Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Mediena internetu

Naujienos Visos naujienos

Tašai 25x50mm, 3-6 m, spygliuotis, nedžiovintas

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.69 €

Sijos SJ 60 dvitėjinės 60 x 45 aukštis H 400mm (stogų, perdangų, sienų konstrukcijose)

Kaina: 16.40 €16.50 €

Sijos SJ 90 dvitėjinės 90 x 45 aukštis H 220mm (stogų, perdangų, sienų konstrukcijose)

Kaina: 18.27 €

Mediena C24 45x70x6000 kalibruota graduota, džiovinta, obliuota

Kaina: 16.98 €

Mediena C24 45x245x6000 kalibruota graduota, džiovinta, obliuota

Kaina: 50.42 €

Tašai 18x30mm 1 m

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.60 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Tašai 50x100mm 3-6 m, spygliuotis, nedžiovintas

Kaina: 2.90 €2.94 €

Tašai 100x100mm, 3-6 m, spygliuotis, nedžiovintas

Kaina: 5.25 €

Tašai 150x150mm 3-6 m, spygliuotis, nedžiovintas

Kaina: 11.81 €

Tašai 50x50mm 3-6 m, spygliuotis, nedžiovintas

Kaina: 1.58 €

Sijos SJ 45 *dvitėjinės 45 x 45 aukštis H 200mm (stogų, perdangų, sienų konstrukcijose)

Kaina: 11.24 €

Sijos SJ 60 dvitėjinės 60 x 45 aukštis H 300mm (stogų, perdangų, sienų konstrukcijose)

Kaina: 14.37 €
 

Statybinė konstrukcinė mediena | Džiovinta, kalibruota mediena geromis kainomis


Galime pasiūlyti platų konstrukcinės medienos pasirinkimą įvairiems statybos darbams. Kokybiška, džiovinta ir nedžiovinta mediena, kalibruota mediena, obliuota ir graduota mediena skirta karkasinių, skydinių, modulinių namų statybai, stogų dengimui, pertvaroms bei atliekant įvairius kitus statybos darbus.

Statybinė mediena gaminama iš sertifikuotos, Lietuvos miškuose augusios medienos žaliavos, dalis žaliavos naudojama iš atvežtinės rusiškos ar kitų šalių medienos.

Mūsų kataloge rasite įvairaus storio ir ilgio statybinę konstrukcinę medieną (džiovinta, džiovinta kalibruota, džiovinta obliuota, impregnuota ar neimpregnuota). Tai įvairaus tipo ir dydžio lentos, brūseliai, tašai, tašeliai, medinės dvitėjinės sijos, mediena terasų grindims ir kiti medienos gaminiai.

Galite įsigyti ir šviežiai pjautos, nedžiovintos statybinės medienos. Tiesa, nedžiovintos medienos paklausa pastaruoju metu linkusi mažėti. Nedžiovinta mediena, nors ir yra pigesnė, tačiau turi labai daug trūkumų:

  • Esant nepalankioms oro sąlygoms, tokia mediena gali mėlynuoti
  • Nedžiovintos medienos gaminiai yra pažeidžiami kirmgraužų, pelėsio, grybelio
  • Mažiau atspari linkimui
  • Džiūvant natūraliomis sąlygomis, mediena skilinėja, kraiposi, praranda stabilumą

Naudoti nedžiovintą statybinę medieną stogo konstrukcijoms ypač nerekomenduojama. Konstrukcijoms džiūnant, tokia mediena yra linkusi trauktis, atsilaisvina varžtai ir medvaržčiai sutvirtinimo vietose. Atsiradus laisvumui, esant dideliam vėjui arba audrai, stogo konstrukcija ima girgždėti, traškėti. Tai sukelia papildomų rūpesčių.

Kokia mediena geriausiai tinka statybos darbams


Įprastai statybos darbams yra naudojama džiovinta (16 - 20%) kalibruota mediena ir jos gaminiai. Mediena, džiovinta sertifikuotose džiovyklose yra stabili, atlaiko dideles apkrovas (iki 2,5 karto didesnes už nedžiovintą medieną). Jos ilgaamžiškumas daug ilgesnis. Tokia statybinė mediena tampa atspari mėlynavimui, pelėsiui, grybeliams, nepažeidžiama kirmgraužų.

Modulinių ir karkasinių namų statyboje keliami pagrindiniai reikalavimai - kokybiškas džiovinimas, lygus kalibravimas. Statybinėms konstrukcijoms („nešančioms“ konstrukcijoms), „gegnėms“, perdengimo sijoms yra dažniausiai naudojama eglės mediena. Šioms konstrukcijoms pušies mediena netinka, nes, esant didelėms šakoms medienoje, konstrukcijos linksta, susilpnėja atsparumas lūžiui ir linkimui. Pušies mediena neturi rišančios medžiagos, taip vadinamojo „plaušo“. Eglės mediena atspari linkimui, nes turi mažas, stipriai įaugusias šakas, rišamąjį plaušą, kuris, esant dideliai apkrovai, staigiai nelūžta, o skeldėja ir linksta. Tai kelia mažesnį pavojų.

Džiovinta kalibruota mediena dažniausiai naudojama skydinio, karkasinio ar modulinio namo statybai, kadangi, montuojant modulius, reikalingi aukšti medienos tikslumai. Obliuotos medienos kategorijai priklauso iš keturių pusių kokybiškai nuobliuota mediena, kuri prilygsta apdailinei produkcijai.

Prieš impregnuojant, medieną rekomenduojama džiovinti. Tai suteikia jai stabilumą. Impregnuota mediena dažniausiai naudojama tvoroms, terasoms, sodo takeliams.

Reikalinga konkrečių matmenų ir tipo statybinė mediena? Susisiekite su mumis - supažindinkite su poreikiais ir mes paruošiame konkretų pasiūlymą, atitinkantį jūsų projekto techninius reikalavimus ir finansines galimybes.

Statybinė mediena ir medienos gaminiai pristatomi visoje Lietuvoje.