Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Uždaromoji santechnikos armatūra internetu

 
 

Uždaromoji santechnikos armatūra                                                     

 

Uždaromoji santechnikos armatūra apima flanšus, nuorintojus, sklendes, ventilius, vožtuvus ir kita.

 

Flanšai – tai vamzdyno elementai, disko ar žiedo formos su tolygiai išdėstytomis kiaurymėmis: varžtams, smaigėms. Skirti tvirtam ir hermetiniam sujungimui tarp: vamždžio ir vamzdyno armatūros, atskirų vamzdyno detalių, įrangos ir vamzdyno.

 

Nuorintojai apima automatinius ir rankinius nuorintojus ir kita.

 

Automatiniai nuorintojai yra skirti automatiniam oro pašalinimui iš sistemų.

 

Rankinius nuorintojus galite rinktis iš skirtingų rūšių: nuorinimo kranelis su rankenėle, nuorinimo kranelis rakteliu, nuorintojas – išleidėjas, nuorintojas su snapeliu nikeliuotu ir kita.

 

Taigi radiatorių nuorinimas, tai yra procesas, kuomet yra išleidžiamas įstrigęs radiatoriuose oras. Įstrigęs oras arba dujos neleidžia vandeniui pilnai įšildyti radiatoriaus. Radiatorių nuorinimas yra pakankamai nesudėtingas darbas, tačiau tai darant reikėtų vis tiek laikytis saugumo reikalavimų.

 

Taigi nuorinant radiatorių reikia: įjungti šildymą ir įkaitinti radiatorių, prieš nuorinant radiatorius įsitikinkite, kad šildymas yra išjungtas, patikrinkite slėgį ir kita.

 

Sklendės apima bronzines, flanšines, tarpflanšines, rutulines ir kita sklendes.

 

Sklendės yra skirtos reguliuoti ir nukreipti skysčių srautus. Sklendžių formos ir pritaikymas skiriasi. Gali būti nuo nuo 0,1 mm iki 5 metrų skersmens dydžio, o specializuotų sklendžių atveju − dar didesnės.

 

Žalvarinės sklendės naudojamos geriamam vandeniui, karštam vandeniui, suspaustam orui ir hidrauliniams, bei pneumatiniams įrenginiams.

 

Ventiliai apima prijungimo ventilius, rutulinius ventilius žalvarinius, rutulinius ventilius dujoms, rutulinius ventilius flanšinius, rutulinius ventilius privirinamus ir kita.

 

Ventiliai gali būti naudojami pramonėje, tinkami šaltam, karštam vandeniui ir kitokiems skysčiams.

 

Vožtuvai apima apsauginius vožtuvus, atbulinius vožtuvus, flanšinius ir tarpflanšinius vožtuvus.

 

Apsauginis vožtuvas gali būti naudojamas su kieto kuro katilais, kurie gali būti montuojami su boileriu, ruošiančiu karštą vandenį. Apsauginiai vožtuvai apsaugo nuo perkaitinimo.

 

Atbuliniai vožtuvai gali būti naudojami nepageidaujamam atbuliniam tekėjimui išvengti visose vandens sistemose.

 

Taigi uždaromąją santechnikos armatūrą galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, rūšių, medžiagų iš kurių yra pagamintos, diametrų ir kita.

 

Jeigu nežinote kokią uždaromąją santechnikos armatūrą pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Uždaromąją santechnikos armatūrą rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Uždaromąją santechnikos armatūrą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

  Didmeninę metalų prekybą verslui vykdo mūsų partneris UAB Dovyra