostės. Jos yra bene pačios tvirčiausios, atrodo stilingai ir labai puikiai dera tiek klasikinio stiliaus, tiek moderniuose namuose. Natūralus medis yra padengiamas norimo atspalvio dažais, tad šiuo metu rinkoje pasirinkimas labai platus. Dažniausiai medinės grindjuostės pasirenkamos dėl solidumo. Jos labai skoningai atrodo greta medinių grindų bei medinių baldų. Labai mėgstamos grindjuostės, kurios yra neuždažytos, tačiau padengtos laku. Tokiu atveju ne tik pavyksta išlaikyti taip mėgstamą medžio natūralumą, tačiau ir apsaugoti juostas, kadangi specialus lakas yra atsparus drėgmei, saulės spinduliams ir susibraižymams.

Pigesnis pasirinkimas yra faneruotos grindjuostės, kurios atrodo taip pat natūraliai tarsi tikras medis, tačiau kainuoja mažiau, kadangi yra pagamintos iš faneros. Jos dažniausiai pasirenkamos tada, kai grindinys yra dengtas laminatu arba kilimine danga. Puikiai dera, kadangi egzistuoja labai platus skirtingų atspalvių pasirinkimas. Nuo natūralesnių iki dažytų.

PVC grindjuostės yra sunkesnės, tad jų tvirtinimas gali atrodyti sudėtingesnis. Tačiau tuo pačiu jos yra tvirtesnės, tad gali būti dedamos tuose kambariuose, kur dažnas į jas atsispiria kojomis, pavyzdžiui, koridoriuje ar ten, kur vaikai mėgsta jomis žaisti, pavyzdžiui, būtent vaikų kambaryje. Jos labai puikiai priglunda prie sienos, nelieka jokio tarpo, yra atsparios drėgmei. Būtent tai kartais paskatina jas įsidėti vonios kambariuose. Žinoma, greta plytelių jos netiks, tačiau jeigu Jūsų vonios patalpa yra nestandartinė ir joje grindys yra iš laminato – tokiu atveju būtent šios grindjuostės yra geriausias pasirinkimas. Vėlgi, platus spalvų pasirinkimas leis Jums rasti labiausiai tinkamus dekoro sprendimus.

Medinės ir plastikinės grindjuostės B-a.eu prekybos vietoje dažniausiai stebina savo gausa. Jeigu nežinote, kurias verta pasirinkti – visada galite susisiekti su B-a.eu konsultantais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks tinkamiausias rekomendacijas. Taip pat atsakys į visus klausimus, kurie yra susiję su grindjuosčių pirkimu bei pristatymu.

Žinoma, ieškodami Jums labiausiai tinkamų grindjuosčių būtinai įvertinkite, koks yra jų plotis. Didesniuose kambariuose jos gali būti ir platesnės, kai mažesniuose geriausia rinktis siauresnes, kadangi vizualiai plačios visada sumažina patalpą. Žinoma, reikia įvertinti ir tai, ar nėra poreikio paslėpti laidus ir kabelius? Tokiu atveju galbūt Jums geriausiai tinka platesnės? Žinoma, apie tai reikia pagalvoti dar tada, kol visos grindjuostės nėra sudėtos. Visada naudinga plačiau susipažinti ir su gamintojais. Tiesa, B-a.eu prekiauja tik pripažintų gamintojų produkcija, kuri dažnai įvardijama kaip vienas geriausių ir patikimiausių pasirinkimų. Juk investuodami į dekoro elementus daugelis tikisi kokybės, kuri tarnaus kuo ilgiau.

B-a.eu paruodamos medinės ir plastikinės grindjuostės internetu– galimybė dekoruoti ne tik grindis, tačiau visą patalpą. Suteikite jai daugiau žavesio su tokiu paprastu, tačiau tokiu reikšmingu namų dekoro elementu.